Şimdi Ara

NEDEN LOGİN FAİLED VERİYOR!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 2,30SAAT ÖNCEYE KADAR OYNUYORDUM.YANİ SERVERLAR AÇILINCA BENDE OYNUYORDUM.YARİM SAAT GEÇTİKTEN SONRA ELEKTRİKLER GİTTİ.10 DK SONRA ELEKTİRKLER GELDİKTEN SONRA HEMEN OYUNU AÇAYIM DEDİM LAUNCER DA LOGİN FAİLED SERVER HATASİ VERİYOR.EXE DEN AÇMAYA ÇALIŞINCA DİREK ATİYOR.KAÇ KERE PC Yİ YENİDEN BAŞLADİM AÇIP KAPADİM AMA DÜZELMEDİ.NEDİR BUNUN ÇARESİ.BİLENİNİZ VARMİ

• quote:

Orjinalden alıntı: :::L:E:A:D:ER:::

ARKADAŞLAR 2,30SAAT ÖNCEYE KADAR OYNUYORDUM.YANİ SERVERLAR AÇILINCA BENDE OYNUYORDUM.YARİM SAAT GEÇTİKTEN SONRA ELEKTRİKLER GİTTİ.10 DK SONRA ELEKTİRKLER GELDİKTEN SONRA HEMEN OYUNU AÇAYIM DEDİM LAUNCER DA LOGİN FAİLED SERVER HATASİ VERİYOR.EXE DEN AÇMAYA ÇALIŞINCA DİREK ATİYOR.KAÇ KERE PC Yİ YENİDEN BAŞLADİM AÇIP KAPADİM AMA DÜZELMEDİ.NEDİR BUNUN ÇARESİ.BİLENİNİZ VARMİ

gm nin canı sıkılmış ondan failed verio
  • serwerların acılmasını beklemek

gereksiz topic

• SİZİNMİ KAFANİZ BASMİYOR BENMİ ANLATAMİYORUM.KARDEŞİM ŞUAN SERVERLAR AÇIK DEĞİLMİ.BÖLE POST ARTIRMAK İÇİN ABUK SUBUK YAZILAR YAZIPTA DELİRTMEYİN İNSANİ.SİZE BİŞEY DİYCEM SONRA BAN YİYCEM BU YÜZDEN DEMİYORUM.SİZİN GİBİLERE CVP DA VERMİYORUM.

şuan açılmıyorr diyorum.adamlar kalkmış demiş serverlarin açılmasini bekle.nesin sen kendini çok zeki zannediyon galiba.

daha önce başına böle durum gelmiş olan varsa cvplasin pls.herkes lvl kasiyor ben oyunu açamıyorum nedeni nedir
  • quote:

Orjinalden alıntı: delimanyak3333

quote:

Orjinalden alıntı: :::L:E:A:D:ER:::

ARKADAŞLAR 2,30SAAT ÖNCEYE KADAR OYNUYORDUM.YANİ SERVERLAR AÇILINCA BENDE OYNUYORDUM.YARİM SAAT GEÇTİKTEN SONRA ELEKTRİKLER GİTTİ.10 DK SONRA ELEKTİRKLER GELDİKTEN SONRA HEMEN OYUNU AÇAYIM DEDİM LAUNCER DA LOGİN FAİLED SERVER HATASİ VERİYOR.EXE DEN AÇMAYA ÇALIŞINCA DİREK ATİYOR.KAÇ KERE PC Yİ YENİDEN BAŞLADİM AÇIP KAPADİM AMA DÜZELMEDİ.NEDİR BUNUN ÇARESİ.BİLENİNİZ VARMİ

gm nin canı sıkılmış ondan failed verio

kendini komik zannediyorsan hiç de değilsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.