Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
49.141
Cevap
483
Favori
1.698.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne yazık ki oyuncu kitlesi de çok problemli, gerçekçi görünmeyen herşeye dandik, çocuk işi diyerek kendini anlamsızca kapatan ve daha kötüsü önüne popüler ne sunulursa afiyetle yiyen, şirketler tarafından kolayca kontrol edilebilen büyük bir yığın var. Neyse bu konulara hiç giresim yoktu zaten. 2000'ler yine iyiymiş şimdilere bakınca.
  • Jetixmen kullanıcısına yanıt
    Ps4 Xone pc den çok farklı değil ve oyun çölü gibiler, indie oyunlar ve f2playler. Bir kaç oyun harici Oyun yok yok.

Dediğiniz gibi şimdiki oyunlar çok çok ruhsuzlar. Her yerde patlama efektleri o kadar abartı ki, animasyonları çevreyi göremiyor hissedemiyorsun.
    ps4le ps3ü takas etmen pek mantıklı değil.
    wii kullanmadıysan wii alabilirsin, ailen ve arkadaşlarınla emin ol ps3de yaşamadığın eğlenceyi yaşarsın.
  • Yaklaşık 2.500 tl gibi bir para ayiracagim konsol ve oyunları için. Mario Galaxy 3 çıkış oyunlarindan biri olursa değmeyin keyfime. (:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu konsolun rengi çok çirkin ya bir zahmet değiştirsinler. İlk alacaklara bu çirkin rengi kakalayıp sonra güzel rengini çıkarırlarsa Nintendo'ya pes derim. O kadar renk varken bula bula bu rengi mi buldular. Kalitesizlik akıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Şu konsolun rengi çok çirkin ya bir zahmet değiştirsinler. İlk alacaklara bu çirkin rengi kakalayıp sonra güzel rengini çıkarırlarsa Nintendo'ya pes derim. O kadar renk varken bula bula bu rengi mi buldular. Kalitesizlik akıyor

Ben turuncu istiyorum. Gamecube'ün Japonya'ya özel turuncu renklisi çıkmıştı ve harikaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Şu konsolun rengi çok çirkin ya bir zahmet değiştirsinler. İlk alacaklara bu çirkin rengi kakalayıp sonra güzel rengini çıkarırlarsa Nintendo'ya pes derim. O kadar renk varken bula bula bu rengi mi buldular. Kalitesizlik akıyor

Ben turuncu istiyorum. Gamecube'ün Japonya'ya özel turuncu renklisi çıkmıştı ve harikaydı.

GameCube renkleri güzeldi cidden. Indigo, platinum, black... Yani tasarımı güzeldi bir kere ne renk koysan yakışırdı zaten o konsola.

Switch'in tasarımı bir kere baştan savma. Dock'un üzerinde durulmamış sıradan bir nesne havası var. Tablette mat siyah tercih edildiği için plastik oldukça kalitesiz duruyor. Yani dışarıda görsem ve bunun Switch olduğunu bilmesem kalitesiz bir Android tablet zannederdim. Arkadaki ayaklığın ne kadar sağlam olduğu muamma, oldukça da eğreti duruyor. Tabletin arkasında Switch'in logosu yok olsa bile gri renkli logo kendini belli bile edemez, insan led-aydınlatmalı bir logo koyar... Logo demişken o nasıl bir inovatif bir logodur öyle. Yin-yang yapmaya çalışmışlar ama ne alaka? Gelelim kontrolcülere. O saçma gri renk... Neden? Zıtlığı gri-siyah ikilisiyle oluşturmaya çalışmak olmamış. Kontrolcüyü yan tutunca ABXY harfleri 90 derece yamuk duruyor mesela. Bana kalırsa arka aydınlatmalı renkli butonlar kullanmalılardı. D-pad yorumsuz.

Tasarım konusunda hilkat garibesinden farksız. Herhalde taşınabilir bir konsol yaptıklarını unuttular. Geriye avutacak tek şey oyunlar kalıyor.

Mesela bir arkadaşınla Switch oynadın diyelim. Switch'lerin kimin olmadığı belli olmadığı için yanlışlıkla onunkisi falan alırsın tabii ilkokuldaki gibi etiket yapıştırdıysan sorun olmaz

• Bu arada şu kontrollerin switch olabilmesi gerçekten çok iyi. Farklı farklı seçenekler çıkacaktır ergonomi ve tasarım olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var mı yeni bir bilgi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jetixmen

Var mı yeni bir bilgi?

SSB4 portu dışında pek yok

dostum PS4 ile PS3 takasini yaptiniz mi?umarim yapmamissinizdir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ScottishJR kullanıcısına yanıt
    10 oyun ile bir spotçudan yaptım.Biraz zarara girdiğimi biliyorum ama mutluyum.Bir wii u teklifi geldi fakat çocuklar kullanmıştı ve oyun fiyatları gözümü korkuttu :(
    Switch'e kadar ps3 klasiklerini bitirmiş olurum.
  • 3d Mario oyunu Zelda' dan daha ônce gelebilir diye bir söylenti var. 3d Mario' nun bitmeye çok yaklaştığı konuşuluyor.

• Arkadaşlar bu başlık altında yalnızca NS ve onun ile ilintili konular hakkında konuşalım. Yazmaktan çekinmeyin illa bir bilgi getirmek zorunda değilsiniz. Duygu ve isteklerinizi, beklentilerinizi de iletin. Konuyu canlı tutalım.

• Scorpio bile 200 sayfa olmuş.Nedir bu milletteki güç düşkünlüğü.Alıcan pc de oynadığın oyunları oynıcan neyin hype ı bu kadar.Bu gidişle nintendo Türkiye yine zor.

• quote:

Scorpio bile 200 sayfa olmuş.Nedir bu milletteki güç düşkünlüğü.Alıcan pc de oynadığın oyunları oynıcan neyin hype ı bu kadar.Bu gidişle nintendo Türkiye yine zor.

Amazon.de Türkçe oldu. Biz de Amazon'u distribütör niyetine kullanırız. Bilmeyenler bile Nintendo konsollarını ve oyunlarını Amazon'dan alır.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Ben de amazon.de'den almayı düşünüyorum. Oyunları da shopto' dan alırım. Almanca yazılı oyun kutusu almam, takıntılıyım çünkü . Zelda ve Mario' yu alabilirsem çıkış ile birlikte o zaten beni 2-3 ay götürür.

Hayatta anlamam bunu dostum. Konsol güçlü iyi hoş da oyun yok oyun. Bu nesil iyice kalite düştü birkaç oyun dışında. Benim için konsol aldıran en önemli şey exc oyunlardır. Xbox'da exc diye bir şey kalmadı zaten. Mesela NS'e Metroid Prime 4 gelme ihtimali bile beni çıldırtıyo, delirtiyo. Sadece yeni Metroid için bile alırım NS'i. Her türlü alırım affetmem .

• quote:

Scorpio bile 200 sayfa olmuş.Nedir bu milletteki güç düşkünlüğü.Alıcan pc de oynadığın oyunları oynıcan neyin hype ı bu kadar.Bu gidişle nintendo Türkiye yine zor.

Türkiye oyun açısından karşılaştırmaya alınacak bir ülke değil. Sebebi de güç düşkünü CoD oyuncuları. Amazon.de'den alırız biz, sorun yok
  • Ha bir de, söylentilere göre konsolun basic modeli 260 dolar olacakmış. Amazon.de'den alınacağı için 260 eurodan hesaplarsak vergi dahil 1100 TL gibi bir fiyat çıkıyor. Fiyat bence fazla ama alacaklar için pek sıkıntı olacağını sanmıyorum. Hem PS4 Pro'daki gibi siparişleri iptal edecek bir kurum, kuruluş yok. Yine söylentilere göre 320 dolar da Zelda+Pro Controller olacakmış. 320 eurodan hesaplarsak vergi ile 1355 TL tutuyor. Bence bu paket daha hesaplı.
  • White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Kişiden kişiye göre değişir. Bana kalırsa Halo tek başına Xbox aldırmaya yeter. Mesela yeni Metroid Prime için bile NS alırım demişsiniz. Halo'da başkalarının gözünde sizdeki Metroid Prime'dır yani hatta daha fazlası bile olabilir
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.