Şimdi Ara

MSİ P35 NEO2-FIR AÇILIŞ SÜRENİZ NEDİR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BU ANAKARTTAN ALDIM VE WİNDOWS AÇILIŞINDA XP LOGOSUN ALTINDAKİ ÇİZGİ 17 KEZ SAYIYOR. BANA FAZLA GİBİ GELDİ.
    BAŞKA BU KARTTAN KULLANAN VARSA KARŞILAŞTIRMA AMAÇLI SÜRENİZİ YAZARSANIZ SEVİNİRİM.

• 2 kere sayıyor
  • HADİ YA. O KADAR KISAMI. VAR Bİ SORUN DEMEKKİ BENDE
  • arkadaşın anakartı asus gözüküyor
  • benimmi asus.
  • bunun anakartla ilişkisi çok çok az p3 bir sistemde bile boot dosyasını optimize ederek normalde 35-40sn açılan işletim sistemi 10-12sn içinde rahatlıkla açılabilir.yapman gerekenler: önce gereksiz xp servislerini kapat başlangıçta açılan yararsız programlardan kurtul defrag yap ardındanda en önemlisi microsoft bootvis ile boot sektörü optimize et sistemin yaklaşık 10sn civarı açılacaktır.
  • bu arada ide hdd kullanıyorsan biostan ide bus master açık olsun inf update yapmayıda ihmal etme
  • h.diskim sata2. netten bi araştrma yaptım bununla alakalı bilgi bulamadım. acaba sata portları arasında fark varmıdır. denemedim ama.
  • ben xp yi kurarken f6 ya basıp sata-raid driver disketinden kurulum yapmadım. acaba bundan olabilirmi. yani xp kendisi tanıdı sata hard diski
  • sata portları arasında fark yoktur sata7 hariç tabi onu marvel çip i yönetiyor.raid yapmıyorsan f6 ile disketle işin olmayacaktır.yukarda yazdıklarımı uyguladın mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.