Şimdi Ara

Nexus 5 ile ilgili sorulariniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
3
Favori
4.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün benim galaxy wonder ı wc ye düşürdüm, yeni bir telefon almak zorundayım. Eğer 1000 tl civarı gelirse alacağım bu telefonu.
  • malzeme kalitesi nasıl yağ tutma durumu nasıl
  • telefonla birkaç resim çekip atarmısın?birde bataryayı herkes gibi bende merak ediyorum
  • Hayırlı olsun, güle güle kullanın
  • arkadaş aldığından beri kurcalıyor ve bataryayı henüz bitiremedi anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganays

arkadaş aldığından beri kurcalıyor ve bataryayı henüz bitiremedi anlaşılan

Hiç sanmıyorum hatta prize takılı bile kullanıyor olabilir
  • Pil ve antutu sonuclarini bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Honey Badger

Dün benim galaxy wonder ı wc ye düşürdüm, yeni bir telefon almak zorundayım. Eğer 1000 tl civarı gelirse alacağım bu telefonu.

1000 TL, Nexus 5?

Nexus 5 en az 1400-1600 ile gelir...

Ama nexus 4 e de bakın, nexus 4 900-1100 arası idi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ınternet hızı ve performansı benım ıcın cok onemli bunlar nasıl acaba ?
  • E telefon 350 dolar. İmanlı bir arkadaş bulursak az kar edeyim fakirleri sevindireyim diyen 150-200 tl kar ederek satabilir. Benim için garanti pek mühim değil pasaport var harcını yatırırım 1000-1100 arasına yurtdışı alırım.

Nexus 4 de güzel ama ben 5 in tasarımına hayran kaldım. Tam istediğim gibi olmuş.

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Honey Badger -- 6 Kasım 2013; 19:53:33 >
  • Arkadaşım tamam sağol, bize faydalı olmak adına açmışsın konuyu, ama biraz da bizimle ilgilenseydin bari....
  • depeche35 kullanıcısına yanıt
    Aynen ya. Sabahtan beri bakıyorum ama ne pil ile ilgili ne de başka bir şey ile ilgili bilgi yok. 3-5 resim tamam bitti.
  • quote:

Aynen ya. Sabahtan beri bakıyorum ama ne pil ile ilgili ne de başka bir şey ile ilgili bilgi yok. 3-5 resim tamam bitti.

Bu sabah full sarj ettim ama dersler dolayisi ile ekrani cok kullanamiyorum ama aksama ilk izlenimleri yazarim...

• weneorn kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. Çok güzel olur.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: weneorn

quote:

Bu sabah full sarj ettim ama dersler dolayisi ile ekrani cok kullanamiyorum ama aksama ilk izlenimleri yazarim...

Hic fark etmez bende ogrenciyim yani hic fark etmez sen simdi yuzde kac sarji var yani ne kadar kullandin bittigindede yazarsin artik :) bide 4.4 den bir kac ss atarsan memnun oluruz

• Kamera kalitesi nasıl bir kaç foto istiyoruz.

Hayırlı olsun bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrari091

quote:

quote:

Hic fark etmez bende ogrenciyim yani hic fark etmez sen simdi yuzde kac sarji var yani ne kadar kullandin bittigindede yazarsin artik :) bide 4.4 den bir kac ss atarsan memnun oluruz

Farkeder. Nerde okuyorsunuz bilmiyorum fakat sen sütcü imamda okuyorsan ve arkadas odtude okuyorsa emin ol kesinlikle farkeder. Bunu takip etmek ve ilgilenmek bile insanin kafasini mesgul eder, bence yaptigi cok dogru bisey

• arkadaşım kamera kalitesi kitkat tan görüntüler falan ne varsa yolla sana zahmet :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

quote:

Orijinalden alıntı: ferrari091

quote:

quote:

Farkeder. Nerde okuyorsunuz bilmiyorum fakat sen sütcü imamda okuyorsan ve arkadas odtude okuyorsa emin ol kesinlikle farkeder. Bunu takip etmek ve ilgilenmek bile insanin kafasini mesgul eder, bence yaptigi cok dogru bisey

Demek istedigim sey 1 gunu rahat gecirebilirim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.