Şimdi Ara

Müzik Yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben cukurova üniversitesinde okuyorum okulumuzda bu hafta şenlikler var ve yarın son gün ben şenlik alanında dj lik yapacagım...
    daha önce çalıştım ama son zamanlarda (6-8 aydır) müzikleri takip edemiyorum

bana son zamanlarda hit olan ve insanın içini kıpır kıpır edecek sarkı tavsiye eder misiniz? yaklaşık 1-2 saat calacagım ve adana da oldugum için türkce ye de ağrılık verecegim yabancılar da çok seçme olmalı..

yardımlarınız için sağolun

• www.ceceydeniz.biz
  • Loituma-Leva"s polka(remix)
    Lal-Meyhaneci
  • hocam lal i çok begendim kesin calacagım diğeri de fena degil çok teşekkür ederim
    bu arada tavsiyeleri bekliyorum
  • Akon-Smack That
    Lil Jon-Get Low
    Pakito-You Wanna Rock
    Manga-Dursun zaman
  • @mojita yarın şenliğe gelecektim adanadayım türkçe çalacam dedin diye vazgeçtim.. kaçta çıkcan bakim sen?
    bence kasma türkçe diye yabancıyı daya o kalabalık müsait yabancı müziğe..
  • hehe zaten yabancı cok olacak merak etme canım :=) yabancı da dayayacam onları özenle secmeye calışıyorum kaçta cıkacagım belli degil ama akşam üstü falan cıkarım beklerim :)
  • yarın çok yağmur yağacakmış hevesini kırmak istemem ama.. inşallah salona falşan taşırlar sistemleri.. yoksa manga konseri de yanacak
  • yarın yağmur yağarsa içeri falan taşımazlar bizim sistemleri ben de araya giderim
  • sabah ola hayrola ama hala yağıyor..
  • adanalı bi akrabamla konustum yarın yagmur yagacakmıs bizim iş yatar sanırım dedim bana dedi ki:

- ben adanada hatırlamıyorum ki adanada iki gün üstüste yagmur yağsın :)
  • walla sene 2001 bahar şenliği (eyvah yaşım belli oldu) bütün hafta yağmur yağdı her gün içeride oldu şenlik ve en güzel şenlik oydu bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wizardous -- 12 Mayıs 2007; 1:41:56 >
  • hehe :)

hocam 2004 yılındaki şenliklerde oradamıydın? hatırlarsan That's It club organize etmişti candan ercetin mercan dede yalın falan gelmişti?
  • evet oradaydım.. önemli olan sanatçılar değil önemli olan ortam..

İyi geceler..
  • Tiesto Ft. Maxi Jazz ** Dance4 Life
    Ferry Corsten ** Punk (Cosmic Gate 12''Mix)
    4 String ** Hurricane
    Abel Ramos ** Aquirus
    Racoon ** Love U More
    Tiesto ** Adagio For String (Richard Durand Mix)
    \Dr.Kucho ! - Hallelujah (Original mix)
    \Mert Yücel Göknil sarp- Estranget
    Sertac kaya- Boncuk (Burcu Güleç Vocal)
    dave seaman pres group therapy - my own worst enemy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekseker -- 12 Mayıs 2007; 12:20:43 >
  • tavsiyelerini tek tek dinleyecegim teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.