Şimdi Ara

NEXT YE2000X PLUS YARDIM !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba.Cihazım Next YE 2000X-Plus.Yazılımı artık kendim yapmak istedim ve 5518_VE_Boot_YKME_YE-2000X PLUS INF606c021506 MO10.00.hex adlı
    dosyayı dosyayı receivera aktardım.Hotbird izlediğim için uyduyu baştan tarattım.Kanallar geldi.Başka herhangi birşey yüklemeye gerek varmı?
    Başka forumlarda görüyorum CAS KEY ve güncel keyleri de tada program listesini yükleyin yazıyor.Bunlara gerek varmı.Ayrıca Nagravisionlar çıkmadı.Başka bir şifreleme sistemine mi geçtiler (NAGRA2).Bunları seyretme imkanım varmı.
    Şimdiden teşekkürler

Cihaz Bilgilerim:
    YE 2000X-Plus
    Yazılım Vers:İnf606c021506MO10.00
    Mekanik Vers:A0-05
    Cihaz Vers:ykme00070405jmfy
    Yükleyici:02.0i(YK)

• dostum emunu aktif ettiysen sorun yoq şuan
    keylr multiler için
    program listesi de kanla listesi gerek yoq yane anlıcan
  • Teşekkürler.Emuyu zaten aktif yapmıştım.peki polsatlar göçtümü.Yani onları seyredemeyecekmiyim?Aslına bakarsanben polsat için yazılım atmıştım.Şu an yüklemeden evvelkinden bir fark yok aslında.Birkaç kanal daha eklendi o kadar.
  • Polsat paketi çözülüyor bildiğm kadarıyla bi sorun yoq onun için izlersin
  • Polsat tan kastınız NAGRAVİSİON sa onları seyredemiyorum.Ama herhalde bunun attığım yazılımla bir ilgisi yok sanırım.Yanılıyormuyum?Emu-Key falan indirmeme gerek varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

Polsat paketi çözülüyor bildiğm kadarıyla bi sorun yoq onun için izlersin

@ ermanpac Arkadaşım yeter artık mesaj kasıp durma bilmedigin konuyla ilgili niye yorum yapiosun valla insanlara yardımcı olmanın yolu bu deil gözünü seviyim.. Birisi bişey soruyo cevapların genelde o kolay iş onu halledersin bunu izlersin şunu yaparsın şeklinde millete gaz verip duruyosun ya da o iş olmaz bişeyi açmaz falan gibi yani sorulan soruya yardımcı olabiliyosan(ki oldugun da oluyor) yaz ama gerçekten baydı artık..

Polsatlar kaç aydır yok cozulemiyor..

Arkadasın cihazına yuklediği şey yazılım, menulerinden cihaz işlevine kadar biçok yeniliği yazılım atarak yaparsınız, cas-key denilen şey softcam olarak da geçer şifreler butununu oluşturan bi dosyadır hatta indirilen dosyayı notepad'le açarsanız gorursunu neye benzediğini.. Her yazılım yukledikten sonra eliniz değmişken 10saniyelik iş olan softcami de atın ki son şifreler de cihaza gelsin ve çözülebilecek butun kanallar çözülsün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almendilim -- 26 Şubat 2006; 15:26:49 >

• Dostum yorum yapmıyorum bilemediğim için yardım istiyorum.Bilmediğim şey hakkında yorum yapmak zaten bana düşmez.Ama gene de verdiğin en son bilgiler
    için teşekkür ederim.
  • sen yanlış anlamışsın, ilk paragrafta soylediklerim sana degil o alıntı yaptığım arkadaşla ilgiliydi, yoksa senin yanlış bişey yaptıgın yok yani...
  • OSMANYAGAN Arkadaşım.Kusura bakma bende diyorum bu arkadaş niye bana bozuk atıyor.Öbür arkadaşı kastettmişsin özür dilerim.Bi yalnış anlama oldu.Dediğin gibi Polsatların bazıları çıkıyor.Ama herhalde Nagravisionla ilgisi yok değilmi?
    Birde benim cihaz Nagravision ve Nagra 2 leri çözermi.Çünkü eskiden dışarıda yazılımı attırdıktan sonra nagraları izliyordum.Şu an kapalılar.Elle Key falanmı girmek gerekiyor.?Cevabın için teşekkürler.

• polsat paketi butunuyle şifreleme sistemini değiştirdi ve maalesef şu an için para verip modül almadıkça izleyemiyoruz.. Elle key olayı şu an için multivisionları idare ediyor onun da şifresi hemen her gün değişiyor..
    Dediğin gibi polsatlar eskiden izleniyordu ama kanalların politikasına gore izlenebilenler değişiyor dielriz şimdi elimizde olan kanalları kaybetmeyiz...
  • Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.İyi Çalışmalar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.