Şimdi Ara

Ne ne kadar kVA dır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yav acaba doğru yerdemi soruyorum onu bile bilmiyorum ama acil lazım bana bişiler sormak istiyorum. Şimdi bi arkadaş mutlaka çıkıp vardı bu neden aramadın diyecektir. Aradım bulamadım. Sizin bildiğiniz varsa forumda bana linkini verin lütfen.

Laptop, 55 ekran Tv, 100 W lık ampul, recevier, 17" tüplü ve lcd monitör vs jenaratörden kaç kva çeker. Alacağımız jeneratörün boyutunu hesaplamak için lütfen yardımcı olun.

• 1 KVA lık alsan yeter.Ama daha büyük güçte alırsan bir zararı olmaz.İleride başka alıcılar taktığında problem yaşamazsın.
  • saol hocam bende o boyutlarda düşündüm ama 55 ekran tv 0.100 kva mıdır ona göre ileriye dönük planlarımı yapacağım. Birde bu jenaratörler ben ne kadar kullanırsam o kadar yakar dimi yani ben büyük boyutlarda bişi alsam yakıt sarfiyatı çokmu olur?
  • 55 ekran tv yaklaşık 0.1 kva gibi hesaplayabilirsiniz jenetatörü ne kadar büyük alırsanız boşta veya düşük yükte çalışırken o kadar fazla yakar ama büyük jeneratörler tam veya tama yakın yüklendiklerinde birim kilowattsaat başına küçüklerden daha az yakıt harcar (bildiğim kadarıyla). birde boyutlar büyüdükçe benzin yerine mazot kullananları da seçebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.