Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kusura bakma hocam.
    Ben bu movie leri göremiyorum.
    Sağ tuşla tıkladığımda film yok diyor.

Acaba ne olabilir.
    Flash'ın da son versiyonu yüklü.

quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

• quote:

Orijinalden alıntı: Patriot Ayhan

Kusura bakma hocam.
    Ben bu movie leri göremiyorum.
    Sağ tuşla tıkladığımda film yok diyor.

Acaba ne olabilir.
    Flash'ın da son versiyonu yüklü.

quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

Youtube'a girmek için gereken ayarları yapmamış olabilir misiniz?

• Şarkı listesi (2K11)

* Snoop Dogg – NBA 2K Theme
    * Big Boi – Shutterbug
    * Drake – Over
    * Cassidy – Game Time
    * Ron Artest – Champion
    * Duck-Down All-Stars feat. Buckshot, Skyzoo, Promise, and Sean Price – Better Than You
    * The Alan Parsons Project – Sirius
    * Art vs. Science – Hollywood
    * Big Rock Candy Mountain – Rocketship
    * Brunettes – Red Rollerskates
    * Chicharones – Little By Little
    * Children Collide – Skeleton Dance
    * Constellations feat. Asher Roth– We’re Here To Save The Day
    * Dan Black feat. Kid Cudi – Symphonies (Remix)
    * Delorean – Deli
    * Ev – Home Of The Brave (Instrumental)
    * Failsafe – Hope & Only If We Learn
    * HOGNI – Bow Down
    * Kidz In Space – Downtime
    * Middleman – It’s Not Over Yet2
    * Rakaa feat. Aloe Blaac – Crown Of Thorns
    * The Redland – So Far
    * The Russian Futurists – Paul Simon & Precious Metals
    * Sonny Bones – Rise
    * Two Door Cinema Club – I Can Talk
    * Yung Autmatik & Bayroot Productions – Go Hard or Go Home
    * Dux Jones – Pourin’ It On

• Bu ne arkadaş başyapıt gibi oyun geliyor. Harbi dumur oldum videoları izledikçe.
  • Başyapıt az bile. Hakikaten müthiş detaylar var oyunda. Bir basketbol maçını nasıl izliyorsak, nelerden keyif alıyorsak yada ne görüyorsak tamamı var. Çıksın artık ben daha fazla dayanamayacağım.
  • oyun baya iyi geliyor gerçekten. 2k10 oynamaktan bıktım artık, yenisi gelsin yenisini oynayalım
  • Arkadaşlar Videoyu direk siteye nasıl koycağımı bilmediğim icin(bu konuda bilgi verirseniz sevinirim) bende link olarak koyuyorum Melo nun güzel bir videosu.

http://www.youtube.com/watch?v=0-oPfWBP2fk

http://www.youtube.com/watch?v=p0ILRWlkhu0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzi_35 -- 1 Ekim 2010; 16:57:58 >
  •  NBA 2K11 (ÇIKTI)

IGN 9.5 vermiş oyuna

"NBA 2K11 is the greatest basketball game ever made"

http://uk.ign.com/videos/2010/10/01/nba-2k11-video-review

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 2 Ekim 2010; 7:56:48 >

• Baya iyi bir puan almış geçen seneye oranla bence demkki gerçekten baya gelişme var oyunda.
  • oyunun xbox versiyonu bazı yerlerde var pc henüz yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: KorsaN01
    Kobe 22 yaşında benchte havlu sallayan bi adamdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Brakisefal -- 2 Ekim 2010; 12:20:26 >

• hocam kabul edelim kobe 2000 lerde bazı maçlarda öyle performans göstermiş olabilir ama o zamanlar shaq zamanıydı zaten shaq ı alan şampiyondu o senelerde
    nasıl şimdi kobe zamanıysa o zamanlar shaq zamanıydı ve şimdi kobenin yanına genç, yetenekli biri gelse bikaç yıl pek bişe yapamasa sonra kobe kadar iyi olsa aynı şeyleri derdik

rüyamda mj gördüm arkadaşlar bana imzalı formasını fotoğrafını ve nba2k11 veriyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: vico

hocam kabul edelim kobe 2000 lerde bazı maçlarda öyle performans göstermiş olabilir ama o zamanlar shaq zamanıydı zaten shaq ı alan şampiyondu o senelerde
    nasıl şimdi kobe zamanıysa o zamanlar shaq zamanıydı ve şimdi kobenin yanına genç, yetenekli biri gelse bikaç yıl pek bişe yapamasa sonra kobe kadar iyi olsa aynı şeyleri derdik

rüyamda mj gördüm arkadaşlar bana imzalı formasını fotoğrafını ve nba2k11 veriyordu

demekki kafaya takmışsın Tabiii böyle bir oyunu rüyada görmek şaşırtmaz beni

• Brandon jennings'de 50 attı bişey mi oldu yok.Çok sayı atmak başka birşey takımın liderliği başka birşey.
  • NBA 2K11, İlk İncelemesi İle Smacı Vurdu!

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-NBA_2K11_ilk_incelemesi_ile_Smaci_Vurdu-9783.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 3 Ekim 2010; 12:38:37 >
  • quote:

Brandon jennings'de 50 attı bişey mi oldu yok.Çok sayı atmak başka birşey takımın liderliği başka birşey.

Saçmalama Jenings lideridir o takımın.Milwaukee'den şampıyonlukm bekliyorsun da bir şey olmadı diyorsun.Adamlar playoffa kaldı ki bu onlar için bile süpriz
  • quote:

Kobe 22 yaşında benchte havlu sallayan bi adamdı

Kobe 17 yaşında NBA e gelmiş ve tarihte en erken profesyonel olan oyuncudur. kariyerine sürekli "En genç .... alan,atan,ulaşan"gibi başarılar katmıştır.Neden bahsediyosun???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QbLaY!!! -- 3 Ekim 2010; 0:46:10 >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.