Şimdi Ara

MSI Spotlight : Besiktas E-sports Club

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• wut?
  • Kanalin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SimonAdebisi

wut?
    Yorumlarda Bronzillerde varda , genelde iyi yorumlar sanki 1 maç bile alırlarsa çok iyi olur.
  • Wildcardda bu turnuvayı alamazlar dedim aldılar şimdi de msiyi alamazlar diyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ez game ez life

Wildcardda bu turnuvayı alamazlar dedim aldılar şimdi de msiyi alamazlar diyim
    "Brought to you buy HTC Phone. " böyle bir yorum gelmiş esprisi nedir anlayamadım tam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Castles.

"Brought to you buy HTC Phone. " böyle bir yorum gelmiş esprisi nedir anlayamadım tam ?

HTC bikaç tane LCS takımına sponsor oldu. Arada viral reklam yapıyolar LCS röportajlarında falan bunun gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Castles.

TeamLiquid takımının sponsoru olmuştu htc. Bir röportajda telefonu çalınca HTC telefonum çalıyor demişti. Herhalde bjk'nin final maçında telefonun ceplerinde olmasına gönderme yapmışlar.

• Yani theokoloesin röportajında inseksin tekmesini yiyip tecrübe kazanacağım yazmış da
    Insec oynamıyor diye biliyorum ne alaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MagicalDamage -- 7 Mayıs 2015; 11:18:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MagicalDamage

Yani theokoloesin röportajında inseksin tekmesini yiyip tecrübe kazanacağım yazmış da
    şu yorumlara bakya daha takımın kendine güveni yokki taraftarlardan güven beklesinler millete kızıyodum 0 çekip gelicez diyenlerede haklılarmış insan az kendine güven duyar bi ciddi ropörtaj verir şuraya bak şaklaban olmuşlar insec yiyip gelicem diyo mami işe bak neyse ben tsm i tutucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: isolmaz

Yani theokoloesin röportajında inseksin tekmesini yiyip tecrübe kazanacağım yazmış da

aynen insec royalclubta çinde değilmi ? adamın daha turnuvada kim var hangi jungle var ondan haberi yok çok iyi analiz etmişler rakipleri
  • Msi 1.edward Gaming olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssungur33

Msi 1.edward Gaming olabilir
    royal clubda mı msi a gidiyor la?
  • adam daha rakipleri bilmuyo ne bicim analiz ediyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanzaLa58

adam daha rakipleri bilmuyo ne bicim analiz ediyon
    aynen star horn royal club msi gitmiyor ki, insec in tekmesinin tadına nasıl bakıcak gurt kardeşimiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapid Step

royal clubda mı msi a gidiyor la?

Adamlar çini sonuncu sirada bitirdilerdi ..nereye katılıyor msi'ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jynxmonroe -- 7 Mayıs 2015; 14:21:37 >
  • Bol reklamlı röportaj inşallah twitchde yayınlamazlarda rezil olmayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troll Captain

Bol reklamlı röportaj inşallah twitchde yayınlamazlarda rezil olmayız
    kimse görmeden insec li yeri silin çabuk lan çabuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypertius

Baya büyük oynuyon yalnız bu sefer aman dikkat et
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playinq

quote:

Orijinalden alıntı: Hypertius

Baya büyük oynuyon yalnız bu sefer aman dikkat et

Alıntıları Göster
    Ne boş yapmışsın be Theokoles
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.