Şimdi Ara

NEDEN LOUNCHERDEN YÜKLENMİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar neden dier patchlerde oldugu gibi bu patch yide louncherde yükleyemiyoruz binbir türlü eziyet çekiyoruz

• beter olalımda oyunu bırakalım :)
    ben düşünüyorumda hangi oyuna geçsem ben cafe işletiyorum hangi oyun olursa oynarım ama cafeye mecbur yüklemek zorundayım :(
    cafeye gelen herkez Ko istemiyoruz desin bende bırakırım

REZİLLİK diz boyu :S
  • k2 network kendi sonunu hazırlıyo bu gidişle biz türkler oyundan soğuyacağız zaten türkler bi bıraksa k2 network biter ama bizi böle işkence çektiriolar siz de benim gibi yarın internet cafeden alın mis gibi yarın alacam gene olmazsa 3 -4 gün bekleyecem sonra kesin sorunlar biter bizde oynarız
  • ben soğudum ve bıraktım bile
  • Ben Launcher dan yükledim ve çok da güzel çalıştı fakat oyun acayip laglıydı öğle üzeri. Aşırı yoğunluktan oyun dengesini yitirdi. Şu anda oyun açık ve çok rahat giriliyor belki de gece olduğu içindir. Cafeler kapandı ve aşırı yoğunluk azaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birdy -- 4 Ağustos 2006; 0:47:57 >
  • biz deniyoruz ama sürekli sorun çıkarıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALoNeMaN_

evet arkadaşlar neden dier patchlerde oldugu gibi bu patch yide louncherde yükleyemiyoruz binbir türlü eziyet çekiyoruz

Çünkü bu expansion pack yani diğer patchler oyun içindeki ufak tefek sorunları çözmek içindi ve boyutları da ona göre küçüktü. Bu ise nerdeyse oyunun büyük bölümünü , kurallarını değiştiren bir genişleme paketi.
  • birdy arkadaşım oyuna nasıl girdin ayrıntılı anlatabilir misin ? ben sinirim den ko yu tamamen bilgisayardan sildim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.