Şimdi Ara

MuAnadolu Bi aksilik cıkmassa ay sonu acılıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam Muonlineci Kardeslerim MuAnadolu serveri ay sonu acılıcak bir aksilik cıkmazsa ve bizim tek sorunumuz sponsor yada masrafları en azından adsl yada dedicaded fiyatını karsılıyacak birileri ve boyle kisiler olmadıgı icin bu piyasada pek google reklamlari ile ugrasıyoruz bunun yanı sıra baska reklamlarda mevcut Ve bu reklamlardan biri ise sayfanın en ust bolumundeki tugba ozay resmi onu tıklayınca bir arkadaslık sitesi acılıyor ve bu site yeni oldugu icin uye cekmek icin guzel imkanlar sunmuşlar mesela uye olurken 2 kontor gidiyor ve daha sonra ise aylıq 10 kontor gidiyor ve uye oldukdan sonra 5 sms hediye ve bonus sms ler kazanmak icin guzel imkanlar sunmuslar mesela resmine 1000 kisi girdigi zaman 100 bonus kazanıyorsunuz video eklerseniz ve videonuza 1000 kisi girerse ozamanda 100 bonus kazanıyorsunuz ve kurdugunuz gruba 100 kisi uye olursa ki boyle sitelerde 1000 kisinin lafi olmaz benimkinde 3000 kisi var:)kazanclar birmiyor birde hediye olayı var araba kazanma sansı laptop kontor vesahire hediyeler bitmiyor ve arkadaslar sitenin sol alt kosesindeki firefox u indirebilir ve gonul rahatlıgı ile kullanabilirsiniz bilenler bilir yararlı bir programdır aşagıda bir resim linki vericem orda tıklamanız gereken yerler mevcut eger desteginiz olursa sevinirim bunu sadece benim icin degil turkiye icin ve sizin icinde yapın simdiden herkese teşekkur ediyoruz boş msj yazacak arkadaşlar boş yere topici kirletmesin lütfen işi olmayan okur uygulamaz olur biter.
    Site:http://www.muanadolu.com

http://img339.imageshack.us/my.php?image=googlereklamlarininyeribh1.jpg

Versiyon:season 2dir arkadaslar exp ise sitemizde sol tarafta yayınlanan anket sonucu dusunulup ona gore islem gorucektir destegini eksik etmeyen arkadaslarımıza abilerimize kardeslerimize teşekkuru bir borc biliriz iyi eglenceler.Ve birsey daha en az aylıq 30 ytl karsılıgında gm alimlari vardır yası bası ve olgunlugu yerinde olan kisiler tabiki sunuda vurgulamak isteriz bizim gm den cok parasal destege ihtiyacımız vardır buda sizlere baglı.

• Türkiyenin daha iyi bir yere gelmesini istiyorum ve sana guveniyorum reklam konusunda ben her gun tıklıyorum tıklamayada devam edicem hic supen olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PiToN-

Türkiyenin daha iyi bir yere gelmesini istiyorum ve sana guveniyorum reklam konusunda ben her gun tıklıyorum tıklamayada devam edicem hic supen olmasın.
    behlol sana hep tam destek hep destek sen kur ben sabah aksem kasem ama tek ben olcem serverda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faewox`

behlol sana hep tam destek hep destek sen kur ben sabah aksem kasem ama tek ben olcem serverda

Alıntıları Göster
    ben her zamanki gibi yanındayım mu anadolunun reklamlar konusunda elimden geldiğince yardımcı oluyorum umarım konuyu okuyan diğer arkadaşlarda bu konuda duyarlı olurlar

• quote:

Alıntıları Göster
    Hehehe zıbıdıye bak :Dtek sen olma nen oyle zevk alamassın piton saol sende kardesim:)Sende saol alper zıbıdısı Legend sende saol kardes.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuqoLiq -- 15 Mart 2007; 18:11:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MuqoLiq

Hehehe zıbıdıye bak :Dtek sen olma nen oyle zevk alamassın piton saol sende kardesim:)Sende saol alper zıbıdısı Legend sende saol kardes.

Alıntıları Göster
    Ben Hergün Tıklıom bunlara

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

Ben Hergün Tıklıom bunlara

Alıntıları Göster
    Hehehe saol kardesim zaten tek sorunumuz para o sorun desteginiz sayesinde tarihe karısıcak insallah serverimiz cok guzel ve ciddi bir sekilde olucaktır yani emin olun bu emekleriniz bosa cıkmıyacak yani acalım hemen kapatalım bizde oyle sey olmaz tanıyan kardeslerimiz bilirler onceki serverde zor durumda oludugu halde setboy donate item satmadı cunki kımsenin ahını almak istemez biz kımsenin emegini bosa cikarmamaya calısıyoruz her platformda herkese destekleri icin teşekkur ederiz.

• quote:

Hehehe saol kardesim zaten tek sorunumuz para o sorun desteginiz sayesinde tarihe karısıcak insallah serverimiz cok guzel ve ciddi bir sekilde olucaktır yani emin olun bu emekleriniz bosa cıkmıyacak yani acalım hemen kapatalım bizde oyle sey olmaz tanıyan kardeslerimiz bilirler onceki serverde zor durumda oludugu halde setboy donate item satmadı cunki kımsenin ahını almak istemez biz kımsenin emegini bosa cikarmamaya calısıyoruz her platformda herkese destekleri icin teşekkur ederiz.

Alıntıları Göster
    Heheheehehe insallah acilir zaten hergun tiklattiriyon bana reklamlari bende tikliyorum. İnsallah dediginiz gibi olur ve acilir server....

• quote:

Orijinalden alıntı: Magic_Lord

Heheheehehe insallah acilir zaten hergun tiklattiriyon bana reklamlari bende tikliyorum. İnsallah dediginiz gibi olur ve acilir server....

Alıntıları Göster
    Evet insallah acılır sunu sende biliyorsun tanıyanlarda biliyor actıkdan hemen sonra kapatıcak olsak hic acmayız biz su anda acabiliriz serveri ama parasal durumu garantiye alıp acmak istiyoruz uzun omurlu olmak acısından yoksa baska bir endisemiz yok:)Teşekkur ederim bu arada reklamları tıkladıgın icin.
  • quote:

Evet insallah acılır sunu sende biliyorsun tanıyanlarda biliyor actıkdan hemen sonra kapatıcak olsak hic acmayız biz su anda acabiliriz serveri ama parasal durumu garantiye alıp acmak istiyoruz uzun omurlu olmak acısından yoksa baska bir endisemiz yok:)Teşekkur ederim bu arada reklamları tıkladıgın icin.

Alıntıları Göster
    Behlol hergun tıklatırıo hergun hikaye alper sen muyamı dondum
    behlol gunde kackere tıklıon allahbilir babanada tıklatıırsondur
    Tek Tık Saygılar.!

• quote:

Orijinalden alıntı: Magic_Lord

Alıntıları Göster
    umut sabah aksam tıklatıyo diosun onu gec bide resim koymus bilmeyenler icin bu kadarmı dusunceli olunur dimi behLoL
  • quote:

umut sabah aksam tıklatıyo diosun onu gec bide resim koymus bilmeyenler icin bu kadarmı dusunceli olunur dimi behLoL

Alıntıları Göster
    [Deleted by Admins]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted by Admins]

Alıntıları Göster
    24 saatte bir tık oluyor arkadaslar gunde 10 kere atiyorum ama msn dekilere cunki cogu tiklamio uckagitcilarin sanki cok zormus gibi bide resimli anlatim yaptik:Dama bi yolunu bulursam 24 saat boyunca sabah aksam tiklicam ariyorum bi yolu var ama ilerleyen zamanlarda cozucem insallah :PTiklayan herkese tekrar teşekkurler.
  • quote:

24 saatte bir tık oluyor arkadaslar gunde 10 kere atiyorum ama msn dekilere cunki cogu tiklamio uckagitcilarin sanki cok zormus gibi bide resimli anlatim yaptik:Dama bi yolunu bulursam 24 saat boyunca sabah aksam tiklicam ariyorum bi yolu var ama ilerleyen zamanlarda cozucem insallah :PTiklayan herkese tekrar teşekkurler.

Alıntıları Göster
    [Deleted by Admins]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted by Admins]

Alıntıları Göster
    behlul erolc@gmx.com.tr ekle

saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutlug -- 16 Mart 2007; 12:52:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutlug

behlul erolc@gmx.com.tr ekle

saygılar

Alıntıları Göster
    Ok abi eklerim:)

Sevgiler:P
  • quote:

Ok abi eklerim:)

Sevgiler:P

Alıntıları Göster
    abi dedicated 75ytl measerv.com dan alın yuh 75 ytl de kazanamıyosanız ne diyeyim ben size
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

abi dedicated 75ytl measerv.com dan alın yuh 75 ytl de kazanamıyosanız ne diyeyim ben size

Alıntıları Göster
    Yokya isim yok 75 ytl vercem birde havuz gibi kullancaklar adsl ucuzladı evde tek p.c ye kurariz daha iyi:DBir ikinciside ben işsizim setboyda işten ayrıldı dogal olarak koyuyor biz her ay belli bir miktar baba parasi yiyen belli bir harcliq alan zengin insanlardan degiliz malesef:)
  • quote:

Yokya isim yok 75 ytl vercem birde havuz gibi kullancaklar adsl ucuzladı evde tek p.c ye kurariz daha iyi:DBir ikinciside ben işsizim setboyda işten ayrıldı dogal olarak koyuyor biz her ay belli bir miktar baba parasi yiyen belli bir harcliq alan zengin insanlardan degiliz malesef:)

Alıntıları Göster
    Arkadaslar server ay sonu acılıyor 3 gun denenicek herkes gelebilir ve arkadaslar bu deneme sizin istekleriniz icindir yani herkes oynasın desin mesela surasi soyle olursa daha iyi olur sitemizde isteklerini yazsın ona gore degisimler yapılcaktır unutmayın serverde biz degil siz oynucaksınız birde arkadaslar sitede sol tarafda server expsi ile ilgili bir anket koyduq herkes oy verirse iyi olur sizin isteklerinize gore olucak ilgisiz kalmassanız seviniriz ve tabiki siteye girip google reklamlarınıda her gun 1 kere tiklarsanız sevinirim bu gun yarın cilent atılcaktır siteye dowload bolumune birde sitenin sol alt kosesinde firefox var onu indirirseniz indirmeyen arkadaslarımız onunda faydası cok olucakdır bize ve size ama bize daha cok yalana gerek yok:)Google reklamlarını bulamayan kardeslerim icin bir resim ayarladım ve tıkla yazan yereleri tıklamanız yeterlidir birde bize destek olucaklar yazsınlar ortada elestirilcek birsey goremiyorum ben su anliq topici boş msjlarla kirletmesseniz sevinirim.

Google reklamlarını bulamayan arkadaslar icin:http://img339.imageshack.us/my.php?image=googlereklamlarininyeribh1.jpg

• quote:

Alıntıları Göster
    100 ytl verip evde kuram bence daha mantıklı 100 ytl ye 1024 baglantı oluyor su anda dedıgın olay vps ve baglantı ortak daha onelısıde ram cok dusuk 1024 baglantı bana gore paylasımlı 10 mbit baglantıdan daha ıyı
    ama daha degısık fıkrı olan varsa yazsın fıkırlere acıgız saglam ve uzun omurlu olsun ıstıyoruz...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.