Şimdi Ara

Navigasyon cihazı ya da cep telefonu önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle selamlar 1-2 gündür bu cihazlara bakıyorum ancak kafam iyice karıştı gözüm bir gpsli telefonlara kayıyor bir navigasyon cihzlarına bir türlü karar veremedim çok sık olmasada lazım oluyor meret sizler neler önerirsiniz?
    Ayrıca bu iş için ayırdığım bütçe navigasyon cihazı olursa max 400 lira cep telefonu olursa 600 şimdiden teşekkürler...

• bana sorarsan telefon iletişim için gps yön,yol,adres bulma için kullanılmalı bence git 200 tl ye satılan ıgo tabanlı başarsoft ahritalı cihazlar var onlardan al 400 tl ye de bir telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 22 Mayıs 2010; 9:04:08 >
  • telefonda gps olayı olsun olmasına da, özellikle araba içerisinde hareket halinde bağımsız bir gps cihazının kullanımı daha rahat oluyor.
    Ucuzundan bile olsa bir gps cihazı almanızı öneririm.
  • sırf gps için alacaktım telefonu normalde wifi 3g li telefonum var. Neyse artık dediğiniz gibi ucuz yollu bir navigasyon cihazı alırım teşekkürler..
  • Ben de aynı ikilem içindeyim. Bugün 5800 gördüm, hem başlı başına iyi bir telefon hem de navigasyon cihazı. Alınabilir. Üstelik 500 TL'ye bulunabiliyor. Tek korkum işlemcisinin symbian olması. Bu telefona ayrı maps yazılımları ya da googleearth yüklenebilir mi, onu üstatlara sormak lazım. Selamlar...
  • Arada bir yaya olarak bir yer bakarım derseniz telefonda gps alabilirsiniz,symbian'dan uzak durun haritası başa bela olur.Yok ben navigasyon alayım lazım derseniz Başarsoft-iGO kullanan cihazlara bakın,hem keyif alın hemde referansı olan ve neredeyse tüm devlet kurumlarının ve Google'ın kullandığı harita ile navigasyon yapın.

Birde işlemci symbian olmaz,o işletim sistemidir.

Alırkende alalım bulunsun diyorsanız marka önemsiz,ama alırım aklıma bişiy gelir sorarım danışırım diyorsanız o alacağınız firmayıda iyi seçin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.