Şimdi Ara

Net Fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorsunuz yılmaz sayesinde artık hem net bulunmuyor hemde fiyatları yüksek.

Eğer bu fiyatların düşmesini istiyorsanız yüksek fiyattan net almayın bu az talep meselesidir yani talep olur netler yüksekten alinirsa fiyatlar düşmez ve yılmaz gibileri türeyip netleri toplayıp yüksek fiyattan satar.

Net için 8m dan fazla para önermeyin hele yılmaza hiç önermeyin o kendisi gibi yabancı arkadaşlarıyla oynasın nasılsa Türklükle alakasıda yokmuş takılsın kendi kendine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorom -- 3 Haziran 2007; 17:44:49 >

• ya bizde tam 2+4 yapıoduk yarısı bitmişti bile :D inş biz bitirene kadar fiyarı 2+4 edüşerde alırız yılmaza kocaman bir
  • gorom sana katılıyom bende oyuna yeniden baslıyacam ilk charımla bana cem bi tane t-shirt verdi belese sonra dedi yilmaz char satiom dedim ne istion dedi t-shirt yada +4 brave dedim t-shirt verem satti bana charı sonra shout olarak yazdı oyunda id:simono pas:simonkey diye bende yılmazla konusmadım bir daha o elin gavurlarıyla oynasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

gorom sana katılıyom bende oyuna yeniden baslıyacam ilk charımla bana cem bi tane t-shirt verdi belese sonra dedi yilmaz char satiom dedim ne istion dedi t-shirt yada +4 brave dedim t-shirt verem satti bana charı sonra shout olarak yazdı oyunda id:simono pas:simonkey diye bende yılmazla konusmadım bir daha o elin gavurlarıyla oynasın
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: FM.

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    üstteki yazı omuzzz'dan alıntıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablo_131

+1

Alıntıları Göster
    2 +4 aldım adam 3 +4 istiyor alamıyorum, dolandıra dolandıra fiyatlar arttı bende hiçbirşey almıcam artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FM.

üstteki yazı omuzzz'dan alıntıdır

Alıntıları Göster
    ya allaha havale edin bırakın yau onu sıkıyosa girer foruma bende oyuna donuyom artık zati inş. guclenip ona gosterecem gununu:::
  • quote:

ya allaha havale edin bırakın yau onu sıkıyosa girer foruma bende oyuna donuyom artık zati inş. guclenip ona gosterecem gununu:::

Alıntıları Göster
    NASIL!!! 2 +4 zaten 2 katından bile fazlaydı birde 3 +4 mü verecez arklar o adamdan hiç bir şey almayın belki 2 +4 e çıkaran bile odur bedava verse ben yinede ondan almam inşallah biri onu o kadar neti var diye hackler

edit: sanırım o kadar bite satmasının nedeni biri ile bit yarışına girmesi çok bitlendi ama neden Türklere satmadığını anlamıyorum bu kadar saçma bir şey görmedim ama bence satar net başına 50m vercem deyin köleniz olur (sonuncusu şakaydı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferrari_16 -- 3 Haziran 2007; 19:40:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alex_2

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ah su bi hacklense varya her yerime kına yakacam(anladınız siz)

not=msnini bilen varsa verin belki hackleten biri cıkar...
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    teşekkürler diablo yardımların için hatta bence biz net 1 +4 e düşene kadar bu uygulamaya devam edelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dead Or Alive

teşekkürler diablo yardımların için hatta bence biz net 1 +4 e düşene kadar bu uygulamaya devam edelim

Alıntıları Göster
    katılıyom almassak belki artık brave filanda istemezler

ambargo yapalım hadi beyler!!!!!!!!!!

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: onur2

Utanmasan üste para isteyelim diyeceksin.
    Bence dediğim fiyata düşürsek de şükür ama +4 braveye kadar zorlayalım

• quote:

quote:

Bence dediğim fiyata düşürsek de şükür ama +4 braveye kadar zorlayalım

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Diablo_131

quote:

aa bak iyi fikir valla

• quote:

quote:

quote:

aa bak iyi fikir valla

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

aa bak iyi fikir valla

Uyanık çocuk

• quote:

Orjinalden alıntı: Gorom

Arkadaşlar biliyorsunuz yılmaz sayesinde artık hem net bulunmuyor hemde fiyatları yüksek.

Eğer bu fiyatların düşmesini istiyorsanız yüksek fiyattan net almayın bu az talep meselesidir yani talep olur netler yüksekten alinirsa fiyatlar düşmez ve yılmaz gibileri türeyip netleri toplayıp yüksek fiyattan satar.

Net için 8m dan fazla para önermeyin hele yılmaza hiç önermeyin o kendisi gibi yabancı arkadaşlarıyla oynasın nasılsa Türklükle alakasıda yokmuş takılsın kendi kendine.

GOROM üzülerek bir ekleme yapıcam.NET fiyatlarının yüksekliği için djefecan a da teşekkür edebilirsiniz.Gözümün önünde 2 neti 50m a sattı.Bu gidişle alırsınız NET'i........ Siz yükseltin hep,sonra milletten yardım isteyin.Yükseltene yazıklar olsun.Diğer net isteyen arkadaşlar da 10m hatta daha fazlasını teklif ediyorlar.Buradan samimiyetle söylüyorum ki ben şahsen yüksek fiyat öneripde sonra yardım isteyen görürsem artık acımiycam.Ben bir ambargo başlattalım diyorum,siz hala ne peşindesiniz.NEYSE.NET alamayanlar artık kimlere teşekkür edeceklerini bilsinler.

Saygılarımla,KingDiablo !!!

• quote:

quote:

Arkadaşlar biliyorsunuz yılmaz sayesinde artık hem net bulunmuyor hemde fiyatları yüksek.

GOROM üzülerek bir ekleme yapıcam.NET fiyatlarının yüksekliği için djefecan a da teşekkür edebilirsiniz.Gözümün önünde 2 neti 50m a sattı.Bu gidişle alırsınız NET'i........ Siz yükseltin hep,sonra milletten yardım isteyin.Yükseltene yazıklar olsun.Diğer net isteyen arkadaşlar da 10m hatta daha fazlasını teklif ediyorlar.Buradan samimiyetle söylüyorum ki ben şahsen yüksek fiyat öneripde sonra yardım isteyen görürsem artık acımiycam.Ben bir ambargo başlattalım diyorum,siz hala ne peşindesiniz.NEYSE.NET alamayanlar artık kimlere teşekkür edeceklerini bilsinler.

quote:

quote:

King ewt bende biliom 50m a satti ama aslinda bana 8m a satacakti ama yabancilar cok yuksek onerince hemen onlara satmıs zaten artik ole seyler yapmaz.Ama oda bir anlık sey onemli olan turkun turku kaziklamamasidirHaa bide bir kac arkadaşta bilio yilmaz bana buyuyum filan diyodu ama dun ogrendik daha bu pazar OKS ye girecekmişBU arada GOROM haklisin net fiyatlari dusuor _Berkan_ denilen arkadaş 8m a almis bende net ariyorum cogu yabanci 18m-20m-22m istiolar ama kabul etmiom ve netin fiyatının 8m oldugunu soyluom bole gidersek kesin dahada dusecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: Fear-Lord

quote:

quote:

King ewt bende biliom 50m a satti ama aslinda bana 8m a satacakti ama yabancilar cok yuksek onerince hemen onlara satmıs zaten artik ole seyler yapmaz.Ama oda bir anlık sey onemli olan turkun turku kaziklamamasidirHaa bide bir kac arkadaşta bilio yilmaz bana buyuyum filan diyodu ama dun ogrendik daha bu pazar OKS ye girecekmişBU arada GOROM haklisin net fiyatlari dusuor _Berkan_ denilen arkadaş 8m a almis bende net ariyorum cogu yabanci 18m-20m-22m istiolar ama kabul etmiom ve netin fiyatının 8m oldugunu soyluom bole gidersek kesin dahada dusecektir

Alıntıları Göster
    King ben djefecan'ın 2 net için 50m istediğini daha öncede yazdım ama inkar etti ama onun 50m istediğini kesin olarak biliyordum ve artık ona hiçbir konuda zaten güvenmem.

Şimdi biraz mantık yürütelim bir neti ucuza alıp yabancıya pahalı satarsak ne olur, tamam görünüşte biz kazanırız ama işin aslı öyle değil. O yabancı elindeki itemleri netin fiyatını çıkarmak için daha yüksek fiyata satmaya çalışacaktır mesela biz deva ora yada kıyafet arıyoruz onda var oda nete yüksek fiyat ödediği için yüksek fiyat isteyecek buda bir kısırdöngü yaratıp tüm fiyatların artması demektir ve King dostum artık ben boşa çabaladığımızı düşünüyorum kimse zaten umursamıyor bunları, kime ne kazık atarsam kardır hesabında.

Ve artık ne halleri varsa görsünler bunları yapanlar,göz yumanlar ve ses çıkarmayanlar bunları hakediyorlar çünkü..

• quote:

Orijinalden alıntı: Gorom

King ben djefecan'ın 2 net için 50m istediğini daha öncede yazdım ama inkar etti ama onun 50m istediğini kesin olarak biliyordum ve artık ona hiçbir konuda zaten güvenmem.

Şimdi biraz mantık yürütelim bir neti ucuza alıp yabancıya pahalı satarsak ne olur, tamam görünüşte biz kazanırız ama işin aslı öyle değil. O yabancı elindeki itemleri netin fiyatını çıkarmak için daha yüksek fiyata satmaya çalışacaktır mesela biz deva ora yada kıyafet arıyoruz onda var oda nete yüksek fiyat ödediği için yüksek fiyat isteyecek buda bir kısırdöngü yaratıp tüm fiyatların artması demektir ve King dostum artık ben boşa çabaladığımızı düşünüyorum kimse zaten umursamıyor bunları, kime ne kazık atarsam kardır hesabında.

Ve artık ne halleri varsa görsünler bunları yapanlar,göz yumanlar ve ses çıkarmayanlar bunları hakediyorlar çünkü..

Alıntıları Göster
    ya efecan yılmazlasma yaa sende herkes kendini dusunuo ne kadar acmıssınız kolay yoldan kazanmai ne kadar cok sevionuz

• quote:

ya efecan yılmazlasma yaa sende herkes kendini dusunuo ne kadar acmıssınız kolay yoldan kazanmai ne kadar cok sevionuz

Alıntıları Göster
    yılmaz
    fiyatlar server 1i geçti

• quote:

Orijinalden alıntı: kinguang

yılmaz
    fiyatlar server 1i geçti

Alıntıları Göster
    1-) Benim Kendi Eşyamı İstediğim Fiyata Satmam Kimseyi İlgilendirmez..

2-) Gorom Storage'yi 30Milyona Sattığını Ne Çabuk Unuttu?

...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.