Şimdi Ara

Nihayet Skype ile bedava görüsme- Iphone icin Fring cikti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
9.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar, daha yeni bir yabanci siteden ogrendigime gore iPhone ile Skypeden Skype'e ve msnden msne bedava gorusme mümkünlesti. Yalnis bu App. henuz Beta, yakin birzamanda sabit sürümu cikacak

resimli anlatim (ingilizce):http://www.fring.com/iphone/

repo source:http://fring.com/iphone.xml

Fring ile Skype, MSN Messenger, Google Talk, ICQ, Twitter, Yahoo ve AIM chat arama mümkün.
    Israelin Holon Institute of Technology ile isbirligi icinde yapilmis.

Ben msn ve skype denedim.

Not: türkceyi katlettigim icin üzgünüm. aler acele bunu sizinle paylasmak istedigim icin hatalarimi düzeltemedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramisk -- 15 Nisan 2008; 17:54:49 >

• Super paylasim... Helal!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xphoid

Super paylasim... Helal!!!
    tek kelimeyle dahiyane
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizzin

tek kelimeyle dahiyane

Alıntıları Göster
    hemen denedim
    süper süper süper

• quote:

Orijinalden alıntı: dunyao

hemen denedim
    süper süper süper

Alıntıları Göster
    n80 dekinin aynısı hala nick ekleyemioz; allak bullak valla kişi listesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanTasci

n80 dekinin aynısı hala nick ekleyemioz; allak bullak valla kişi listesi.

Alıntıları Göster
    evet biraz daha gelişime ihtiyacı var ama zaten web sitesinde de test versiyonu olduğu yazıyor... msn'e hemen bağlanıyor, sesli görüşme de yapabiliyor fakat mesela ben skype ye bğlanırken sıkıntı yaşıyorum... bakalım ne olacak...

ama süper walla...
  • Chat guzel baya ama program oldukca "buggy" su anda. Skypedan ne zaman arama yapmaya calissam home screene dönüyo alet.1.1.2 uyumsuzluğuda olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Chat guzel baya ama program oldukca "buggy" su anda. Skypedan ne zaman arama yapmaya calissam home screene dönüyo alet.1.1.2 uyumsuzluğuda olabilir.
    fring güzel fakar Mobile Chat daha iyi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronokrator

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Man0waR

Mobile Chat de telefonla konusur gibi konusuluyor mu yoksa ben mi bilmiyorum?!?
    dostum bunda telefonla konusur gibi (voip) wifi ustunden konusuyorsun... Skype ile ses mukemmel iletiliyor ek olarak paylasim dedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xphoid

evet biraz daha gelişime ihtiyacı var ama zaten web sitesinde de test versiyonu olduğu yazıyor... msn'e hemen bağlanıyor, sesli görüşme de yapabiliyor fakat mesela ben skype ye bğlanırken sıkıntı yaşıyorum... bakalım ne olacak...

ama süper walla...

Alıntıları Göster
    bende tam tersi skype tan cok rahat konusuyorum ama msn den ses gitmiyor bi turlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: roccorl

bende tam tersi skype tan cok rahat konusuyorum ama msn den ses gitmiyor bi turlu

Alıntıları Göster
    bendede aramaya çalışınca ana menüye dönüo 1.1.2 uyuşmazlığımı acaba sesli görüşme yapabilen varmı bu programla??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronokrator

Alıntıları Göster
    resimli ve detaylı anlatımı burada var

tamamen alıntıdır..

http://www.ingilizanahtari.com/iphone-dan-bedava-ev-telefonlarini-arama-t537.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xendaba -- 20 Nisan 2008; 3:36:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xendaba

resimli ve detaylı anlatımı burada var

tamamen alıntıdır..

http://www.ingilizanahtari.com/iphone-dan-bedava-ev-telefonlarini-arama-t537.html

Alıntıları Göster
    on kere daha denedim programı açtım kapadım denedim telefonu açtım kapadım denedim olmuyo olmuyo olmuyo çıldırıcam ben bu programı aylardır bekliorum yapmadan uyumak yok bana :)

• quote:

Orijinalden alıntı: haruspexlx

on kere daha denedim programı açtım kapadım denedim telefonu açtım kapadım denedim olmuyo olmuyo olmuyo çıldırıcam ben bu programı aylardır bekliorum yapmadan uyumak yok bana :)

Alıntıları Göster
    1.1.4 de daha iyi calisiyor. ben 1.1.3 de denedim olmadi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramisk

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ramisk

1.1.3 tedemi ana ekrana dönüodu iyi olmadı derken onumu kastettin anlamadım?
  • quote:

quote:

1.1.3 tedemi ana ekrana dönüodu iyi olmadı derken onumu kastettin anlamadım?

Alıntıları Göster
    pardon.. ilk iphoneda (1.1.4) yukledim güzel calisti, bir sorun yasamadim. ikinci (1.1.3) iphoneda installer sourcedan repoyu eklemeye calistim eklemedi bile. bunu kastettim. birak calismayi repoyu ekleyemedim. herhalde benim iphonada bir sorun vardi galiba. simdi bu iphoneda 1.1.4 e yukselttim ve fring ekledim calisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: ramisk

pardon.. ilk iphoneda (1.1.4) yukledim güzel calisti, bir sorun yasamadim. ikinci (1.1.3) iphoneda installer sourcedan repoyu eklemeye calistim eklemedi bile. bunu kastettim. birak calismayi repoyu ekleyemedim. herhalde benim iphonada bir sorun vardi galiba. simdi bu iphoneda 1.1.4 e yukselttim ve fring ekledim calisti.

Alıntıları Göster
    quote:

nasıl yükselttin beş dakkada yauf bende 1.1.4 e yükseltiim artık bu programı kullanmam lazım...

• quote:

quote:

nasıl yükselttin beş dakkada yauf bende 1.1.4 e yükseltiim artık bu programı kullanmam lazım...

Alıntıları Göster
    1.1.3 versiyonda Skype ve msn güzel çalışıyor ama msn üzerinden sesli arama olmadı yada bende olmadı bağlanamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: melih_18

1.1.3 versiyonda Skype ve msn güzel çalışıyor ama msn üzerinden sesli arama olmadı yada bende olmadı bağlanamıyor.

Alıntıları Göster
    Ben kurdum ama login olamadım kullanıcı adı ve şifremi yazıp register diyorum ama ses seda yok habire registering diyor...

Şimdi dikkat ettimde source'u tekrar kontrol ettim aynı ama resimli anlatımda version kısmında 1.0 yazıyor ama bizim installerda görünen versiyon pre release 0.978 ne iş anlamadım...

Bir bende mi böyle görünüyor nedir ama mümkün değil yanii...

Çözdüm olayı çalıştırdım :D ÇAlılşıyor saat gibin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomeytos -- 16 Nisan 2008; 3:41:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tomeytos

Ben kurdum ama login olamadım kullanıcı adı ve şifremi yazıp register diyorum ama ses seda yok habire registering diyor...

Şimdi dikkat ettimde source'u tekrar kontrol ettim aynı ama resimli anlatımda version kısmında 1.0 yazıyor ama bizim installerda görünen versiyon pre release 0.978 ne iş anlamadım...

Bir bende mi böyle görünüyor nedir ama mümkün değil yanii...

Çözdüm olayı çalıştırdım :D ÇAlılşıyor saat gibin

Alıntıları Göster
    1.1.4 e geçin güzel güzel kullanın derim ben hallettim çalışıo ;)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.