Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

Orijinalden alıntı: Memoland

Her zamanki gibi çok güzel bi oyun olacak ama pc için kontroller ve biraz optimasyona önem vermeleri lazım

daha ne optimize olacak dostum 2k9 u 3850 ile yüksek ayarlarda oynarıdm. 2k10 du da 4830 la aynı şekilde grafik motoru değişmediğine göre optimizasyonda sorun olmaz. kontrollerde analoglu gamepade bakar

iki oyunuda hd3850 ile 1024x768 herşey açık oynuyordum tüm ayarlar full
  • Sağlam bir oyun bizi bekliyor bakalım.Optimizasyon gayet iyiydi zayıf bir optimizasyon yoktu kesinlikle bunda da iyi olacağını düşünüyorum.Kontrollere gelince klavyeyle oynanmaz zaten

• Bu videoda bana komik gelen yeri size çevireyim;

Igoudala, Westbrook, Rose, Josh Smith ve Rondo kendi aralarında en iyi Jordan anını, olayını tartışıyorlardır. Westbrook MJ'in Cleveland'a 69 sayı attığı maçın konusunu açar. Derrick Rose'da;

Come on man, leave Cleveland alone.

Yani; Cleveland'ı yalnız bırakın onların acıları büyük gibi birşey der.(Lebron'ın gitmesini kastederek)

Burda da Rondo'nun T-shirte dikkat:

Rondo; Rose'un David Lee'ye verdiği tişörte dikkat çekerek; Bu evde benden başka yüzüğü olan var mı? Yok mu? Sadece merak ediyorum der.

• Oyunun xbox 360 versiyonu malum yerlere düştü arkadaşlar. PC de eli kulağındadır
  • Bosh'un takımın 3 sayı gerideyken 3'lüğü kendisi atması bence herşeyi özetliyor Gasol Bynum paspas eder Bosh çok ince kalıyor.
  • Amerika'da oyunu ön siparişle alanların oyunları dağıtılmaya başladığı için videolar düşmeye başladı.

Tüm oyuncuların ratingleri:

http://thereal2kinsider.blogspot.com/2010/09/nba-2k11-player-ratings-final-w-jordan.html

• quote:

Orijinalden alıntı: KorsaN01

Bosh'un takımın 3 sayı gerideyken 3'lüğü kendisi atması bence herşeyi özetliyor Gasol Bynum paspas eder Bosh çok ince kalıyor.

Soruyorum sana başka kimin kullanmasını istersin.Bosh Nowitzki kadar ileri düzey olmasada orta düzey bir 3lükçüdür.Gasol'a karşı incemi kalıyor Bosh yapma Garnett bile savunamaz artık Bosh'u
  • quote:

Orijinalden alıntı: skdaj

quote:

Bosh'un takımın 3 sayı gerideyken 3'lüğü kendisi atması bence herşeyi özetliyor Gasol Bynum paspas eder Bosh çok ince kalıyor.

Soruyorum sana başka kimin kullanmasını istersin.Bosh Nowitzki kadar ileri düzey olmasada orta düzey bir 3lükçüdür.Gasol'a karşı incemi kalıyor Bosh yapma Garnett bile savunamaz artık Bosh'u

Andrea Bargnani, Hidayet Türkoğlu, Jose Calderon, Marco Belinelli gibi isimlerin bulunduğu takımda son şutu asla Chris Bosh'a vermezdim. Gasol'ün de Bosh'dan çok daha üst düzey bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Ayrıca savunması olmayan uzuna da başarı yolunda pek güvenmem açıkçası.

• Bulls introsunun uzun versiyonu:

• Onu Bunu bırakın Jermaine O'neal her zaman en iyisi
  • quote:

Kobe 22 yaşında benchte havlu sallayan bi adamdı

Önce o dönemleri bir izle sonra yorum yap , bi arastır bakalım Kobe 22 yasında havlu mu sallıyormus yoksa sampıyonluk kupası mı kaldırıyormus
  • http://www.youtube.com/watch?v=TXT4nXeL8sY

NUTKUM TUTULDU BU NASIL Bİ OYUN YAAA

• quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

quote:

Orijinalden alıntı: skdaj

quote:

Andrea Bargnani, Hidayet Türkoğlu, Jose Calderon, Marco Belinelli gibi isimlerin bulunduğu takımda son şutu asla Chris Bosh'a vermezdim. Gasol'ün de Bosh'dan çok daha üst düzey bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Ayrıca savunması olmayan uzuna da başarı yolunda pek güvenmem açıkçası.

Gasol'unda pek Savunma ustası olduğu söylenemez yani.Benimde Vereceğim ilk adam Bosh olurdu son saniyede.Hido Orlando'daki şutlarını çok biliyorum ama Toronto hiç bir halt yapamadı.Belinelli zaten o anlarda sahada bile değil.Bargniani konsuna girmek hiç istemiyorum bile.Fizik açısından bakarsan Gasol ile Bosh'a Gasol'unda boyuna göre çok mince kaldığını görürsün.Bosh Dribling yapar Post-up yapar şut yapar..Ayrıca Savunma açısından çok iyi bir blokçu olmasada muhteşem bir ribaundçudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: vandosa

quote:

Kobe 22 yaşında benchte havlu sallayan bi adamdı

Önce o dönemleri bir izle sonra yorum yap , bi arastır bakalım Kobe 22 yasında havlu mu sallıyormus yoksa sampıyonluk kupası mı kaldırıyormus

Tamam 2000'e geliyor o dönem ama o dönem Shaq'ın dönemiydi izle o dönemleri sonra yorum yap.Ayrıca bahsetmek istediğim Kobe'nin draft ve sonraki iki yılı bir an yanlış örnek vermişim olur böyle şeyler.O dönemde takımı takım yapan Robert horry derek fisher rick fox gibi adamlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero01

http://www.youtube.com/watch?v=TXT4nXeL8sY

NUTKUM TUTULDU BU NASIL Bİ OYUN YAAA

Video kaldırılmış Ve kesin ama kesin alıcam bunu Fifa yı abime aldırcam bunuda kendim alıcam.Öncelikle PC ye malum yerlere geldiğinde indiricem.Daha sonra PS3 e param birikince alıcam.

• Çok güzel yaa
  • 2K10 konusuna da yazdım ama pek takılan yok oraya sanırım.

NBA 2K10 menüde çalan müzikleri nereden bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOBE

2K10 konusuna da yazdım ama pek takılan yok oraya sanırım.

ce Hood - Top of the World
    Adam Tensta - My Cool
    Akala - The Edge
    Al Kapone - Rock This
    Chali2na - Lock it Down (Instrumental)
    Chali2na – International (feat. Beenie Man)
    Donnie Bravo - Run Away
    Duo Live - Shootin
    Flo Rida - ROOTS
    Iglu & Hartly - In this City
    Illinois - Hang On
    Izza Kizza - They’re Everywhere
    K’naan - Wavin’ the Flag
    Kanye West - Amazing
    Kenan Bell - Like This
    Matisyahu - One Day
    Metric - Help I’m Alive
    Metronomy - Radio Ladio
    MGMT - Electric Feel
    Miike Snow - Black & Blue
    Naïve New Breeders - Can’t Choose
    Ratatat - Falcon Jab
    Ratatat - Mirando
    Saul Williams - List of Demands (Reparations)
    Sportsrushaz - Iron
    The Game - Champion (Exclusive and original track)
    The Moog - Joyclad Armies
    Vincent Van Go Go - Do You Know

• quote:

Orijinalden alıntı: Magical Zero

quote:

Orijinalden alıntı: KOBE

2K10 konusuna da yazdım ama pek takılan yok oraya sanırım.

ce Hood - Top of the World
    Adam Tensta - My Cool
    Akala - The Edge
    Al Kapone - Rock This
    Chali2na - Lock it Down (Instrumental)
    Chali2na – International (feat. Beenie Man)
    Donnie Bravo - Run Away
    Duo Live - Shootin
    Flo Rida - ROOTS
    Iglu & Hartly - In this City
    Illinois - Hang On
    Izza Kizza - They’re Everywhere
    K’naan - Wavin’ the Flag
    Kanye West - Amazing
    Kenan Bell - Like This
    Matisyahu - One Day
    Metric - Help I’m Alive
    Metronomy - Radio Ladio
    MGMT - Electric Feel
    Miike Snow - Black & Blue
    Naïve New Breeders - Can’t Choose
    Ratatat - Falcon Jab
    Ratatat - Mirando
    Saul Williams - List of Demands (Reparations)
    Sportsrushaz - Iron
    The Game - Champion (Exclusive and original track)
    The Moog - Joyclad Armies
    Vincent Van Go Go - Do You Know

Sağolasın çok işime yaradı.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.