Şimdi Ara

Nerde bu insanlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kafama bir şey takıldı bakıyorum geçen yıl ygs de 445-450 yapanlar ilk 10 bine girmiş ama bu yıl o puanlarla 270 bin kişinin girdiği töder de 20 bininci olunuyo. Bu işe bir türlü anlam veremedim. Geçen yıl giren dönem bu yıl girecek dönemden daha mı kötüydü Bu işe bir türlü anlam veremedim yoksa geçen yılda böyle yapan adamlar gerçek ygsde birer birer döküldüler mi? Nerde bu 10 binler :D

• Her sınavın zorluğu farklıdır. O yüzden bir sınavda 10bin olan adam aynı puanla daha kolay bir sınavda 20bine düşebilir. Bunu anlayamayacak kadar geriysen sen kafanı yorma böyle şeylerle. Balon filan al, hamurla oyna ne bileyim.
  • hocam tamam onu bende düşündüm ama töder geçen yılki ygsden daha mı kolaydı ya da güvender? Bence özellikle güvender baya zordu geçen yıla göre
  • Puanlama ve sıralama karşılaştırmak doğru değil. Sınavların zorluğu, standart sapma, vs, vs. Takılma bunlara testini çöz Geçen seneki töder de, evet, bence ygs'den daha kolaydı. Ben ikisinden de aynı puanı yapmış, aşağı yukarı da aynı sıralamayı almış olmama rağmen, artık gerçek sınavın ters köşeliği midir, stresi mi nedir, töder'de uçan adamlar ygs'de o kadar da yüksek yapamamışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoney -- 22 Mart 2011; 17:46:47 >
  • Sınava 5 gün kalmış takıldığın şeye bak @yoney'in de dediği gibi testini çöz sen.
  • Ben 405 yaptım Töder'de 22.000.yim. 450 ile değil 405'le 20.000. oluyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.