Şimdi Ara

Neler Yapmam Lazım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar. 18 yaşındayım ve bu sene mezuna kaldım. Ama daha dershaneye bile yazılmadım. İnanın kafam çok karışık. Geçen yıl hiç çalışmasamda o tempoyu biliyorum ama o şekilde çalışamıyorum. Ders çalışma esnasında sürekli kafam başka şeylere dalıyor. Hedeflerim var ve geneli yurtdışına çıkmakla ilgili. Bu yüzden yurtdışında işime yarayabilecek bir bölüm kazanmak istiyorum. İstediğim üniversite ise çocukluk hayalim İstanbul Üniversitesi. Bu yıl sakaryaya falan gidebilirdim ama İÜ için 1 yıl daha kalmayı göze aldım. Size şunu sormak istiyorum arkadaşlar. Nasıl ders konusunda ( özellikle matematik) kendimi geliştirebilirim ? Bide 2 dershane arasında kaldım. İlki geçen yıl gittiğim ve pek memnun kalmadığım dershanem fakat mezun grubu gerçekten iyi. Diğeri ise aynı semtte çok disiplinli bir dershane. Müdürü 3 kez geç kalırsa dershaneden yollanır falan demiş öyle disiplinli. Sizce hangisini tercih etmeliyim ? Ve son sorumda şu. Siz bana nasıl bölümler önerirsiniz ? Yurtdışı istediğimden birde bölümü ingilizce kazanmak istiyorum. İng. olması şartmı ? Ve sizce başarabilirmiyim bu yıl ? Şimdiden çok teşekkür ederim :) .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.