Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Deathcallsdeath , Deathcallsdeath Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49.143
Cevap
483
Favori
1.698.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muazzam. Oyun yağ gibi akıyor. Grafikler çok güzel gözüküyor. Miyamoto çok mütevazi bir adam. Nintendo pasta yapmayı nereden öğrendi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen hocam. Valla çıkar çıkmaz alcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

The Tonight Show Starring Jimmy Fallonyoutube
    Jimmy Fallon Debuts the Nintendo Switch
    https://m.youtube.com/watch?v=7TJ7IUNWGl4

Adam akıllı pazarlama ve uygun bir fiyatlandırma yaparlarsa efsane cihaz olucak

• quote:

Orijinalden alıntı: ewferofking

quote:

The Tonight Show Starring Jimmy Fallonyoutube
    Jimmy Fallon Debuts the Nintendo Switch
    https://m.youtube.com/watch?v=7TJ7IUNWGl4

Bence bizi kandırıyorlar böyle bir cihaz gerçek olamaz hele hele 250 dolara. Performansı, inceliği, tasarımı enfes ya. Gerekli oyunlar da çıkarsa en iyi 10 konsoldan biri olur bu cihaz. Bu arada dock'ta ekstra donanım olmadığı da kanıtlanmış oldu.

Bu bir rüya mı acaba

• Nintendo cihazın pil süresini uzatmak için çalışıyormuş, şu andaki hedefleri süreyi 5-8 saat arasına çıkarmakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Nintendo cihazın pil süresini uzatmak için çalışıyormuş, şu andaki hedefleri süreyi 5-8 saat arasına çıkarmakmış

O kadar gerçek olamayacak kadar güzel ki haberler valla yav he he atasım geldi.
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Hocam 5 saat benim için tamamdır yani öyle diyeyim

• İndie bir firma, Switch'e Seasons of Heaven adında bir oyun yaptıgını duyurdu. Oyun Unreal Engine 4 motoruyla yapılmış. Genç bir oğlan ile onun köpeğini oynayabilecekmişiz. Bu iki karakterin de degişik oynanış mekaniği varmış. Haftaya daha ayrıntılı bilgi verilecekmiş.

Oyun güzel görünüyor.

Gameblog
    Seasons of Heaven exclusif Nintendo Switch : images in-game et infos
    http://www.gameblog.fr/news/64355-seasons-of-heaven-exclusif-nintendo-switch-premieres-photos-

• Gün geçmiyor ki Switch hakkında yeni bir bomba patlamasın 😝

Seasons of Heaven oyunu hikaye yönünden aynı adlı kitaptan uyarlanacak. Hikayeyi bilmiyorum ama bu detay hikayesinin kaliteli olabileceğini gösteriyor. Konsept çalışmaları gayet güzel. Çayır, çimen, ağaçlar çok hoşuma gitti. Ormanın sık ve izole biçiminde yapılmasından dolayı aradan sızan ışık hüzmeleri görselliği olumlu yönde etkilemiş. Oyun Switch'in çıkışına da hazırmış yani tamamen bitmiş. Traileri yakın zamanda gelecekmiş artık bize de sabırsızlıkla beklemek düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 9 Aralık 2016; 1:45:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam 5 saat benim için tamamdır yani öyle diyeyim

Bu cihaz 5 saati görsün daha ne isterim ki, kaldı ki adamlar 5-8 saat arası yapmaya çalıyormuş, öldürecekler bizi heyecandan

• quote:

Orijinalden alıntı: ewferofking

quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Nintendo cihazın pil süresini uzatmak için çalışıyormuş, şu andaki hedefleri süreyi 5-8 saat arasına çıkarmakmış

O kadar gerçek olamayacak kadar güzel ki haberler valla yav he he atasım geldi.

Hocam gerçekten bazen acaba yanlış mı okudum diye tekrar tekrar okuyorum, bu sefer Nintendo baya aklımızı okuyor, her açıklanan yeni detay hep isteyeceğimiz yönde, önce tv de 1080p tablette 720p, sonra sanal Game Cube, şimdi arttırılmaya çalışılan pil ömrü...
    Allahım sana geliyorum...

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Foto ilgi çekici duruyor gelsin bakalım detaylar...

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Eğer kitaptan olacaksa hikaye kısmı güçlü olur diye düşünüyorum, zaten bir hikayeyi aktarabileceğin en güzel yerlerden birisi konsollar diye düşünüyorum,sınırsız yaratıcılık şansın var, herşey parmaklarının ucunda, hikayeye güzel bir de oynanış gelirse favorilerimiz arasına neden girmesin

• Nintendo'nun Nsini bilmeyen 3 arkadaşıma konsolu gösterdim ve kesin alacağım dediler. Seasons of Heaven'ın grafikleri süper. Bir de 60 FPS çalışıyor olsa tadından yenmez.
  • Mario maker gelir mi bu alete? Boşa 3ds için olanını almayayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozmoslu

Mario maker gelir mi bu alete? Boşa 3ds için olanını almayayım

Çoğu kaynak gelecek diyor bakacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmoslu

Mario maker gelir mi bu alete? Boşa 3ds için olanını almayayım

bu kadar popüler olan bir oyunun bende geleceğini düşünüyorum,özellikle tablet modundayken dokunmatik ekran olduğu düşünülürse oynanışı baya rahat ve keyifli olur
  • Türkiye resmi olarak gelecek mi konsol?
  • Şu anda görünen hayır gelmeyecek.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.