Şimdi Ara

Nasa kamerasından ÇIPLAK uzaylı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
8.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yoksa bu uzaylı nasanın robotuyla ilişkiye girmeye çalıştıda ondanmı kaçıyo .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglarus -- 22 Ocak 2008; 19:30:52 >
  • ''Fotoğrafları inceleyen astronomlardan birinin fotoğraflar üzerine yorumu şöyle oldu: ##"Çıplak yaratığı görünce şoka girdim##. Bu konu üzerindeki araştırmalarımız devam edecek''

şoka girmiş ehehehehe
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnarcheeR

quote:

Orjinalden alıntı: rnw@y1235

bu görüntüyü gösteren bütün internet sitelerinin Allah belasını versin.özellikle hürriyet.

Ne oldu ya, uzaylılarla yaşanmaması gereken yasak bir anın var da o mu canlandı...

• Kesinlikle bir göz yanılgısı böyle bir keşif yapılsaydı ya gizli tutulurdu yada büyük bir haber olarak hepimiz duyardık dikkatli bakarsanız üstü kumla kaplanmış bir kayanın dik olduğu için üstü kum tutmamış yan kesiti olduğunu farkedersiniz
  • Asılsız bir haberdir abartıyı sever basın. Uzaylıların işi yok zaten baldırı çıplak olarak çölde dolaşacaklar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cavroatesh

sırf o çıplak kelimesi nedeniyle 10 dakika içinde izlenme rekorları kıracak bu konu

ee kim yazdı

• abı rotgencılıkte ınsan oglu sınır tanımıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: S1n3k Valesi

''Fotoğrafları inceleyen astronomlardan birinin fotoğraflar üzerine yorumu şöyle oldu: ##"Çıplak yaratığı görünce şoka girdim##. Bu konu üzerindeki araştırmalarımız devam edecek''

şoka girmiş ehehehehe

Artık ne gördüyse
  • Çarpık kentleşme
  • daha öncede

Nasa kamerasından ÇIPLAK uzaylı

• neden bu nasadaki resimler çekildiği zaman belli bir yere kadar net oluyo,sonradan görüntü bozuluyo . heralde öyle olmak zorunda yoksa feyk ! oldugu ortaya çıkar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fetih

orada ki taş gölgesi.
    quote:

Orjinalden alıntı: £¢h¡n

fotoğrafı 10000x3487 çözünürlükte bakmak için;

http://marsrovers.nasa.gov/gallery/press/spirit/20080103a/1198865273_31824-1_Sol1369A_WestValley_L257F.jpg

alttaki link marsmı yaw resmen göl var marsta

• quote:

Orjinalden alıntı: AnarcheeR

quote:

Orjinalden alıntı: rnw@y1235

bu görüntüyü gösteren bütün internet sitelerinin Allah belasını versin.özellikle hürriyet.

Ne oldu ya, uzaylılarla yaşanmaması gereken yasak bir anın var da o mu canlandı...

• quote:

Orjinalden alıntı: ChakMak

Orada işaretlenmiş kadın, benim işaretledigimde ona koşan abuz erkek, okla gösterdigimide artık siz anlayın. Hatta kadın kolunu kaldırmış onu işaret ediyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: 1881

quote:

Orjinalden alıntı: S1n3k Valesi

''Fotoğrafları inceleyen astronomlardan birinin fotoğraflar üzerine yorumu şöyle oldu: ##"Çıplak yaratığı görünce şoka girdim##. Bu konu üzerindeki araştırmalarımız devam edecek''

şoka girmiş ehehehehe

Artık ne gördüyse

• İlginç bi foto nasa nın sitesinden orjinal boyutlusunu indirdim kaya olamıcak bi görüntü ... Nedir bilemiyoruz tabi herşey olabilir ama ilginç olduğu kesin dalga konusu olmamalı bence çünkü orjinal görüntüde aynısı mevcut...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fetih

orada ki taş gölgesi.
    quote:

Orjinalden alıntı: £¢h¡n

fotoğrafı 10000x3487 çözünürlükte bakmak için;

http://marsrovers.nasa.gov/gallery/press/spirit/20080103a/1198865273_31824-1_Sol1369A_WestValley_L257F.jpg

sorduğunuzda çiftleşen uzaylı resmi

• Görüntüdeki resmin kaya olması mümkün gelmedi bana çünkü marstaki kayalari incelerseniz hepsi yıllardır hava etkisiyle aşınmış yüzeylere sahip...
  • fake.

benim uzayli ile birebir sevişen arkadaşım var. hatta şuan evlendiler nişantaşında bi dairede yaşiyorlar. düğün damat tarafının usulune göre yapildi. marslı damat 3 kere sünnet oldu ve müslüman oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChakMak

Orada işaretlenmiş kadın, benim işaretledigimde ona koşan abuz erkek, okla gösterdigimide artık siz anlayın. Hatta kadın kolunu kaldırmış onu işaret ediyor.

usta nasıl yakaladın buyuksun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.