Şimdi Ara

Netmaster CBW-383Z4 Download hızı anormalliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1 aylık uydunet abonesiyim ve 10 megabit 50gb eko sınırsız tarifesindeyim. Benim problemim download hızının anlam veremediğim bir şekilde kablosuz bağlandığım laptopumda inanılmaz düşük olması ancak aynı şekilde kablosuz bağlı babamın eski laptopunda ve telefonumda 9-10 megabit arasından aşağı düşmemesi . Belki diğer aygıtlar download hızını düşürüyordur diye laptopum hariç tüm aygıtları kapatıp tekrar hız testi yaptım sonuç aynı. http://forum.donanimhaber.com/m_93446908/tm.htm deki ayarları uyguladım sonuç aynı. Güvenlik duvarı, antivirüs programı kapatıp denedim sonuç aynı. Telefon üzerinden internete bağlanıp hız testi yaptım sonuç normal, başka bir modeme bağlanıp hız testi yaptım sonuç yine normal ancak kendi modemimden nedense hızlı bağlanamıyorum. Bağlandığım diğer modemlerde sorun çıkmayınca sorun evdeki modemde diye düşündüm ancak evdeki diğer aygıtlarda herhangi bir hız sorunu yok. Babamın laptopu youtube'ta 720p videoları donmadan oynatırken benim laptopum 360p videolarda saniye başı donuyor. Bu konularda çok bilgi sahibi de değilim, herhangi bir çözüm yolu bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

• Sayın Kullanıcımız,

Yaşadığınız sorunla ilgili olarak 0216 366 66 96 numaralı destek hattımızı ararsanız danışmanlarımız gerekli kontrolleri yaparak size yardımcı olacaktır.

Saygılarımızla,
    NetMASTER
  • AceCipher kullanıcısına yanıt
    Telefon da tam hız alıyorsanız PC leriniz den kaynaklanıyordur wireless driverlarını güncelleyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.