Şimdi Ara

Neden DH Bizim Yaptığımız Hiç Bir Filmi beğenmiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bakıyorum çoğu insan bizim yaptığımız filmleri beğenmiyor.Yoksa Kurtlar vadisi filistin bune böyle 3 kişi bilmem ne yapıyor.Ramboda tek başıma kocaman bir orduyu dağıtırken kral bizimkiler yapınca mal gerizekalı olarak adlandırılıyor.Adamların vermek istediği mesaj bambaşka.Gladio ve Irak'ta gördük.Ama izlemeye gelince izliyorlar sonra yok bune böyle şeymi olur vs.10 milyon $ gibi bir bütçe ile hazırlanan filmi yerden yere vuruluyor.Sonra konu açılıyor BİZİM SİNEMA SEKTÖRÜ NEDEN GELİŞMİYOR! diye.Böyle yapıldıkça adamlar nasıl geliştirsin.Mesela New York'ta 5 minar filmide 10 milyon $ bir bütçeyle çekiliyor.Ama onu dahi beğenmeyenler var.Yok mahsun şöyle mahsun böyle.Hiç bir yerde olmayan eleştiriler nedense bizde.Saçma sapan Twilight filmine millet bitiyor.oo ne filmdi be.Adam g.tünden uydurmuş 2-3 tane vampir milletde mal gibi izliyor öyle filmleri.İçimi döktüm gerçekten sıktı artık yorumlar.Kendi yaptığı hiç birşeyi beğenmeyen milletiz sonra diyoruz neden gelişmiyor.Bir icat yapsa bilim adamları.''ÖZENTİ'' İcat yaptı başı göğe erdi gibi saçma sapan şeyler ne söyleniyor.Diyeceklerim bukadar.

• Al sana mw2 fanlarının yaptığı kısa film

şundaki çatışma ve kurguyu hangi Türk filminde gördün
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Al sana mw2 fanlarının yaptığı kısa film

Benim mesajımla ne alakası var.Böyle film yapmak için Sinemanın gelişmesi lazım değilmi?Gelmişmesi için destek lazım değilmi?

• Kişisel görüşüm senin gibi düşünenler sayesinde film sektörü gelişmiyor. Twilight ile millet dalga geçiyor, kaç tane komedisi yapıldı. Klasik ergen filmi.

Bir ayıbı başka ayıpla kapamak oldukça yanlış. Aç izle esaretin bedelini adamlar kaç parayla ne çıkarmışlar. Bizde çıkıp zaten selvi boylum al yazmalım kötü demedik.
  • Okumadım ama zamanın Vizontele'si, Organize İşleri harikaydı. Organize İşleri tekrar izleyin ne kadar büyük yatırım yapıldığını anlarsınız. Ama Recep İvedik bence saçma bir film. Güldürüyor ama saçma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotize™

quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Al sana mw2 fanlarının yaptığı kısa film

Benim mesajımla ne alakası var.Böyle film yapmak için Sinemanın gelişmesi lazım değilmi?Gelmişmesi için destek lazım değilmi?

.Gelişmesi için kötü filme destek olmaz.Direk yüzüne çarpacaksın eleştiryi ki hatasını görsün fakat bunu yapan adam yok.Yönetmenler , senaristler vb çalışanlar kendini geliştirecek.Bu da ülkedeki sinema eğitimi ile alakalı.Aslında yurtdışındaki olanaklar burda olmadığında kaliteli işler yılda 1 çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: eulogy

Kişisel görüşüm senin gibi düşünenler sayesinde film sektörü gelişmiyor. Twilight ile millet dalga geçiyor, kaç tane komedisi yapıldı. Klasik ergen filmi.

Bir ayıbı başka ayıpla kapamak oldukça yanlış. Aç izle esaretin bedelini adamlar kaç parayla ne çıkarmışlar. Bizde çıkıp zaten selvi boylum al yazmalım kötü demedik.

Ben sana kötü dedin demedimki.KV Filistin ve Newyorkta 5 minare konularına gir anlarsın.
  • Mahsun Kırmızıgül ün filmleri bence çok iyi ama nedense bazı insanlar önceden şarkıcı olduğu için filmlerinin berbat olacağını düşünüyor şahsen Mahsun un filmlerini çok beğeniyorum.Kurtlar Vadisine gelirsek izlemedim.Ayrıca bizim sinema sektörümüz gelişir gelişmesinede adamlar seyircisine göre film yapıyorlar.Recep İvedikte örneği...
  • Pana film şirketinden misin?
  • cem yılmaz ın "yahşi batı" filmini mi yoksa "hokkabaz" filmini mi daha çok beğeniyorsun ?

cevabın hokkabaz olsaydı, bu konuyu açmazdın.

cevabın yahşi batı olduğu için, önce sinemayı öğrenmeye başlamalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemlix

cem yılmaz ın "yahşi batı" filmini mi yoksa "hokkabaz" filmini mi daha çok beğeniyorsun ?

cevabın hokkabaz olsaydı, bu konuyu açmazdın.

cevabın yahşi batı olduğu için, önce sinemayı öğrenmeye başlamalısın.

Yav o değilde GORA güzeldi.
  • Bencede film sektörümüz'de senaryo özürlülüğü var , güzel olanlar var elbet fakat halka hitap etmiyor , Halk gitmiyor.

Ayrıca son 10 yıla bakınız ;

Komedi
    Komedi
    Komedi
    Romantik - Komedi
    Komadi
    Dram

Bir tane aksiyon filmi var oda 5 para etmez daha çok Aksiyon - Macera , Filmi bir yaşantı gibi gösterme olmalı.

• vavien'i izlemiştim ekşide yorumlara baktım öncesinde
    genel itibariyle yorumları dizmişler yok efendim şöyle sanatsal film böyle sanatsal film
    indirdim izledim gerçekten 5 para etmez sebeplerine girmek istemiyorum
    ama mesela bir babam ve oğlum,pardon,organize işlerde en beğendiğim filmler arasındadır
  • ben pardon, inşaat, dondurmam gaymak ve vavieni çok beğendim. özellikle vavieni çok gerçekçi buldum.

Birde g.o.r.a nın başında "commander commander system is fucking activated, system is fucking stable" diyor ya

• twilight kısmında haklısın o filmde anlatılmak istenen bişey yok , ne bilim bi aksiyon dövüş yok bilim kurgu yok sadece vampirde 2 diş var o kadar , hiçbişey yok yani bu twilight'de harry potter'ın serisindeki filmler kadar hasılat yapmış ama hiçbişey yok 1 kız 2 vampir etrafda ot gibi geziyor motor tamir yapıyor , arabaya biniyor , öpüşüyor ve millet bu filmin hastası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.