Şimdi Ara

Neden One X değilde s3 alınmalı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
3.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Rıdvan hoca yorumların için teşekkür ederiz hem bilgili hemde kibar adamsın vesselam..Ayrıca bir arkadaş yukarıda önemli birşey yazmış,S3 , S2 ile arasındaki fiyat farkının hakkını veriyormu ? yani benim gibi ilk defa android kullanıcak bir adam için S2 mi ideal,yoksa almışken en iyisi diye hitap ettiğiniz S 3 yada One x i mi alayım
  • ben hala s2 kullanıyorum şahsen kaya gibi telefon bence dayanıklı :D kaç kere düşürdüm bir şey olmadı . Ama ikisi arasında seç diyorsanız htc one x benim ekrana takıntım vardır s3 te öle pembe gibi görünce beyazları one ya dedim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: ridvan79

konu için teşekkürler arkadaşım burda sağlıklı bir şekilde sebepleri tartışırsak sonuca varırız kesinlikle fanatiklik yapmadan objektif bir şekilde konuşalım,

ben one x kullanıcısıyım,şarzım bütün gün işlemciler için yetiyor ve polimer pil olduğu için kullandıkça şarz edildikçe pilin ömrü artıyor dahada uzun gidiyor.ve daha telefonumuzun yazılım olarak hazır olmamasıda bir dezavantajdır hem performans hemde pil konusunda !! s3 göre 4.03 android sürümünü kullanıyor ve eski kernel çoklu çerkideği desteklemeyen 2.6.35.4 kerneli kullanıyor bu iki durum s3 göre dezevantaj ama güncelleme ve düzeltmelerle aradaki çok az olan fark eminim kapancaktır.bizim telefonların en güzel özelliklerinden biri ekran kapalı iken sıfır güç harcaması yani telefonun ekranı kapat 7 saat sonra bak hala aynı dilimdedir.ve düşük performans isteyen uygulamarlarda 500 mhz 5.çekirdek devreye girer ve o işlemi yapar buda pil tasarrufu sağlar yüksek işlemlerde oyunlarda geri kalan 4 çekirdek devreye girer.one x ekranı çoğu otoritenin kabul ettiği gibi en iyi ekranı şu anda !! beyazları özellikle temiz nettir.amoledin siyahı gibi düşünün ve her yerde beyaz renk hakimiyeti olduğu için görsellik için one x in ekranı daha iyidir.biliyorsunuz ki s3 ün ekranı beyazlarda mavileşiyor.nexus da ki gibi bir ekran var yazılım olarak s3 çok iyi durumda mutlaka eksikleri vardır ama one x ten şu an iyidir.buna eminim s3 ün kasası bizzat inceledim gördüm karşılaştırdım one x tasarım olarak gerçkten iyi ben s3 çok iyi özelliklerde geleceğini tahmin etseydim iki ay evvel one x almaz idim ama tahminlerim hep bu yönde idi.yoksa aksi olsaydı bende s3 alacaktım s2 den one x geçtim ondan evvel en iyi kullandığım cihaz s2 idi htc ye karşı bir sempatimiz var tabiki ama samsung daha iyidi daha evvel ticari stratejiler bu yönde samsung için ilk evvel 4 serisi ile 4 çekirdeğe giriş yaptı mali ye overlock attı hızını yükseltti bu bile sağlıksız olabilir nasıl olsa kemik bir grup var 10 milyonluk telefon her halukarda satış yapar diye çıkardı piyasa biraz göz boyamak için yazılıma yüklendii olay bitti sakın kimse yanlış anlamasın her iki markayıda aktif olarak kullanan biri olarak şu an için görüşlerim bunlar

bu kadar tarafsız bir yorumu hayatımda görmedim

5. Cekırdek nedır ? ;)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.