Şimdi Ara

Nihayet Skype ile bedava görüsme- Iphone icin Fring cikti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
9.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 saatlik bir konuşmanın gprs maliyeli ne olur acaba? Malum, her yerde wifi hotspot olmadığını düşünürsek.
  • Programın settings.plist dosyasında IMEI "000000000000000" olarak verilmiş... programın kendi forumunda IMEI'yi kendi IMEI'niz olarak düzeltmenin ve BossPrefs'den "Fix User Dir Permissions" yapmanın sıkıntıları çözebildiği söylenmiş... Ben de baktım IMEI hakikaten 0'larla dolu...

Bilgi olarak paylaşmak istedim...

Ayrıca Skype'ye geç bağlanıyor bu da genel bir sorun forumda yazılmış... sizlerde de öylemi??? çünkü MSN mesela hemen bağlanıyor ve kontak listesi gözüküyor...

@Xendaba, senin konuyu göremedim... ayrıca senin fring versiyon nedir?! bendeki 0.978, yukarda bir arkadaş da bahsetmiş, resimlerde ki 1.0 versiyonu yüklü olan var mı?!
  • programı yükleyemedim repo neden kapalı gözüküyor :S
  • @MaedHrOS : ordan olmuyorsa Xendaba'nin bahsettiği repo'ya bak...orda bulabilirsin sanırım...
  • Oley be bende diyodum iPhone için Frings nezaman çıkacak diye..

Symbianda mı bitiyor acaba
  • 1.1.2'de Edge ile sesli konuşma yapılamaz uyarısı verdi.
  • yaptım yükledim.
    gözlerime inanamadım programda SIP desteği var.bunu hemen denemem lazım şirketin voip hattını kullanarak cepten görüşebileceğim yuppiiiiiiiiiii
  • SIP nedir? ben bilmiyorum :(
  • bizim şirketin bütün telefon hatları Voip. (internet üzerinden) ve görüşme ücretleri inanılmaz cüzi.onun ayarlarını cihaza girerek wifi olan yerlerde istediğim telefon numarasını çok ucuza arayabilirim.hatta tanımlı olan birkaç numara var onları ücretsiz arayabilirim.
  • bunu biz yapamaz mıyız?!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xphoid

bunu biz yapamaz mıyız?!!

varsa voip hattın yaparsın eğer yoksa abone olup yaparsın.
    ben sana gerekli ayarları versem yani sen konuşursun buraya yazar ücret :D

o kadar basit
  • mesela VoIP Stunt diye bir program var, onu kullanıyorum ordaki ayarları mı SIP'e giricem, yoksa başka SIP'e özel birşey var mı register etmem gereken...

VoIP hattım yok yani... bu hattı nasıl edinsek ki?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xphoid -- 16 Nisan 2008; 10:37:05 >
  • voip stunt ı bilmiyorum nasl oluyor ama oda olabilir.sip ayarlarını bulursanız.

bizim servis özel ipctelekom dan alıyoruz.
  • bir ufak ek bilgi... IMEI'yi değiştirdim ve BossPrefs'den de permission fix yaptım... Skype'ye hemen bağlandı... Skype'ye geç bağlanıyorum derdi olanların bilgisine...
  • finder ile settings.plist e nasıl erişeceğim
  • benim anlamadığım şey bedava msn demişsiniz.. wireless olmadan mı çalışıyor bu denyo..
  • thnx...
    biraz araştıriim ben bu SIP işini ama anladım üç aşşağı beş yukarı...

quote:

Orjinalden alıntı: MaedHrOS

voip stunt ı bilmiyorum nasl oluyor ama oda olabilir.sip ayarlarını bulursanız.

bizim servis özel ipctelekom dan alıyoruz.
  • iPhone Browser ile yapabilirsin...
    Finder ile edit edebiliyor musun dosyayı bilmiyorum... (hayır edemiyorsun!!!)
    Masaüstüne save as yap iPhone Browser ile bilgisayarda notepad/wordpad ile değiştir tekrar iPhone'un içine at..

quote:

Orjinalden alıntı: MaedHrOS

finder ile settings.plist e nasıl erişeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xphoid -- 16 Nisan 2008; 10:59:12 >
  • öle yapacagım..oynayayım birazda
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.