Şimdi Ara

NETSPEED İP TV SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SA ABİLER DAHA ÖNCE SORUNSUZ İZLEDİGİM İP TV NETSPEED GECTİKTEN SONRA İZLEYEMİYORUM ÖZELLİKLE PAZAR GECELERİ OLAN MAC YAYINLARINDA DAHA ÖNCE ALDIGIM HIZ VE DEGERLER 14.2 MEGABİT HIZ PİNG 20 JİTTER 1 VEYA 2 DEGERİNDE CUMARTESİ PAZAR AKŞAMLARI İSE BU ŞEKİLDE DEGER ALIYORUM HIZ 12 MEGABİT PİNG 55 JİTTER 40 60 ARASI VE MAÇ YAYINLARIMDA SÜREKLİ DONMALAR OLUYOR BAŞKA İP TV DENEDİM ONDADA AYNI OLUYOR BUNUN BİR ÇÖZÜMÜ VARMIDIR TTNETTEYKEN PEK BÖYLE ŞEYLER OLMAZDI KULLANDIGIM HIZ PAKETİ 16 MEGABİTLİK BİR PAKETTİR NETSPEED GECELİ 1 HAFTA OLDU.....

• 750kb hız ile ip tv izliyorum bazı yayınlar hariç maç yayınlarını donmadan izliyorum netspeed abonesiyim...tavsiyem hattınız fiber veya vdsl ise en az 35mbps tarifesi kullanmanız.
  • Bunun nedeni kullandığınız Netspeed değil sadece. Kullandığınız İp tv, hat problemleri, aldığınız tarife gibi bir çok nedeni olabilir. Ben Vodafone internet kullanıyordum 16Mbps yoğunluk harici donma olmuyor idi ama önemli futbol maçlarında bazen arada donmalar oluyor idi.
  • hocam adsl kullanıyorsun. aynı dert bende de var. superonline kullanırken hiç takılmayan ip tv netgalaksiye geçince akşamları izlenmez oldu. biraz bizim şansızlığımız ADSL hatlarının durumu ortada biraz da servis sağlayıcının gücü olduğunu düşünüyorum. Herkesin akşam saatlerinde düşüyor ama benimki dibe vuruyor.
  • AED07 kullanıcısına yanıt
    İptv sorunu netgalaksiye ozel bir durum netspeed kullanirken bir sorun yasamadim 3 ayimin dolmasina 14 gun var hemen netspeede geri donecegim sizde cok durmayin o firmada
  • ckm kullanıcısına yanıt
    hocam ben superonline geri dönüyorum. vereceğim aylık 25 30 fazlası günde 1 lira daha fazla veririm rezillik çekmem hiç değilse.
  • Valla bende 1 ay daha deneyeceğim yinede donarsa milencom veya tt tekrar döneceğim...
  • Ben 10 gün önce bağlattım ip tv kullanmıyorum ama netflix var. 50 mb fiber ile 4k rahatça izletiyor. Hız ve ping testleri de iyi çıkıyor. Başka bir yerde denediniz mi ip tvyi?
  • başka bir ip tv daha denedim yine aynı sonuç oldu....
  • hocam son durum ne? bir hafta geçti üzerinden sorunun. düzelme oldu mu?
  • Telefonla aryıp durumu anlattım bana mail adresi verdiler teknikdestek ile iletişime gectim aldıgım hız testlerini ekran fotolarını alıp mail ile gönderdim durumu anlattım cok şükür düzeldi şuan bir problem yok mac izledim ip tv tıkır tıkır çalışıyor ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.