Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah razı olsun şu NBA 2K'dan yoksa sadece rezalet Nba Live ile yetinecektik.
    MJ
  • Sistem gereksinimleri yine aynı kalacakmış muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

Sistem gereksinimleri yine aynı kalacakmış muhtemelen.

bu güzel bı haber işte,,hersene 2k ıcın sıstem yenılemekten yoruldum =)))

merlınınkazanında yayınlanan bı haber..

NBA 2K11 ( OYNADIK ! )

Normalde özelikle NBA takip eden ya da oyunlarını oynayan birisi değilimdir. Nitekim; NBA 2K11 standına da boş olduğu ve rahat tecrübe edebileceğim için girdim. Ne kadar isabetli bir karar vermiş olduğumu daha iyi anladım. Bir NBA simülasyonu, bu kadar gerçeğe yaklaşabilir ve görüntüler bu kadar kaliteli olabilir. Kısacık oynama süremde, NBA 2K11’in gelmiş geçmiş en iyi NBA simülasyonu olacağını rahatlıkla söyleyebilirim.
    Başlar başlamaz dikkatimi grafikler çekti. NBA 2K10’da da oldukça iyi olan grafikler, burada daha süper olmuş. Gerçekten kendinizi bir NBA maçı izliyormuş gibi hissedebiliyorsunuz; hem atmosferiyle, hem de görüntüleriyle. Oyuncu animasyonlarındaki esnekliğe, hareketlerin gerçekçiliğine hayran kaldım. Oyuncuların yüzleri, bir öncekinde olduğu gibi gerçeğinin tıpatıp aynısı. Üstelik, tamamen kendi tarzlarını da oyun alanına yansıtıyorlar. Çeşitli smaç ve turnike türlerinin aynen burada da olduğunu gördüm.
    Seyircilerin hop oturup hop kalkmaları, maç sırasında çalan müzikler, oyuncuların kendi aralarındaki ünlemleri, bunlar son derece başarılı ve atmosferin başka kuvvetli parçaları. Dikkatimi çeken en değişik enstantanelerden birisi şuydu; rakipten son derece sert bir smaç yedim ancak rakibim hızını alamadı ve kenarda duran temizlik görevlisine çarptı. Böylelikle ikisi birden yere kapaklandılar. Bu gibi ayrıntıların düşünülmesi bile, NBA 2K11’in gözümüzdeki puanını iyicene artıyor. NBA severlere zaten herhangi bir tavsiyem yok, koşa koşa alacaklardır, ancak bu sefer NBA’le çok bağlantısı olmayanlara da, çıktığında bir deneyin diyorum. O denli kendine hayran bıraktı beni NBA 2K11.

• Temizlik görevlisine çarpma olayı 2k10'da da var.
    Anlatımlarından dolayı daha da sabırsızlandım.

Geçmez artık 1,5 ay.
  • aynen yaa gecmıyor zaman =) barı yenı vıdeolar yayınlansa onları izlemekte güzel..hala adam akıllı bır gameplay yayınlanmıs değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: theboss78

aynen yaa gecmıyor zaman =) barı yenı vıdeolar yayınlansa onları izlemekte güzel..hala adam akıllı bır gameplay yayınlanmıs değil

+1. Pek bir şey kalmadı şunun şurasında ama halen daha yeni video gelmemesi ilginç...
  • Yeni paslaşma sistemi ile ilgili uzun bir yazı geldi. Oyunun demo olmayan bir versiyonundan da bir oyun içi videosu gelebilir bu aralar.

http://community.2ksports.com/community/insights/index.cfm?aid=2883419&l=11
  • Sonunda, istediğim pas feyki gelecek miş .
    İngilizcesi iyi olan biri çevirebilir mi?
    Ben az biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Knight

Sonunda, istediğim pas feyki gelecek miş .
    İngilizcesi iyi olan biri çevirebilir mi?
    Ben az biliyorum

Şunlardan bahsediliyor genel olarak; Sağ analogla pas göndermek istediğimiz yönü seçebilecekmişiz, pas atmak istediğimiz kişiyi kendimiz kontrol ederek istediğimiz pozisyona getirebilecekmişiz, post-up pozisyonlarındaki paslaşmalar geliştirilmiş, pas yeteneği puanı oyunda daha etkili olacakmış, içeri dalıp bizi kapatan uzunların etrafından topu geçirip pas atabilecekmişiz, ikili sıkıştırma gelince hızlı ve etkili biçimde boş oyuncuya pası verebilecekmişiz, turnikeye veya smaca giderken pas atma özelliği geliştirilmiş, Icon Pass özelliğini kullanmayanlar için pas vereceğin kişiyi seçebilme özellikleri geliştirilmiş, post-up yapan oyuncuya yapılan beslemelerde yenilikler yapılmış, göğüs, bounce ve baş üstü paslardan pozisyona uygun olan uygulanacakmış, alley-oop'larda bulunan bir takım hatalar giderilmiş ve yeni animasyonlar eklenmiş, pas alma zorlaştırılmış, verilen paslar her zaman direk olarak basket atmaya uygun pozisyona sokmayacakmış.

• Peşpeşe mesaj yollamak beni rahatsız ediyor ancak oyunun tam sürümünden video geldi

• quote:

Peşpeşe mesaj yollamak beni rahatsız ediyor ancak oyunun tam sürümünden video geldi

dostum hıc sorun değil peşpese yollaman yeterkı böyle guzel vıdeolar paylas =) bende sureklı takıpteyım yenı vıdeolarla ılgılı...sizde bulduğunuzda buradan paylasırsanız cok sewınırım tesekkurler =)

• ben oyunu çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim sanki oyun nba elite ye benzemiş gibi geldi ve grafikler özellikle formaların hareketleri azaltılmış ve top çok fazla parlıyor
    umraım oyun çıkıncaya kadar bunlar düzeltilir
  • micheal jordan olsun da nsl olursa olsun bu senekı oyundan buyuzden beklentılerım cok yuksek
  • son videonun linkini verebilirmisiniz ?
  • video için sağol bill russell
    @designr al bakalım
    http://www.youtube.com/watch?v=d9eJ6OwUkjA&feature=player_embedded
  • oyunu test eden 2k fanlarının ilk izlenımlerı cok ıyı..oyunun bircok kusuru gıderılmıs dedıklerıne göre..bence 2k sports yıne bizleri tatmın eden bır oyun cıkartacak..yaptıkları yapacaklarının garantısı
  • quote:

Peşpeşe mesaj yollamak beni rahatsız ediyor ancak oyunun tam sürümünden video geldi

file sesi manyak olmuş pota ya top değince çıkan ses de değişmiş ve güzel olmuş ayrıca animasyonlarda da baya gelişme ve çok akıcı yağ gibi

• quote:

file sesi manyak olmuş pota ya top değince çıkan ses de değişmiş ve güzel olmuş ayrıca animasyonlarda da baya gelişme ve çok akıcı yağ gibi

Aynen sanki oyun hızı biraz hızlanmış gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytaxi

quote:

Aynen sanki oyun hızı biraz hızlanmış gibi

Vallahi ben oyunu ağır ağır, karanbol olmadan oynamayı sevenlerdenim.
    2k10 'da 38 hız tam bana göre.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.