Şimdi Ara

MSI Geforce GTX 1660 Ti 1.699 İtopya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
4.282
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ortalama da iyi fiyat ihtiyacı olan varsa inceleyebilir.

Ti versiyonunda gddr6 ve turring mimarisi olduğundan 1660 alıcaksanız kesinlikle ti versiyonu alınmalı
    https://www.itopya.com/msi-geforce-gtx-1660-ti-ventus-xs-6g-oc-gddr6-192bit-dx12-nvidia-ekran-karti/

İyi Forumlar

https://www.itopya.com/picture/msi-geforce-gtx-1660-ti-ventus-xs-6g-oc-gddr6-192bit-dx12-nvidia-ekran-karti.jpg

• Fiyat çok iyi yanlız şikayet var sitesindeki yorumlara istinaden iptal ettim
  • Fiyat gercekten iyi strix modelini almayi dusunuyordum 1660ti gibi pek isinmayan bi kart icin bu fazlasiyla yeterli.
  • En son bir pc topladım mağazadan bir de ssd aldım sitelerinden, benim gözlemim yetersiz ve deneyimsiz personel son tüketici için rakabet için iyi bir şeçene. Yoruma istinaden şikayet var a baktığımda ise evet çözümlenmeyen şikayetler olduğu aşikar buralarıda takip ettiklerine eminim eğer ki bu piyasaya tutunmak istiyorsanız ulaşımı daha kolay daha büyük ve birim birim departmanlara bölerek çalışınlarınızı kategorize etmenizde fayda var.

Türkiyede değişim-iade servis işini iyi yapan firma kazanır gerisi lg nin tel kısmı gibi batar gider.
  • bu kart bu fiyata alınır.firmadan son zamanlarda cok sikayet var.risk alınır arkadaslar.bu fiyat gtx 1660 ve rx 590 bile bulunmuyor bu kart onlardan %20-%25 daha guclu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gmyo31 -- 2 Haziran 2019; 0:47:33 >
  • Firmaya eski bir siparişime ait fatura talebinde bulunarak mail attım, cevap gelmedi.
    Onun dışında alışverişlerim yine oldu fakat eğer bir sorun çıksaydı da tekrar iletişime geçmem gerekseydi nasıl ulaşırdım Allah bilir.
  • İtopya'dan klavye almıştım. Gelmişti hemen. 300Tl daha ucuz piyasaya göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmyo31

bu kart bu fiyata alınır.firmadan son zamanlarda cok sikayet var.risk alınır arkadaslar.bu fiyat gtx 1660 ve rx 590 bile bulunmuyor bu kart onlardan %20-%25 daha guclu.
    Hocam overclock ile 1070 ti gücündemi bu kart
  • asıl şu 1080ler piyasada 0 ı yok nerdeyse pahalı 2060ların fiyatını 2bine cekmeleri lazım.
  • 2.el bitcoin çıkması 1070 ve dengi kartlar yerine kesinlikle alınabilir.
  • Kartın olması direk cekerdim.1070 in muadili arada 1,2 fps olur o da onu ayıbı.
  • Bugün öğle vakitlerinde İtopya'dan aradılar. "Bizim hatamız, özür dileriz. Ürün fiyatları manuel olarak yanlış girilmiş, bizden karşılayacaklar zararı. Normal 1660 fiyatı yerine TI versiyonu fiyatı girilmiş." dediler.

Bunun üstüne; "Başka bir ürün almak istediğinizde maliyetine satacağız söz, bize haber verin size indirim kodu göndereceğiz." dediler.

Güzel fiyattı ama şu ramazan günü kimsenin hakkını almayayım diye tamam dedim. Satın alan arkadaşların bilgisine.
  • Sipariş iptal konu kilit
  • Aman çok fiyat hatası olmuş her zamanki şeyler
  • sku kullanıcısına yanıt
    Valla hocam beni de aradılar ben kabul etmedim. İkimizin de mağdur edilmeyeceği bir ücret olur ise ek olarak yollarım dedim. Üstleri ile konuşacağını ve bana döneceğini söyledi. Sitede halen siparişim duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geronimoooooo

Valla hocam beni de aradılar ben kabul etmedim. İkimizin de mağdur edilmeyeceği bir ücret olur ise ek olarak yollarım dedim. Üstleri ile konuşacağını ve bana döneceğini söyledi. Sitede halen siparişim duruyor.
    Fiyat olarak 1700₺'ye odaklandığım için daha yukarısını ödemek istemedim açıkçası. Hali hazırda MSI R9 390 ekran kartı kullandığımdan dolayı acelesi yok, başka kampanya aramaya devam...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.