Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Deathcallsdeath , Deathcallsdeath Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49.143
Cevap
483
Favori
1.698.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Mart ayın da oyunlar ve alet çıkacak ama herşeyi ocakta öğreniceğiz ona da birşey kalmadı. :)

bence esas zor süreç ondan sonra başlayacak,eğer Switch bizim beklediğimiz gibi hatta daha da iyi çıkarsa ondan sonra Mart'a kadar zaman hiç geçmek bilmeyecek
  • Şu tayfadan bir topluluk oluşturalım Switch için online oynarız, güzel turnuvalar düzenleriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

Şu tayfadan bir topluluk oluşturalım Switch için online oynarız, güzel turnuvalar düzenleriz.

çok iyi fikir zaten az sayıda varız bulmuşken kaybetmeyelim birbirimizi hatta kendimi tanıtarak başlayayım adım Arif,Bursa da yaşıyorum,yaşım 30
  • Arkadaşlar Switch e eski oyunların remakeleri geleceği konuşuluyor. Siz hangi oyunları yenilenmiş bir şekilde Switch' te oynamak isterdiniz. Ben başlayayım:

Metroid Prime serisi
    Mario Galaxy 1&2
    TLoZ OoT, MM, SS, TP
    Pokemon Red & Blue
    Smash Bros Melee
    Super Mario 64
    Star Fox 64
    F-Zero

• quote:

Arkadaşlar Switch e eski oyunların remakeleri geleceği konuşuluyor. Siz hangi oyunları yenilenmiş bir şekilde Switch' te oynamak isterdiniz. Ben başlayayım:

Metroid Prime serisi
    Mario Galaxy 1&2
    TLoZ OoT, MM, SS, TP
    Pokemon Red & Blue
    Smash Bros Melee
    Super Mario 64
    Star Fox 64
    F-Zero

Bende yazayım:

Zelda A Link to the Past

Battletoads

Yoshi's Island

F-Zero

Donkey Kong Country

Paperboy

Metroid Prime

Aklıma gelenler bunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Remake olarak Metroid Prime, F-Zero gelmesini isterim.

Cihaza ön kamera konulsa iyi olurdu aslında. Kinect gibi kullanma imkanı olabilirdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eurogamer de onayladı bilgiyi patlattı bombayı: GameCube Virtual Console kesinlikle olacak.

Eurogamer.net
    Sources: Nintendo Switch will have GameCube Virtual Console support
    http://www.eurogamer.net/articles/2016-12-07-sources-nintendo-switch-will-have-gamecube-virtual-console-support

• quote:

Orijinalden alıntı: ewferofking

Eurogamer de onayladı bilgiyi patlattı bombayı: GameCube Virtual Console kesinlikle olacak.

Eurogamer.net
    Sources: Nintendo Switch will have GameCube Virtual Console support
    http://www.eurogamer.net/articles/2016-12-07-sources-nintendo-switch-will-have-gamecube-virtual-console-support

Bu çok iyi bi haber bakalım daha ne bombalar gelecek Nintendo dan Mart a kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Hocam belki koyacaklardır. Yani henüz seri üretime geçmediyse daha değişiklikler olabilir.

• Benim için en önemli nokta Spla2n, Smash, MarioKart wii u port olarak Switch e gelecek diyorlar ya bu 3 oyunun daha sonra Switch e özel oyunu gelecek mi gelmeyecek mi? Gelecekse portları almayacağım 600 tl bayılmak istemiyorum

• Bomba gibi bir haber. Oyun cümbüşü olacaktır. Switch alanlar oyun açlığı çekmeyecekler.

Bu arada Wind Waker 2 düşünülüyormuş fakat proje iptal edilmiş sonradan. Herhalde projeyi sonradan çıkarttıkları DS oyunlarında kullanmış olabilirler.

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Hiç resimlerde gözükmüyor. Belki seri üretimde eklenme planlanmış olabilir. Her şeyi de aksesuarla sattırmasınlar. Hadi mikrofon mikrofonlu kulaklıkla telafi edilebilir de

• The Tonight Show Starring Jimmy Fallonyoutube
    Jimmy Fallon Debuts the Nintendo Switch
    https://m.youtube.com/watch?v=7TJ7IUNWGl4

• quote:

The Tonight Show Starring Jimmy Fallonyoutube

Miyamoto nun T-shirt on numaraymış ohaaaaaaa adam Zelda oynadıgördüğümüz her yere gidebiliyormuşuz oyundaadam ne heyecanlandı yanlız bu arada sistemi tv den sökerken hiç gecikme olmadı görüntüde ve tv deki görüntü baya sağlamdı,sanırım bu tv ye takınca 1080p olayı gerçek olacak

Acayip heyecan yaptım ben bu cihazı her yere taşırım yanımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 8 Aralık 2016; 9:49:44 >

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum acayip heyecanlandım ben sadece Mario Run tanıtımı sanıyordum sürpriz oldu. Zelda'da fps düsmesi de görmedim oyun resmen yağ gibi akıyor. Keske biraz daha oynasalardı. Şu Miyamoto da ne sevimli ne sempatik adam, sen Mario' nun Zelda'nın Donkey Kong' un yaratıcısı ol bi de böyle alcakgönüllü sempatik ol. Bayılıyorum şu adama.

Jimmy Felon'un bile elleri titriyordu adam Switch'i eline alınca oyunda ne takılma ne fps düşmesi hiç bir şey olmadı,gerçekten yağ gibi akıyor oyun,hem tv de hemde el konsolu modunda,ahh biraz daha erken çıksa ne olurdu sanki
    dostum bu japonların genel özelliği,adamlar zaten hep alçak gönüllü,hiç bir zaman övünmezler,helal olsun adamlara...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Aynen tüm dediklerine katılıyorum. Botw keske biraz daha erken çıksaydı. Yalnız ben bu oyunu baya uzun zamanda bitiririm sanırım, ara sıra Hyrule' ın ağaçlarının gölgesinde dinlenirim. Ara sıra, köylerden birine çay içmeye giderim Oyun inanılmaz atmosferik duruyor. Ben eski Zeldaları da çok severim yanlış anlaşılmasın ama BotW gerçekten bir sıçrama oldu. Hani o Zeldların o küt oyun mekaniği var ya tam da anlatamıyorum o kırılmış. Oyun resmen zincirlerini kırıp sadece Nintendo fanlarına değil her oyuncuya hitap eder hale gelmiş. Daha önce Nintendo almamış ama bu oyun için Switch alacak 2 arkadaşım var.

Oyun tam bir Goty tam bir Game of the Decade

aynen bende hiç acele etmem bu oyunu bitirme konusunda,sindire sindire,keyfini doya doya çıkararak oynarım oyun konusunda daha önceki Zelda oyunlarını oynamış birisi olarak demek istediğini çok iyi anlıyorum dostum,bu oyun kendini gerçekten aşmış bu sefer,pek çok insanın senin arkadaşların gibi sırf bu oyun için Switch alacağını düşünüyorum ben....

bu sefer Nintendo pazarlama işlerini de mantıklı yapıyor,adım adım ve heyecanın dozunu yavaş yavaş arttırarak ilerliyorlar,bir anda heyecan yaratıp sonradan kös kös bir bekleme moduna geçmiyorlar,esas bakalım Ocak'taki sunumda neler olacak,heyecanla bekliyorum
  • quote:

The Tonight Show Starring Jimmy Fallonyoutube

Bence bizi kandırıyorlar böyle bir cihaz gerçek olamaz hele hele 250 dolara. Performansı, inceliği, tasarımı enfes ya. Gerekli oyunlar da çıkarsa en iyi 10 konsoldan biri olur bu cihaz. Bu arada dock'ta ekstra donanım olmadığı da kanıtlanmış oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin Garnett -- 8 Aralık 2016; 14:14:53 >

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.