Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
49.143
Cevap
483
Favori
1.698.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ewferofking

quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Zelda için 40 dakikalık bir oynanış videosu yayınlanmış,ben dayanamadım ve izledim çooook da hoşuma gitti açıkcası

İzlemek isteyenler için:

İyi ki hikaye kısımlarını göstermeden oyunun dünyasından gösteriyorlar oynanışları. Hikayesi yok mu acaba diyeceğim de hikayesi olmayan Zelda oyununa Zelda oyunu denilmez.

Anladığım kadarıyla özellikle uzaklarda geziyorlar,hikaye kısmı hariç de neler yapabileceğimizi göstermek için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Zelda için 40 dakikalık bir oynanış videosu yayınlanmış,ben dayanamadım ve izledim çooook da hoşuma gitti açıkcası

İzlemek isteyenler için:

İyi ki hikaye kısımlarını göstermeden oyunun dünyasından gösteriyorlar oynanışları. Hikayesi yok mu acaba diyeceğim de hikayesi olmayan Zelda oyununa Zelda oyunu denilmez.

Anladığım kadarıyla özellikle uzaklarda geziyorlar,hikaye kısmı hariç de neler yapabileceğimizi göstermek için

Yeni stil açık dünya oyunları ve normal Nintendo stilini süper harmanlamışlar bence. Hikaye de güzel olursa millet TLOU, GoW ya da başka bir oyun alacak kesin derken şaşırtıp GOTY'yi alır.

• Aynen hocam katılıyorum, Zelda hiç olmadığı kadar Goty a yakın görünüyor. Hatta sanırım son e3te ya da gamescom da olabilir, o etkinlikte oynanabilen en iyi oyun seçilmişti BotW. E3 dü sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sefer ki Zelda gümbür gümbür geliyor,daha öncekiler gibi olmayacak bu sefer,Nintendo işi sağlam tutmuş gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 4 Aralık 2016; 13:36:41 >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    En büyük açık dünyaya sahip Zelda oyunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

En büyük açık dünyaya sahip Zelda oyunu

Keşke bi süpriz olsa da Switch ile birlikte çıksa şu Zelda

• Değerinin bilinmemesi Nintendo'nun piyasaya ilk girdiği zamanlarda ülkemizde resmi olarak olmaması ve çokça türeyen klonları yüzünden. Nintendo'nun adı sanı bilinmediğinden klonlarına da "atari" diye hitap ediliyordu.

Amerika'da oyun konsolu denilince ise akla direkt Nintendo gelir. Orta yaş üstündeki insanlar bile bilir. Bu da bir sebep.
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 4 Aralık 2016; 18:50:37 >

• Aynen öyle,Tr de daha düne kadar her konsol Atariydi... Benim ilk konsolum Snes di o zamandan beri her aldığım konsola annem Yeni Nintendon hayırlı olsun dedi

• Ben valla baya geç nintendocu oldum, wii ile. Yani marioyu falan çok oynadım ama işte o 'atari'lerden. Pokemon' u da animesinden bilirim. En güzel çocukluk konsol anılarım ps1 iledir.

Uçana kaçana atari diyen bir güruh vardı. Ama Nintendo'nun emeklerinden başkaları pay çıkarmış oldu neticesinde. Şimdi de Nintendo Türkiye'de yok. Belki olabilirdi de... Yunanistan distribütör bulmuş galiba. Nintendo'nun bilinirliği Türkiye'den yaygın ne de olsa. İstanbul'dan düşük nüfuslu diye dalga geçilen(!) Hollanda'da da fazladır.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum,ne kadar acı bir durum bence,Hollanda da kaç yaşında insanlara sor çok yüksek bir oran bilir ama bizde gençlere sor çoğu böm böm bakar suratına
  • Yeni bilgiler var umarım doğrudur.

• Tam bunu haberi yazmak için gelmiştim :) Ben inaniyorum ki doğrudur bu durum, zaten böyle tahmin ediliyordu şimdi daha da kuvvetlendi gerçekliği.
    Yani elimizde 720p tv'de ekstra güç ile 1080p.

ve birde bu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 6 Aralık 2016; 23:1:3 >
  • Allaaaaah ! Nintendo ipleri dışında en sevdiğim serilerdendir souls serisi. Mobil olarak soulsları oynamak of of of! Ayrıca Ds3 ü oynatan alet güçlü alettir, diğer third partyleri de kaldırabilir. İnsallah doğrudur.

• quote:

Yeni bilgiler var umarım doğrudur.

Dock için ekstra bir güç içermeyecek deniyordu ama umarım bu haber doğrudur, hele de söylendiği gibi birden fazla kullanmak mümkün olursa bu değerlendirilebilir

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Ben senden biraz daha önce başlamışım konsol hayatıma, ilk önce 1990 da Gameboy vardı daha sonra da 1992 de Snes almıştım, taa ki ps2 ye kadar hep Nintendo dan gittim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Tam bunu haberi yazmak için gelmiştim :) Ben inaniyorum ki doğrudur bu durum, zaten böyle tahmin ediliyordu şimdi daha da kuvvetlendi gerçekliği.

ve birde bu var.

Bu haberde yazanlar olursa varya efsane olur, tüm trilogy yi yeniden oynarım Switch de bence de dark souls 3ü oynatırsa bu cihaz, ki haber de ekibin performanstan memnun olduğu yazıyor, o zaman Switch baya sağlam olacak demektir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Tam bunu haberi yazmak için gelmiştim :) Ben inaniyorum ki doğrudur bu durum, zaten böyle tahmin ediliyordu şimdi daha da kuvvetlendi gerçekliği.

ve birde bu var.

Bu haberde yazanlar olursa varya efsane olur, tüm trilogy yi yeniden oynarım Switch de bence de dark souls 3ü oynatırsa bu cihaz, ki haber de ekibin performanstan memnun olduğu yazıyor, o zaman Switch baya sağlam olacak demektir

Alet görsel olarakta sağlamsa zaten kimse önünde duramaz. Bu kadar güçlü bir cihaz da oynayacağımız mario, metroid falan. Yeni gelen zelda oyunun rahat 1080p 60fps bol iyi anti-aliasing özelliklerine sahip bir şekilde oynatır. Tabi ki dereyi görmeden paçaları sıvamayalım yine de. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 7 Aralık 2016; 0:21:28 >

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Zaten bu cihaz konusunda çok heyecanlıyım, bir de böyle haberler okudukça daha da heyecanlanıyorum, 1080p de Nintendo oyunları, Zelda, Mario, F-Zero, Star Fox, portable olarak Dark Souls, Nba 2k17.. . oynamak

Daha da Marta çok var beeee

Mart ayın da oyunlar ve alet çıkacak ama herşeyi ocakta öğreniceğiz ona da birşey kalmadı. :)
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.