Şimdi Ara

Nexus 5 ile ilgili sorulariniz (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
3
Favori
4.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • G2 ile N5 arasında büyük bir oyun farkı olmayacaktır , hatta İP5s teknolojisi itbariyle hem mobil hemde tablet sektöründe erişilmez durumda,

N4 de hiç oyun oynamam , mobil oyun denince 10 - 100 MB lık oyunlar yüklerima ama oynadın mı diyer sorsalar 1 saat yoktur

Oyun için cihaz alacak olsam yine G2 alırdım ama ( İP5S / İPAD MİNİ2 / AİR şuanda çok pahalı ) NEXUS 5 inde hafızası kısıtlı olması - TR da ürünün olmaması - Fiyatınında belli olmaması ilk engeller. Ayrıca 2300mAh lık pil gücü ile insanlar günlük kullanımda oyun öncelikli yerine MP3 / WEB / SOSYAL medya ağırlıklı kullanıp yenilenen kamera ile foto çekeceklerdir.

Oyunların MOBİL dünyadaki benim için tek etkisi bu yarışın GPU ları güçlendirmesi ve akıllı android tv box larında paralel olarak gelişmesi ( MTK 6589T ilk örnek )

Multimedia - web - pil ömrü benim için çok önemli , N5 de en sevdiğim özellik artık OTG var:)) adreno 330 open lg 3.0 SE ile herşey yapılabilir.

• acikcasi nexus 5 in tipi cok hosuma gittigi icin onu tercih etmek istiyordum fakar avustralyanin yerel gittigidiyor tarzi sitesinde nexus 5 i olan kullanicilarin g2 ile takas etmek istedigini gordum yogun olarak ve bazilari ilanlarinda ekran kanamasi olmadigindan titresimin calistigindan olu pixel olmadigindan felan bahsetmis sanirim cokca sorunla karsilasabiliniyor nexus 5 le. lg g2 white aklimi celer gibi su anda.
  • LG Türkiye ile görüşenler OCAK 2014 diyorlar,

Nexus 4 de 29 ekimde tanıtılmış ve OCAK 2013 de gelmişti hatta yayılması şubat / mart başını kadar uzamıştı,
  • haklı çıkarsın umarım.telin yenisini sattırmak için düşük pil koyuldu diyorlar.ilerde bahane için.g2 yüksekken bunda düşük olması garip gerçekten.ya g2yi de sattırabilmek ya da yeni nexus versiyonlarını.sonuçta alacağım için görecem bakalım nolcak :)
  • Bukalemun kullanıcısına yanıt
    hatırladığım kadar nxsu 4 ün gecikmesinde stokların tükenmesi de rol oynamıştı.bu kez olmayabilir.işallah 2014e taşmaz.g2 fazla gecikmedi gibi hatırlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: isiris

haklı çıkarsın umarım.telin yenisini sattırmak için düşük pil koyuldu diyorlar.ilerde bahane için.g2 yüksekken bunda düşük olması garip gerçekten.ya g2yi de sattırabilmek ya da yeni nexus versiyonlarını.sonuçta alacağım için görecem bakalım nolcak :)

G2 nin pilinin büyük olmasi çok normal bi sey, eger nexus 5 le g2 nin her seyi ayni olsaydi G2 almak icin bi sebep kalmazdi, o yuzden "g2 varken nexus 5 almak mantiksiz" diyenleri anlayamiyorum, tabiki g2 nexustan daha iyi olacak! Nexusu almak icin sebep gelistirici telefonu olmasi, kolayca rom degistirilebilmesi, anroidin disinda farkli isletim sistemleri kurma olanagi, yani özgürlugu, dunyadaki hic bir telefon nexus kadar özgür degil, o yuzden nexus daha iyi g2 daha iyi demek yanlis, herkes kendi kriterlerine göre agir basan telefonu satin almali, benim icin nexus 5 daha agir basar baskasi icin g2 daha agir basar, bi sey diyemem, ama her firsatta g2 cok daha iyi demek afedersiniz ama hic biseyden anlamamak anlamina geliyor(lafim size degil yanlis anlamayin, ben cogu lafimi havaya söylerim, anlayan anlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 16 Kasım 2013; 9:56:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Diger sitelerde kullanicilar sari rengin baskin oldugunu soylemis, kullananlari bu rahatsiz ediyor mu?

• dead-ly kullanıcısına yanıt
    kullananları bilmiyorum ama eline alıp test eden bazı sitelerde beyazların sarıya çaldığını söylüyorlar.tam sarı değil tabii.amoled ekranlardakinde de aynı sarıımtırak beyazlık varmış.nexus 5 de bu onlara göre daha azmış:) nedir bu anlamadım beyazı beyaz mavisi mavi tam bi ekran göremiyecekmiyiz :)
  • g2 almamam için sebep kalırdı benim için.ekran tipi.bir de modifiye takılan önyüzü..bir de her önüne gelenin gözüme lg g2 sallaması :)
  • quote:

g2 almamam için sebep kalırdı benim için.ekran tipi.bir de modifiye takılan önyüzü..bir de her önüne gelenin gözüme lg g2 sallaması :)

Her şeyi aynı olsaydı dedim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşeyi aynısı olsaydı demenden inan ki donanım benzerliğini kastettiğin aklıma geldi.o yüzden yazılım ve ekran tipi farklılığını da ön planda tutarak cevap vermiştim
    not.Herşey aynısı olsaydı (bire bir yani) zaten g2 den sonra aynısını neden çıkarsınlarki nexus 5 adıyla :) ben de beklemez zaten fiyatı belki daha da düşecek olan g2 alırdım şimdiden :)
  • quote:

Herşeyi aynısı olsaydı demenden inan ki donanım benzerliğini kastettiğin aklıma geldi.o yüzden yazılım ve ekran tipi farklılığını da ön planda tutarak cevap vermiştim
    not.Herşey aynısı olsaydı (bire bir yani) zaten g2 den sonra aynısını neden çıkarsınlarki nexus 5 adıyla :) ben de beklemez zaten fiyatı belki daha da düşecek olan g2 alırdım şimdiden :)

Htc ile samsung aynı modeli nexus yaptılar... Tek fark isimlerinde nexus ibaresi yok ve google dan biraz daha uzak telefonlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 16 Kasım 2013; 22:44:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pili az/çok gidiyor konusunda telin bulunduğu yerin sinyal kalitesi de önemli.hattı az çeken birinin pili daha çok gidecektir.en iyisi uçak modunda test etmek :)
  • google dan biraz daha uzak olduğuna katılmıyorum.çok çok uzak bence.bu bile yeter.htcn.n saçma sapan saati bile soğutuyor.samsung zaten ayrı alemde:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dead-ly

Diger sitelerde kullanicilar sari rengin baskin oldugunu soylemis, kullananlari bu rahatsiz ediyor mu?

Ekran netligi ve renkler bi ip5 degil ama ben pek hissetmiyorum sarilik varsa bile...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.