Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bill Russell

Hidayet'in üçlük attığı animasyon çok gerçekçi yahu. Topu alırken geri adım atıyor, çok kısa bir süre çizgiye bakıyor ve atıştan sonra gelen darbe nedeniyle yere düşüyor. Dribbling animasyonları da oldukça iyi görünüyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Knight

MJ Challange Modu "Legendary" (how i met your mother izleyenler bilir ) olur diyordum, ben sadece MJ'yi yöneteceğimizi zannediyordum, aynı my playerdaki gibi ama tüm takımmış bu kötü oldu bence .
    Yalnız MJ tam olmuş, aynı gerçekteki gibi oynuyor. Yani Ovrl. 99 olan bi oyuncudan farklı sanki

Challange böyle ancak Creating a Legend modunda My Player gibi olacak.

Ha o zaman süper

• My Player modu da oldukça gelişmiş deniyor. Bu hafta gelecekmiş konuyla ilgili yazı.

"Coming up this week, it's all about the next evolution of My Player mode. The rumors are true: it's gonna make your head explode with awesomeness! You better stock up on gauze."
  • birsürü oyuna daha çıkmadan o kadar mesaj yazılıyo ama dünyanın en iyi oyunun devam oyununa 3 sayfa
    ve oyunda basket seven sevmeyen herkesin bildiği bir efsane var MJ
    adaletin bu mu dünya??
  • My Player Modunda gelişme olcakmıs demek acaba ne gibi gelişmeler olabliri merak ediyorum yani ne eklenebilirki ??
  • oyunda spikerlerin hidayetle ilgili konuştukları süperdi biri diyor çok iyi kontrat imzalamıştı torontoyla öbürü de çok iyi bir oyuncu işte o boyda iyi bir guard gibi oynuyabiliyor iyi pas atabiliyor gibi
    bunlar hoşuma gitti gerçekten ama oyun geneliyle çok hoşuma gitmedi desem yeri var arcade gibi olmuş bence mesela opyuncular turnikeyi panyalı bırakırken çok fazla yukarıya atıyorlar sanki hepsigözyaşı damlası atıyor gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: vico

birsürü oyuna daha çıkmadan o kadar mesaj yazılıyo ama dünyanın en iyi oyunun devam oyununa 3 sayfa
    ve oyunda basket seven sevmeyen herkesin bildiği bir efsane var MJ
    adaletin bu mu dünya??

Yanarım yanarımda, Türkiye'de basketbolun (dolayısıylada basketbol oyunlarının) sevilmediğine yanarım. İlla Amerika'da mı yaşayalım?

@kamikaze482222

Maç içinde AND1 hareketlerinin yapılması arcade olduğunu gösteriyor zaten, 2K8'den sonra simulasyondan çıktı 2K serisi.

@yuzi_55

Mesela milli takıma çağırılabiliriz, oyuncunun yüzünü daha detaylı ayarlayabiliriz vs vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 31 Ağustos 2010; 11:29:43 >

• @Ghost Knight

Haklısın aslında milli takımlar olabilirde Nba live da yani Elite te sadece bildiğim kadarıyla 10 a yakın milli takım var.2K getirse milli takımları iyi olur.Ve ben en cok Nba de sezon yaparken yada kariyer modu Slam Dunk yarısmalrı üçlük yarısmaları eklenmesini istiyorum bunlar olursa daha eğlenceli olur tek All star ve Çaylaklar-2 yıllıklara karsı macları olmasın yani.
  • Bu hafta My Player haftası. Her gün farklı bir gelişmeyi öğreneceğiz bu modda olacak. İlk habere 3 saatten daha az kalmış.
  •  NBA 2K11 (ÇIKTI)
  • Ağzım açık izliyorum şu anda.

NBA 2K11 (ÇIKTI)

My Player modunda maç sonlarında basın konferanslarına katılabilecekmişiz. Burada gelen sorulara vereceğimiz cevaplara göre takımda sevilip sevilmeyeceğimiz belli olacakmış. Kendimizi övmek ya da koçlara teşekkür etmek gibi seçeneklerimiz olacakmış. Ya da takım arkadaşlarımızı yenilgiden sorumlu tutmak falan gibi. Müthiş olacak.
  • oyun muş meherse..
  • Vay bee gerçektende ekleme yapılabilirmis güzel bir özellik bakalım my palyer modla ilgili. Devam haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum.
  • quote:

Ağzım açık izliyorum şu anda.

NBA 2K11 (ÇIKTI)

My Player modunda maç sonlarında basın konferanslarına katılabilecekmişiz. Burada gelen sorulara vereceğimiz cevaplara göre takımda sevilip sevilmeyeceğimiz belli olacakmış. Kendimizi övmek ya da koçlara teşekkür etmek gibi seçeneklerimiz olacakmış. Ya da takım arkadaşlarımızı yenilgiden sorumlu tutmak falan gibi. Müthiş olacak.

ya şu my playerdaki suratlar niye hep aynı, zenciside aynı oluyor beyazıda. suratın bir kalıbı var onun üstünde ufak oynamalar halinde oluyor. my player ın en büyük sorunu bu bence

• Benim My Player modunda en kıl olduğum şey, son çeyrekte benim bulunduğum takımın zırt pırt mola alıp pivotu her molada ve pozisyonda değiştirmesi. Her molada 10 - 12 saniye beklemek sıkıcı oluyor.
    Bir de small gard olan adamımı arada bir power forvet olarak çıkarıyor.

İnşallah bunlar düzelmiştir.

Bu arada arcade değil simulasyon istiyoruz.
    Değil mi arkadaşlar. Ne kadar gerçek o kadar keyif.
    Yoksa çocuk oyununa döner bu oyun.
    Yaş 30 da

EDİT: Pardon 31 olmuşuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patriot Ayhan -- 31 Ağustos 2010; 9:50:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

Ağzım açık izliyorum şu anda.

NBA 2K11 (ÇIKTI)

ya şu my playerdaki suratlar niye hep aynı, zenciside aynı oluyor beyazıda. suratın bir kalıbı var onun üstünde ufak oynamalar halinde oluyor. my player ın en büyük sorunu bu bence

tamamen haklısın düzgün birşey yaratamıyoruz adam da tipsiz zaten saç stilleri de çok fazla değil

• Evet şu yüz konusunda daha iyi olmaları lazım ve dövmeler konusnu biraz daha gelistirmeleri lazım mesela ayagına dövme yada kolunun istediğimiz gölgesine dövme daha iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_55

Evet şu yüz konusunda daha iyi olmaları lazım ve dövmeler konusnu biraz daha gelistirmeleri lazım mesela ayagına dövme yada kolunun istediğimiz gölgesine dövme daha iyi olurdu.

Aynen dövme çeşidinin çok olması ve dövmeyi istediğimiz gibi taşıyabilmemiz güzel olurdu
  • Regular sezon oynamaktan, my player modunu hiç oynamadım daha
  • Resimde ki şişeler ve masa örtüsü inanılmaz derecede kötü duruyor umarım resmin kalitesinden dolayı böyle kötüdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patriot Ayhan
    Bu arada arcade değil simulasyon istiyoruz.
    Değil mi arkadaşlar. Ne kadar gerçek o kadar keyif.
    Yoksa çocuk oyununa döner bu oyun.
    Yaş 30 da

4 tane oyun tipi seçeneği olacak bu sene oyunda. Casual(Arcade'ye yatkın), Simulation(Simulasyon'a yatkın), Default(Karışık), Custom(Kendi ayarladığımız gibi). Seçtiğimiz moda göre oyun stili de değişecek.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.