Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha yorum ıcın erken,,ama bir nba 2k fan ı olarak heyecanlandım bende...fakat hala eksıklr var gıbı..misal seyırcıler hala cok hiperaktif gibi,, oyuncuılardan cok efor sarfedıyorlar..boyle olmamalı bence..yanı normal sezon macıyla playoff macı arasında ,, onemlı macla zayıf takımla yapılan maclar arasında atmosfer farkı olmalı
  • Biraz daha

• on numara oyun olmuş.. ulen şu 2ksports bi futbol oyunu çıkarsa ne pes kalır ne fifa be
  • Artık uzun mesafeli şutların girme oranı daha az gibi, Jason Kidd orta sahadan yetiştiremiyor topu
  • http://www.youtube.com/watch?v=bCcQtJWzuxM&feature=player_embedded

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theboss78 -- 20 Ağustos 2010; 21:20:23 >
  • Miami nin nu senedki kadrosu güzel alırsam hep miami yi seçerim
  • ben mıamıyı yenmekten daha cok zewk alırım heralde
  • Artık hiçbir basketbol oyununda olmayan,son saniyede game winning şutları attığında çıldıran tarafltarlar ve spiker + oyuncular görmek istiyorum.
    Atıyorsun son saniye şutu maçı kazanıyosun hiç bir şey olmamış gibi soyunma odasına gidiyor oyuncular
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göktuğ VATANSEVER

Artık hiçbir basketbol oyununda olmayan,son saniyede game winning şutları attığında çıldıran tarafltarlar ve spiker + oyuncular görmek istiyorum.
    Atıyorsun son saniye şutu maçı kazanıyosun hiç bir şey olmamış gibi soyunma odasına gidiyor oyuncular

Kesinlikle bende istiyorum bunu
  • quote:

Artık hiçbir basketbol oyununda olmayan,son saniyede game winning şutları attığında çıldıran tarafltarlar ve spiker + oyuncular görmek istiyorum.

Evet olsa iyi olurdu, büyük bir eksik.
  • ben oyundan umutluyum gayet iyi geliyor.eskiden sayı attıgın zaman takım arkadasların kalkıp alkıslıyordu ama bu sefer oyuncu sut attı oyuncuların bazıları ayağa kalktı sut girmeyince tekrar oturdular.iyi düsünmüsler bunu.otobüs olayı da güzel olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magical Zero

ben oyundan umutluyum gayet iyi geliyor.eskiden sayı attıgın zaman takım arkadasların kalkıp alkıslıyordu ama bu sefer oyuncu sut attı oyuncuların bazıları ayağa kalktı sut girmeyince tekrar oturdular.iyi düsünmüsler bunu.otobüs olayı da güzel olmus

Otobüs olayı hangi videoda hepsine bakmadım da?
  • Güzel bir detaya benziyor. Fakat keşke soyunma odalarını falanda gösterse fena olur hani
  • Beyler 2k10 da özel hareketler nasıl yapılıyor(signature moves) Mesela kobenin fake'i , rondo'nun tek el fake'i vs. dün gece maç yaptım oyunda yaptım ilk defa oldu rondo ile ama sanırım kendiliğinden yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Player

Beyler 2k10 da özel hareketler nasıl yapılıyor(signature moves) Mesela kobenin fake'i , rondo'nun tek el fake'i vs. dün gece maç yaptım oyunda yaptım ilk defa oldu rondo ile ama sanırım kendiliğinden yaptı

rondo'nun tek el fake i right sticki sağa çekerek yapılıyordu galiba
  • quote:

+1 Kesinlike.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Braks

quote:

+1 Kesinlike.

O olay tam bi bomba zaten ya Seyirci tepkileri daha gerçekci olmalı

• http://www.operationsports.com/newspost.php?id=438298

butun bu vıdeolardan cıkardıgım ortak kanı,,dallası kontrol eden kişinin moron oldugu
  • quote:

Orijinalden alıntı: theboss78

http://www.operationsports.com/newspost.php?id=438298

butun bu vıdeolardan cıkardıgım ortak kanı,,dallası kontrol eden kişinin moron oldugu

Aynen, böyle oynayan adam ilk defa görüyorum

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.