Şimdi Ara

NAVI TIKLADIĞIM HALDE ÇALIŞMIYOR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    BU CİHAZIN FABRİKA AYARLARINI GERİ GETİR DEDİM DAHA SONRA BAKTIM, HARİTA GİTMİŞ. GİTTİM GÜNCELLEME YAPMADAN AYNI MAKİNADAN BİR TANE BULDUM VE İÇİNDEKİ DOSYALARI ALIP FABRİKA AYARLARINA GERİ GETİR DEDİĞİM MAKİNANIN İÇİNE ATTIM TABİ İÇİNDEKİLERİ SİLEREK YAPTIM BUNU. ŞİMDİ MAKİNANIN NAVI BÖLÜMÜNE HİÇ GİREMİYORUM NE YAPMALIYIM. EKTEDE SON HALİNİ KOYDUM..YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM... SELAMLAR..

• ayarlardan navigasyon kısa yolunu göster
  • göster derken. nngnavı.exe var onumu demek istiyorsun
  • aynı model olsa bile, başka bir cihazın dosyalarını attığı için lisans dosyalarından dolayı çalışmayacaktır.
  • göseteriyorum ama en son burada kalıyorum. gönderdim bakarsanız. burada exeye tıkladığın zaman herhangi bir işlem yapmıyor kalıyor öylece

• exe gösterdikten sonra Navi ye tıkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: bysmith

NAVİGASYONUM NAVİTECH QX-B511PRİMO
    BU CİHAZIN FABRİKA AYARLARINI GERİ GETİR DEDİM DAHA SONRA BAKTIM, HARİTA GİTMİŞ. GİTTİM GÜNCELLEME YAPMADAN AYNI MAKİNADAN BİR TANE BULDUM VE İÇİNDEKİ DOSYALARI ALIP FABRİKA AYARLARINA GERİ GETİR DEDİĞİM MAKİNANIN İÇİNE ATTIM TABİ İÇİNDEKİLERİ SİLEREK YAPTIM BUNU. ŞİMDİ MAKİNANIN NAVI BÖLÜMÜNE HİÇ GİREMİYORUM NE YAPMALIYIM. EKTEDE SON HALİNİ KOYDUM..YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM... SELAMLAR..

ben ilk mesajı dikkatli okumadım,Sayın ertanx sorununuzu cevaplamış bu durumda çalışmaz firma ile irtibata geçmelisiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

aynı model olsa bile, başka bir cihazın dosyalarını attığı için lisans dosyalarından dolayı çalışmayacaktır.

çözüm varmı peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bysmith

quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

aynı model olsa bile, başka bir cihazın dosyalarını attığı için lisans dosyalarından dolayı çalışmayacaktır.

çözüm varmı peki?

sn.İmkansız'ın dediği gibi firma ile irtibata geçmeniz gerekir.
  • teşşekürler...nettten harita güncelleme var, yazılım yüklemede olsa artık....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.