Şimdi Ara

navkıng nav-410 nasıl bir cihaz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • navkıng nav-410 4.3" 199 tl hepsi burada da bu cihaz bu fiyattan alınırmı yardımlarınız için şimdiden teşkrlr

• bende aynı soruyu soruyorum cevap yazabilecek yokmu ????
  • aynen, ben de aynı soruyu soruyorum :)
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/navking-43route-66-maxi-m500-arac-ici-navigasyon/ProductDetails.aspx?productId=otbrmhmnvanrt25&categoryId=257643

bu ürünle aynı ürün tek farkı bluetooth, ihtiyacınız yoksa bluetooth'a bu daha makul,

Ayrıca Navking'in resmi sitesinde 410 diye bi model yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 1 Kasım 2010; 14:26:56 >

• sipariş verdim yarın elime ulaşıyo inşallah deneyelim.. sizinle paylaşırım..
  • bana geldi ürün. ayrıca navkingin resmi sitesine eklendi ürün..ama bu ürünün püf noktaları neler ürün hakkında detaylı bilgi verebilecek varmı
  • Bende yeni aldım hepsiburadadan ancak benim birkaç sorunum oldu;
    1- Kutu içinden kurulum cdsi ve aktivasyon kodu çıkmadı,
    2- Siteden pc için gerekli yazılımı indirdim ancak yinede pc ile ürünü eşleştirip içine ulaşamadım,
    3- Cam askı aparatına ürünü oturtamıyorum, fazlada zorlamadım ama sanki aparat ürün için uygun değil,

sizlerde de bu şekilde sorunlar varmı, varsa halledebildiyseniz nasıl bir yol izlediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unalsi

Bende yeni aldım hepsiburadadan ancak benim birkaç sorunum oldu;
    1- Kutu içinden kurulum cdsi ve aktivasyon kodu çıkmadı,
    2- Siteden pc için gerekli yazılımı indirdim ancak yinede pc ile ürünü eşleştirip içine ulaşamadım,
    3- Cam askı aparatına ürünü oturtamıyorum, fazlada zorlamadım ama sanki aparat ürün için uygun değil,

sizlerde de bu şekilde sorunlar varmı, varsa halledebildiyseniz nasıl bir yol izlediniz?

1-Bendede Cıkmadı Her ikiside
    2-Ben Eşleştirdim Route 66 Sync İle Eşleştirebiliyorsun..
    3-Apart uygun ve oturtuluyor ama uygun değil gibi görünüyor bende ilk görüsümde uygun değil sanmıstım..
  • ben ürünü aldım ve 2 gün sonra iade ettim, hayatımda gördüğüm en kötü gps cihazıydı çünkü :(
  • Bende cıhazı yenı aldım alıştım baya cozdum ılk defa kullandığım ıcın navıgasyon cıhazlarını ...ama en basıt kullanımı rota planlamadan bana gore.. rota planlayıcısına / yenı bı ad verıp / başlangıc noktası / varış noktası .. Gayet ıyı bı cıhaz kullanım acısından benım bakışım
  • NAVKING MARKA NAVİGASYON CIHAZINI ALDIM VE HAYATIMIN EN BÜYÜK HATASINI YAPTIM. EVİMİN YOLUNU BİLE BULAMIYOR .. HARİTASIDA GÜNCEL AYRICA ALDIĞIM YERDEN O ŞEKİLDE ALMIŞTIM VE SATICI GÜNCELLEMENİN ÇOK ZOR OLDUĞUNU SÖLEMİŞTİ . SANIRIM BENİ UYARMAYA ÇALIŞIYORDU . SAKIN AMA SAKIN BU CIHAZI ALMAYIN .. BENDE YENİ ALDIM VE HEMEN GIDIP İADE EDECEĞİM.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.