Şimdi Ara

msn....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • msnmi açıyorum kendiliğinden tekrar kapanıyor.... sorun ne olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim

• oturummu kapanıyo yoksa msn komplemi kapanıyor oturumunuz kapanıyorsa birisi başka bir msnden msnenize giriş yapıyor olabilir şifrenizi değiştirin eğer sorun oda değilse silip baştan kurun
  • msn komple kapanıyor....
  • EN MANTIKLI ÇÖZÜM MSN SİLEREK BAŞTAN KURMAN......
  • msn yi kaldır tekrar kur belki düzelir....
  • evet olabilir.... teşekkürler :))
  • bu sorun sık sıkmı yoksa arada bir mi oluyor? eğer sık sık oluyorsa birinin sürekli sizin oturumunuzu açması imkansiz. her dakika sizi takip eden biri varsa onu bilmem..
    bence her olasılığa karşı şifrenizi değiştirip tekrar bakın..
  • sık sık oluyor... galiba kaldırıp baştan kurmak daha mantıklı.... tşk ederim
  • msn'yi kaldırdım tekrar kurdum fakat yine aynı hatayı veriyor..... yardımcı olurmusunuz ?
  • MSnde sorun olma sebepleri başlıca Gönderme raporu vererek kapatabilir yada habersiz sonlandırabilir bunların sebebi ramden kaynaklanır aşırı derecede ram yer msn. veyatta virüs olabilir alternatifler tükenmez burda.msni kaldırıp güzel bir kayıt temizlemesi yapınız ccleaner tavsiye ederim. üstüne combofixle tarama yapınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sondoron -- 19 Ocak 2011; 20:11:11 >
  • virüsten kaynaklanıyo olabilir canım benimde aynı sorunum vardı format attım düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgb93

msn'yi kaldırdım tekrar kurdum fakat yine aynı hatayı veriyor..... yardımcı olurmusunuz ?

Virüsten kaynaklanan bir şey değil.. Format da işe yaramayacaktır.

C:\Program Files\Windows Live\Contacts

Buradaki abssm.dll adlı dosyayı silin sorun ortadan kalkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 20 Ocak 2011; 14:07:04 >
  • Combofix Kesin Çözümdür.Aynı olay başıma geldi.combofix çalıştırdımve düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

quote:

msn'yi kaldırdım tekrar kurdum fakat yine aynı hatayı veriyor..... yardımcı olurmusunuz ?

olablr
  • quote:

Orijinalden alıntı: We33

quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

quote:

olablr

@We33

Herkesin mesajının sonuna evet , hayır , olabilir vs vs yazarak yardımcı olmak değil rütbe kasmak için uğraşiyorsun ; bir sorun yada çözümün yoksa konu dışına

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.