Şimdi Ara

MSİ GE60 Oyun Performans Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar altı ay önce aldığım GE60 20E-294XTR bilgisayarımda performans düşüklüğü sorununu yaşıyorum.world of tanks olsun yada skyrim olsun full ayarlarda oynayamıyorum kasmalar teklemeler oluyor.Yada bende beklenti çok fazla olduğu için hayal kırıklığı yaşıyorum.
    Bilgisayarımın özellikleri;
    intel i7 4700mQ
    nvidia geforce gtx765m
    8gb ddr3
    1tb 7200 rpm

Yaşadığım sorunu sizlere paylaşmak istedim bilgi verirseniz sevinirim.

Ayrıca bilgisaarımın dokunmatiğinde oynama sorunu var elle bastırınca sallanıyor.Servise göndermeyi düşünüyorum.Sizce ne yapmalıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoomilk -- 28 Mayıs 2014; 1:07:04 >

• yoomilk Y kullanıcısına yanıt
    Nvidia yı sil ve sitesinden son sürümünü indir kur arkadasım.bunu yaptıktan sonra bide sağ tıkla masaüstünde nvidia denetim masasından tercih edilen grafik işlemciyi nvidia yap (belki otomatik de nvidia ya geçmiyordur diye ) bilgisayarını virüs taramasından geçir (virüsler bazen ciddi oranda etkileyebiliyor ) ctrl+alt+del yap baslangıç sekmesine gel ve gereksiz uygulamaları devre dışı bırak bilgisayara agırlık vermesin gereğinden fazla. şimdilik bunlar geliyor aklıma.
  • Cevabın için teşekkürler dediklerini uyguladım ama hala istediğim performansı alamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoomilk

Cevabın için teşekkürler dediklerini uyguladım ama hala istediğim performansı alamıyorum.

Sıcaklık değerleri nedir?
  • sıcaklıkları kontrol edip ekleyeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.