Şimdi Ara

Muhtesem bir BUG daha ! ! !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oncelikle tamamen baska bir forumdan alintidir.Daha once verildiyse kusura bakmayin..Sadece hergun tartisilan "bu oyun nereye gidiyor" sorusunun cevabina yardimim dokunsun istedim.Bu oyuna hala para verenleri kendi vicdanlariyla basbasa birakiyorum.

Kupa diyenler olabilir, CZ de karsi irka atak yapilip yapilamadigi hakkinda bilgim olmamakla birlikte, yapilabilecegini sanmiyorum.Server ronark, bu karakteri de taniyorum, biz Isilion kesmeye calisirken, Cinli oldugunu tahmin ettigimiz koxperlari koruyan bir koxperdi...Illegaliklerle ugrasan adamlar yani...

Bu BUG ile ilgili video:
    http://www.youtube.com/watch?v=YRPaYFW2ams

Bu da CZ'de basina "BUG" gelen arkadas.

Muhtesem bir BUG daha !  !  !

Muhtesem bir BUG daha !  !  !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AssKickeRJr -- 7 Ağustos 2009; 15:53:35 >

• kupa. czde attack yapılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bellum

kupa. czde attack yapılabiliyor.

Elinde ii var dikkat edersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stay Away From Me

quote:

Alıntıları Göster
    sanırım kupanın özelliklerini bir bug ile kullanbiliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stay Away From Me

quote:

Alıntıları Göster
    Kupa nın tbl edit versiyonu daha önce k2 nin sitesinde görmüştüm. Kupanız olmasına gerek yok kupayla vurmak için =) Aynı hf ile totem olmadan gem basıp ts kullanmak gibi. Shard 10 olmadan shard 10 dmg si bile vermek mümkündür oyunda ama patlatmak istemiyor gibiler.

Edit : Farkettiyseniz adamları yan yana üstü üste dizmiş gitmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antor -- 7 Ağustos 2009; 16:05:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Antor

Kupa nın tbl edit versiyonu daha önce k2 nin sitesinde görmüştüm. Kupanız olmasına gerek yok kupayla vurmak için =) Aynı hf ile totem olmadan gem basıp ts kullanmak gibi. Shard 10 olmadan shard 10 dmg si bile vermek mümkündür oyunda ama patlatmak istemiyor gibiler.

Sen de forumda online olanlar listesinde gorunmuyorsun, birden yorum yapip kayboluyon ortaliktan.Cozemedim sirrini

Benim de sagdan soldan ogrendigime gore kupanin kodlariyla yapilmis bir hadiseymis...O ustuste dizdigi adamlar da saglam adamlardir, 10K cani var bir de.Cok aci birsey olsa gerek, sen ugras-didin-para dok canavar gibi karakter yap, adam kiraliklarla gelsin, sen ne oldugunu anlayamadan ustunden gecsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: AssKickeRJr

quote:

Sen de forumda online olanlar listesinde gorunmuyorsun, birden yorum yapip kayboluyon ortaliktan.Cozemedim sirrini

Benim de sagdan soldan ogrendigime gore kupanin kodlariyla yapilmis bir hadiseymis...O ustuste dizdigi adamlar da saglam adamlardir, 10K cani var bir de.Cok aci birsey olsa gerek, sen ugras-didin-para dok canavar gibi karakter yap, adam kiraliklarla gelsin, sen ne oldugunu anlayamadan ustunden gecsin..

Alıntıları Göster
    Başlamayı düşünüyormusun yeni char açtım beraber kasardık

• quote:

Yauv internet yok evde, yoksa simdiye baslayacaktim.Gorunuse gore Eylul basina kaldi benim oyuna baslama hadisesi.15 dakika sonra mesai bitecek, ondan sonra pazartesiye kadar internetsiz bir 2,5 gun bekliyor beni Sen basla ben nasil olsa yetisirim, nicki bile hazir
  • Bu tblyi biz 1 günlük pvp serverlarında kullanıyorduk geyiğine.Kıytırıkdan serverlar bile tblyle oynanmayı engelliyorlar K2 bi türlü beceremedi şu işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N!ghTM@sTeR

Bu tblyi biz 1 günlük pvp serverlarında kullanıyorduk geyiğine.Kıytırıkdan serverlar bile tblyle oynanmayı engelliyorlar K2 bi türlü beceremedi şu işi.

İşlerine geliyor. Bundan emin ol.

Kupa tblsi.
  • quote:

Carnaca gel 59 Prim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kénan

quote:

Orijinalden alıntı: N!ghTM@sTeR

Bu tblyi biz 1 günlük pvp serverlarında kullanıyorduk geyiğine.Kıytırıkdan serverlar bile tblyle oynanmayı engelliyorlar K2 bi türlü beceremedi şu işi.

İşlerine geliyor. Bundan emin ol.

Kupa tblsi.

Alıntıları Göster
    Yazık ya ymn ederim yazık. Oyun ne hallerde koxp dupe bug her türlü hile mevcut Eğer bn olcam orda adamın elinde +9 impack war ve diğer itemleride en +9 ve +2 uniq takılar falan wardır ve partyde gezerken bi anda adamın biri partynin üstünden geçicek yapcagım sey

Alt+f4 ve girer bi foruma '' Sell full itemli char '' direk satar bırakırıp ymn ediyom. Resmen rezillik

• quote:

Orijinalden alıntı: Necrolytè

Yazık ya ymn ederim yazık. Oyun ne hallerde koxp dupe bug her türlü hile mevcut Eğer bn olcam orda adamın elinde +9 impack war ve diğer itemleride en +9 ve +2 uniq takılar falan wardır ve partyde gezerken bi anda adamın biri partynin üstünden geçicek yapcagım sey

Alt+f4 ve girer bi foruma '' Sell full itemli char '' direk satar bırakırıp ymn ediyom. Resmen rezillik

Alıntıları Göster
    Sultans clanını resmen sıraya dizmiş. Okçuda priestte bug koxp vardı. Warriorda eklendi. Bakalım oyun daha ne kadar batacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: kenex

Sultans clanını resmen sıraya dizmiş. Okçuda priestte bug koxp vardı. Warriorda eklendi. Bakalım oyun daha ne kadar batacak...

Alıntıları Göster
    Yakında Karakterlerin Eline Birer Colt Verirler çatışırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuKiu

Yakında Karakterlerin Eline Birer Colt Verirler çatışırız

Alıntıları Göster
    Muck Her Konuda Dediğim Gibi WoW akar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonArtikBuİsim

Muck Her Konuda Dediğim Gibi WoW akar

Alıntıları Göster
    quote:

Üstüne denecek bir laf yok harbi daha ne desen itibar etmez.
  • quote:

quote:

Tesekkur ederim

Bu arada Mr.Seko arkadasimiz konusuna eklemis, oradan da butun buglarla birlikte takip edilebilir.
  • quote:

quote:

quote:

Tesekkur ederim

Bu arada Mr.Seko arkadasimiz konusuna eklemis, oradan da butun buglarla birlikte takip edilebilir.

Sen başla şu privateye =) Sana dediğim gün açtığım char 78 oldu sayılır İtemleride item kasmaya başlaman yada boss kovalaman için hayli hayli yeter

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tesekkur ederim

Sen başla şu privateye =) Sana dediğim gün açtığım char 78 oldu sayılır İtemleride item kasmaya başlaman yada boss kovalaman için hayli hayli yeter

Valla baslayacagim ama once basimi sokacak, interneti olan bir ev bulmam lazim, arastirmalarim devam ediyor.Geliyor aymaz "woriyir"

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tesekkur ederim

Valla baslayacagim ama once basimi sokacak, interneti olan bir ev bulmam lazim, arastirmalarim devam ediyor.Geliyor aymaz "woriyir"

Valla Orgasmatron diye açmıştım ben charı =) Lemmy abimizin şarkısıdır ^^ Yeni bir char açarsan bende açar kasmana eşlik ederim.
    Olmadı itemleri naklederiz Shell 8 Set, Sos+3,Dual Roc+3,Dual Minator +3,WP+3,Raptor+9,CS+0 birde rpr ye geç gitmek için ii+8 var yeter heralde
    Bizim o taraflarda başa hiç bug gelmiyor emin ol

PK için +9/+10 Shell +10 Weapon Yüzük ve küpelerde roc+3, pe+3, sos+3, iron neck yetiyor. En zoru iron neck onuda artık sq kovalayıp altın günüyle yaparız birer tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antor -- 10 Ağustos 2009; 11:25:14 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.