Şimdi Ara

Mu-İstanbul

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendini bilmez biri yüzünde Mu-istanbul Rezilliği demek çok ağır
    Arkadaşlar Sunucuya el koyuyorum Ve ücretini vererek ben devir alıyorum
    o yüzden sırf bir kişi yüzünden emeklerin boşa gitmemesi için böyle birsey yapıyorum
    devam etmek isteyen eder etmek istemeyen etmez bu serverin yapımında emeği geçen herkese teşekür ediyorum o kişilerin emeklerinin boşa gitmemesi için kasan insanlarının zamanlarının boşa gitmemesi için böyle bir tercih yaptım o bu su yok artık

suanda sitemiz yok oyun açık en kısa zamanda da sitemiz olacaktır Mu-istanbul başlığı altında duyrulacaktır
    yaşanan olaylar üzücü şeyler keşke öyle şeyler olmasaydı diyorum ama olan olmuş yapılacak birsey yok yorum falan yazmanıza gerek yok lütfen yazmayında sadece bilgi amaclıdır bu yazı Teşekür ederim

oyun a girmek için ip adresini yazmanız yeterlidir

ip adresi :62.68.206.244
    port bilindigi gibi:44405 BUNLARI LUNCER E ADD DİYEREK EKLEYEBİLİR VE OYUNA BAĞLANABİLİRSİNİZ İYİ AKŞAMLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu-istanbul -- 18 Mart 2007; 19:02:45 >

• Dün geceden beri server yok..Online olcak mı yoksa açılmıcak mı bi daha..?
  • Kendini bilmez dedigin arkadas senin arkadasın:)milleti kandirmaya gerek yok ibo server neden kapali ben soyleyeyim bazi dosyalar silindigi icin sitede oyunda gum:D(simdiliq tabi)
  • Öyle görünüyor ama görücez bakalım ne olucak..?
  • SERVER ONLİNE..!!!
  • sinirden ne yaptıgını bilmemiş ehuehue
  • ya bırak bu işleri arkadaşım.. bir kaç kendini bilmez diyorsun ama milletin oyunda anasına bacısına kufurler yağdırıyorun.. diktatörlük yapıyorsun.. ondan sonrada burada masum adam rolüne bulanıyorsun.. biz senin için düşündüklerimizi yazdık hemde fotolarla.. sen daha hangi yüzle böyle bir topic açıyorsun.. arkadaşlar bu adama inanmayın.. server bırakın onun olsun.. biz 4 kişi küfür yedik bu adamdan.. Orada sadece kendi arkadaşları adam gibi kasıyor gerisi ya kesiliyor durmadan kasmasın diye yada kufur yiyor.. yaf bu adam bundan sonra ban mun yok.. kufur serbest diye yazısı varya ayıp ayıp..
  • Bu laflarım MaÇKalı nickli arkadaşımızadır..
  • helal vallaha bide sitesinde oyun kurallarında yazmış küfür etmek yasak. de get ya aynaya bak ilk önce bunu kendine ve yandaşlarına söyle belki onlar inanır . artık sizden başka inana yok.
  • O kisi ile mu-istanbul un bir alakası kalmamıştır o kişi devreden cıkmıstır o kişi oyuna girmekten başka birsey bilmeyen biridir neyse bilgi amaçlı yazıyorum bunu +++++++++++++++

quote:

Orjinalden alıntı: cepsercan

ya bırak bu işleri arkadaşım.. bir kaç kendini bilmez diyorsun ama milletin oyunda anasına bacısına kufurler yağdırıyorun.. diktatörlük yapıyorsun.. ondan sonrada burada masum adam rolüne bulanıyorsun.. biz senin için düşündüklerimizi yazdık hemde fotolarla.. sen daha hangi yüzle böyle bir topic açıyorsun.. arkadaşlar bu adama inanmayın.. server bırakın onun olsun.. biz 4 kişi küfür yedik bu adamdan.. Orada sadece kendi arkadaşları adam gibi kasıyor gerisi ya kesiliyor durmadan kasmasın diye yada kufur yiyor.. yaf bu adam bundan sonra ban mun yok.. kufur serbest diye yazısı varya ayıp ayıp..

• O sahıs sunucumuz için maddi imkan sağlamıştı hepsi o şuan bir alakası kalmamıştır yazmış olduğun yazı çok saçma sana cevap vermek için değil bilgi amaçlı yazıyorum +++++++++++++++++++++++++++++
    quote:

Orjinalden alıntı: CoMaxx

helal vallaha bide sitesinde oyun kurallarında yazmış küfür etmek yasak. de get ya aynaya bak ilk önce bunu kendine ve yandaşlarına söyle belki onlar inanır . artık sizden başka inana yok.

• Birincisi durumunuz iyi olsaydı baska birine karsilattirmazdınız dedicaded i ikincisi madem paranız yok millete 1 yıl kapanmicaz demissin simdi parayi nerden buldun piyangodanmı cıktı ?birde bu ++++++++ lar ne oluyor biri bana aciqlarsa sevinicem yani ne anlamda olursa olsun sacma gibi geldi bana ii ozaman hepimiz ++++ koyalım saga sola alin size cvp beyler bak bana bulasmayın heeee ++++ koyarim

• Sunucu 1 yıl kapanmayacak okadar parası odendi bu kadar bilmen yerli ++++++++++++ yolumuza devam demek para olayı yattı ve sorun yok sen para olayını falan ne ilgilendiriyor anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu-istanbul -- 18 Mart 2007; 10:49:47 >
  • Anlatayım ozaman para olayını senin paraya ihtiyacın yok madem yani kendin 1 yıl acık tutabilceksin paran var neden elin adamına karsilattirion parayi ve serveri mafettiriyorsun birde madem diyorsun mackalı denen sahıs artıq yok o olaylardan sonra ona madem karsısın ve artıq onunla degilsin serverinde charı hala neden duruyor top20 de 20.sırada onun charının adının bile orda durması insanlarda suphe uyandırıyor birde +++ devam diyorsun ya alakasız konularda demissin ama araya bi kac sayıda koysaydın - filan toplama cikarmayida ogrenirdi cocuqlar:D
  • Zaten banlı idi simdie sildim ok herkesin aklına istedigi sey gelebilir........................... ama en iyi sekilde hizmet vermeye çalışıyoruz

quote:

Orjinalden alıntı: MuqoLiq

Anlatayım ozaman para olayını senin paraya ihtiyacın yok madem yani kendin 1 yıl acık tutabilceksin paran var neden elin adamına karsilattirion parayi ve serveri mafettiriyorsun birde madem diyorsun mackalı denen sahıs artıq yok o olaylardan sonra ona madem karsısın ve artıq onunla degilsin serverinde charı hala neden duruyor top20 de 20.sırada onun charının adının bile orda durması insanlarda suphe uyandırıyor birde +++ devam diyorsun ya alakasız konularda demissin ama araya bi kac sayıda koysaydın - filan toplama cikarmayida ogrenirdi cocuqlar:D
  • bu oyunu duymuştum ama daha önce hiç oynamadım güzel bir oyun mu??
  • Simdide noktalara gectik heralde hehehe komedisin vallahi mu-istanbul:)alkimo evet cok guzel bir server kufur serbest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuqoLiq -- 18 Mart 2007; 22:12:04 >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.