Şimdi Ara

MTC GAME

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar mtc game den fifa 18 alıp origin kodu gelen var mı? Oyunu ön siparişten aldık kaç gündür bekliyoruz hala yok. Destek hattına kaç kere yazdık tedarikçiler siparişleri yetiştiremedi bekliyoruz diyolar sürekli. Geçen sene de ordan aldık bi sıkıntı olmamıştı ama bu çok can sıkıcı oldu 2 gündür oyunun henüz kodunu dahi alamadık..

• Bende bekliyorum.Artık ben yazmaktan bıktım onlar aynı cevabı vermekten bıkmadı.Şaka gibi gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Modality -- 1 Ekim 2017; 12:57:0 >
  • Modality kullanıcısına yanıt
    Sormayın hocam kod gelene kadar bin defa yazmışımdır bin defa aynı cevabı aldım. Şüphelenmeye başlamıştım artık vermiyicekler diye gönderdiler neyse ki. Sizin ki de gelmiştir heralde ?
  • Geldi sonunda bende baya uğraştım.Bir daha çöp dahi almam oradan çok sıkıntı çıkardılar.
  • Mtcgame rezaleti!
    Bu siteden 196 TL'ye World of Warcraft Battle for Azeroth paketini satın aldım. Oyun kodunu hemen teslim alamadığım için Ticket attım yetkililere. Bunun üzerine bana, ön sipariş olduğu için oyun kodunun, paketin çıkmasından 1-2 gün önce teslim edileceği cevabını verdiler. Buraya kadar problem yok. Bu olaydan 2 gün sonra mtcgame yetkilisi tarafından arandım ve satın aldığım pakette fiyat güncellemesi olduğunu fiyatının 240 TL olduğunu ve teslimatı yapamadıklarını bildirdiler. Ben siparişimi vermişim alışverişimi yapmışım her şey tamamlanmış buna rağmen utanmadan bu şekilde beni arayıp fiyatı artırdık kusura bakmayın diyorlar. Gerek Hukuka gerekse satıcı ahlakına uymayan bu hareketi herkes bilsin.MTC GAME

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.