Şimdi Ara

Neden Hala Ertelensin Diyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Neymar'ı getirmeye çalışıyorum arkadaşlar Maaş kısmından baktım 1.9m maaş verebiliyorum ve 1.3m maaş verdim signing fee ve o diğer şeye de 575 k yaptım . Ertelensin diyor . Nasıl bir sorun olabilir . Bu signing fee ve onun bir üstündeki şeyi direk mi vermek gerekiyor biraz açıklar mısınız ?

• daha iyi teklif almıştır, veya başka klüpler de teklif götürmüştür adam değerlendiriyordur. genelde aynı gün kabul etmezler zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metabor

daha iyi teklif almıştır, veya başka klüpler de teklif götürmüştür adam değerlendiriyordur. genelde aynı gün kabul etmezler zaten.

Sorun bende değil mi ? Ben de sorun bende diye iptal ediyordum . Ama bütçe yok diyor . Sorun bende gibi ama nasıl bir sorun bi çözemedim ya . Bu da ss'si
     Neden Hala Ertelensin Diyor ?
  • tam okuyamıyorum ama takımının adama verecek yeterli maaş parası yok galiba. yönetim isteklerine gir, ordan yönetime de baba transfer yapıcaz para verin diye.
  • Abi ne olmuş bilionmu bende o hataya düşüom çoğu zaman , boardroom dan edit budget i full maaş yapmışşın transfer günüde manajere para vermen bide ilk imzadan para vermeyivaad ettiysen ondan delayllıya bilir .. boardrom dan maaş tan transfere çevir delay yerine hemen kabul et çıkacak göreceksin :))

Kontrat teklinizi kabul ettirdikten sonra bütçenizi maaştan transfere doğru kaydırın ..

Kendimden çok emin yazdım ama :) belki seninki farklı bir durumdur :)) Olmassa kusura bakma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinaslan1 -- 3 Aralık 2010; 14:17:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.