Şimdi Ara

Nihayet Skype ile bedava görüsme- Iphone icin Fring cikti (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
9.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaslar iPod Touch 16GB 1.1.3 Kullaniyorum:... msn e giriyorum ama msn veya fring test call yapinca ses gelmiyor...Konusmak icin mikrafon yok ama ses gelmiyor..... Birde sip proxylerini nerden bulucaz
  • Ipod Touchlar için mikrofon eklentisi gerekli sanırım. Başka bir voip programı böyle bir mikrofon satıyordu.
  • girdi 10,50 euro bi tarafımıza desenize :P
    şimdi en iyisi ve kullanışlısı poivy demek öle mi???
    cep tel aramak 10 eurocent olsa noolcak?! aramayız olur biter :D voipwise da freecall diyorlar SIP den aradın mı 3 eurocent alıyorlar sabit hatlar için...

quote:

Orjinalden alıntı: xendaba

voipwise biraz çakal olmuş olabilir ben poivy ile yapıyorum işlemleri hem aradığımda karşımdaki gösterdiğim numaramdan arıyormuşum gibi görüyor ..

yani karşıda cep elefonum görünüyor ryan kişi olarak ve sip ile arayıp konuştugumda recent call kısmındada free görünüyor tek tek denedim

ama şu varki cep telefonlarını aramak 0.1 avro sadece ev telefonları bedava o ayrıma dikkat etmek gerek tüm telşefonlar bedava değil..

burada hem fring kullanımını resimli anlattım hemde

voip hesabı açılışı kullanısını anlattım detaylı bakmak isteyenler burada izşeyebilir ..

http://www.ingilizanahtari.com/iphone-dan-bedava-ev-telefonlarini-arama-t537.html

tamammen alıntıdır..

1 yıldır voip kullanırım ve neredeyse tüm şirketlerden alınmış hesabım var en iyisiwww.12voip.com vewww.poivy.com

ingilizler tam çakal oluyor şimdi verip 15 gun sonra free listesinden çıkartıyorlar filan şimdilik voipwise türkiye free ama demek sip yapınca para düşürtüyor..

ben şuan aktif poivy kullanıyorum sipten aramakta bedava duyurulur..

quote:

Orjinalden alıntı: omerfarukgurhan

Bahsettiğin gibi Voıpwise üye oldum ve 10.5 Euro verdim
    Bilgisayar üzerinden Türkiye sabit hatları aradığımda Free AMA
    İphone SIP üzerinden aradığımda 0.03 Euro Kredi kesiyor..
    sizde nasıl oluyor.

Sizde de İphone den Sabit hatları Aradığında Ücret alıyormu
    Şİmdiden TEŞEKKÜRLER

• paylasim icin tesekurler
  • Merhaba,

iso dosyasını cd ye kaydedip bilgisayarı o cd ile açıp yüklemen mümkün ama dikkat et format atar acımaz :)
    Bunun yerine windows üzerinden kullanmak istersen VMWare imajını da kullanabilirsin, hiç bi yere format atman da gerekmez, yüklemeye de kasmassın.

Bir de bu konuda sana çok yardımcı olabilecek, trixbox without tears diye bir pdf var internette her yerde, ondan da faydalanabilirsin.

quote:

Orjinalden alıntı: Xphoid

walla şimdi senin uyarın üstüne baktım, evet alıyormuş...
    o zaman düzeltme yapmak lazım...
    Voipwise'da iPhone ile konuştuğunda SIP ile 0,03 Euro/dakika ile ücretlendiriyor...

ugurunnu ben bu Trixbox CE'yi download ettim... .iso dosyası... wiki sayfasında baktığımda bilgisayarı formatlayacak filan filan bişiler diyor, yada partition'ı mı demek istiyor anlamadım... ayrı bir hardisk yada partition mı yapmak lazım Trixbox kurulumunda?! bir de bunu yüklerken sanırım .iso dosyasını bir CD'ye burn etmek gerekiyor doğru mu?!

kısaca naapcaz?! :)

quote:

sizde nasıl oluyor.

Şİmdiden TEŞEKKÜRLER

• @ugurunnu

çok teşekkürler dostum... bakıcam...
  • Merhaba Arkadaslar 1.1.4 versiyon iphonem... fringi kurdum... msni denedim hızlıca girdi sorun yok.. sesli gorusme baslattigimda reconnect diyor vede programın ana ekranına geri donuyor... belki msnde sorun yapıyordur dedim poivy'e uye oldum 10 euroda para yatırdım sonra telefondan sip ayarlarına girdim kullanıcı asdı ve sifremi aysdım proxy'yede sip.poivy.com yasdım baglandi.. sonra denemek icin telefon numarası yasıp cevir dedigimde yine aynı sorunla akrsılastım... programın ana ekranına geri donuyor reconnect diyerek...
    sizce sorun nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gencay99

Merhaba Arkadaslar 1.1.4 versiyon iphonem... fringi kurdum... msni denedim hızlıca girdi sorun yok.. sesli gorusme baslattigimda reconnect diyor vede programın ana ekranına geri donuyor... belki msnde sorun yapıyordur dedim poivy'e uye oldum 10 euroda para yatırdım sonra telefondan sip ayarlarına girdim kullanıcı asdı ve sifremi aysdım proxy'yede sip.poivy.com yasdım baglandi.. sonra denemek icin telefon numarası yasıp cevir dedigimde yine aynı sorunla akrsılastım... programın ana ekranına geri donuyor reconnect diyerek...
    sizce sorun nedir?

plist midir nedir o dosyada imei kısmı 00000000.. diye gidiyor oraya kendi imei'ni yazman lazım... sanırsam :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: tomeytos

quote:

Orjinalden alıntı: gencay99

Merhaba Arkadaslar 1.1.4 versiyon iphonem... fringi kurdum... msni denedim hızlıca girdi sorun yok.. sesli gorusme baslattigimda reconnect diyor vede programın ana ekranına geri donuyor... belki msnde sorun yapıyordur dedim poivy'e uye oldum 10 euroda para yatırdım sonra telefondan sip ayarlarına girdim kullanıcı asdı ve sifremi aysdım proxy'yede sip.poivy.com yasdım baglandi.. sonra denemek icin telefon numarası yasıp cevir dedigimde yine aynı sorunla akrsılastım... programın ana ekranına geri donuyor reconnect diyerek...
    sizce sorun nedir?

plist midir nedir o dosyada imei kısmı 00000000.. diye gidiyor oraya kendi imei'ni yazman lazım... sanırsam :)

Telefonumda Yasan imei Numrasını setting plisng mi neyde yasan 00000000'la Deiştirdim(Ayarlar/Genel/Kullanım'da Yasanla )
    Şimdi programı uinstal ettim.. teli Resetledim.. programı tekrar Deniycem umarım Sorun Düselir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gencay99 -- 21 Nisan 2008; 19:18:20 >

• söylediginiz gibi 12voip adresinden accountumu actım 10 € yukledim fakat sanırım proxy adresini sip.12voip.com yapınca kabul etmiyor henüz subscribing yazısını gecemedim o bitse bile bu sefer kullanıcı adı veya parolanızı tekrar girin diyor kesinlikle ikiside dogru ne yapabilirim? acaba proxy ayarını mı yanlıs yapıorum?ayrıca fring skype ye sorunsuz baglanmakta..setting dosyasınıda deiştirdim(imei yazıldı).

teşekkürler
    quote:

voipwise biraz çakal olmuş olabilir ben poivy ile yapıyorum işlemleri hem aradığımda karşımdaki gösterdiğim numaramdan arıyormuşum gibi görüyor ..

yani karşıda cep elefonum görünüyor ryan kişi olarak ve sip ile arayıp konuştugumda recent call kısmındada free görünüyor tek tek denedim

ama şu varki cep telefonlarını aramak 0.1 avro sadece ev telefonları bedava o ayrıma dikkat etmek gerek tüm telşefonlar bedava değil..

voip hesabı açılışı kullanısını anlattım detaylı bakmak isteyenler burada izşeyebilir ..

http://www.ingilizanahtari.com/iphone-dan-bedava-ev-telefonlarini-arama-t537.html

tamammen alıntıdır..

1 yıldır voip kullanırım ve neredeyse tüm şirketlerden alınmış hesabım var en iyisiwww.12voip.com vewww.poivy.com

ingilizler tam çakal oluyor şimdi verip 15 gun sonra free listesinden çıkartıyorlar filan şimdilik voipwise türkiye free ama demek sip yapınca para düşürtüyor..

quote:

sizde nasıl oluyor.

Şİmdiden TEŞEKKÜRLER

• arkadaslar
    ben skype a rahat baglaniyorum
    ancak 5-6 dk dan sonra kopuyor
    nedir bunun nedeni acaba:P
  • quote:

Orjinalden alıntı: ulvmrt

söylediginiz gibi 12voip adresinden accountumu actım 10 € yukledim fakat sanırım proxy adresini sip.12voip.com yapınca kabul etmiyor henüz subscribing yazısını gecemedim o bitse bile bu sefer kullanıcı adı veya parolanızı tekrar girin diyor kesinlikle ikiside dogru ne yapabilirim? acaba proxy ayarını mı yanlıs yapıorum?ayrıca fring skype ye sorunsuz baglanmakta..setting dosyasınıda deiştirdim(imei yazıldı).

teşekkürler
    quote:

tamammen alıntıdır..

quote:

sizde nasıl oluyor.

Şİmdiden TEŞEKKÜRLER

Ben sip.voip.com seklinde yasdım proxyi sorun cikmadi fakat... numara cevirdigimde reconnect diyor..s urekli..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.