Şimdi Ara

NNCS Clani disband edildi..yeni clan ismi için fikirleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
1.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünkü savaşta clani disbandladim arkadaşlar..Bi cok kişi kızdı bana o clanı nasıl disbandlarsın die ama clan ismi sorun olmaya başlamıştı..Şimdi yeniden kurcaz ama isim konusunda kararsiz kaldım güzel fikirleriniz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.

• CoLD_FeaR olabilir beyenirsen
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaGa

CoLD_FeaR olabilir beyenirsen
    DimmuBorgir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funeral_Mist

DimmuBorgir

Alıntıları Göster
    DarknessOfFire
  • quote:

Orjinalden alıntı: Michaelangelo

Dünkü savaşta clani disbandladim arkadaşlar..Bi cok kişi kızdı bana o clanı nasıl disbandlarsın die ama clan ismi sorun olmaya başlamıştı..Şimdi yeniden kurcaz ama isim konusunda kararsiz kaldım güzel fikirleriniz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.

OnlyKing
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozblod

DarknessOfFire

Alıntıları Göster
    bug düzeldimi nasıl disbandladın ki
    clan bug yokmuydu

iceAGE olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _NetKing_ -- 16 Haziran 2006; 10:09:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _NetKing_

clan bug yokmuydu

iceAGE olabilir

Alıntıları Göster
    SwordOfDowntown
  • quote:

Orijinalden alıntı: _NetKing_

clan bug yokmuydu

iceAGE olabilir

Alıntıları Göster
    AMWAY olsun abi :P BrutaI kac gundur gozukmuonyaw bide ben punkbusterda oynuorum :) orda bi warrıor war NNCS die nickli sen BrutaI mısın gercek NNCS mısın dedım cvb wermedı kas dedı ... aresdekı nıckımıde werdım wermedı genede eğer gercek nncs yada sensen ALESTA a pm at elımden gelenı yaparım bu arada warrıordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi £˧T -- 16 Haziran 2006; 10:15:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: £˧TÂ

AMWAY olsun abi :P BrutaI kac gundur gozukmuonyaw bide ben punkbusterda oynuorum :) orda bi warrıor war NNCS die nickli sen BrutaI mısın gercek NNCS mısın dedım cvb wermedı kas dedı ... aresdekı nıckımıde werdım wermedı genede eğer gercek nncs yada sensen ALESTA a pm at elımden gelenı yaparım bu arada warrıordu

Alıntıları Göster
    sen NNCS misin beramustaki ben angel_1194 karşına çok çıktım belki hatırlarsın debuffer ım angel_1194

• quote:

Dünkü savaşta clani disbandladim arkadaşlar..Bi cok kişi kızdı bana o clanı nasıl disbandlarsın die ama clan ismi sorun olmaya başlamıştı..Şimdi yeniden kurcaz ama isim konusunda kararsiz kaldım güzel fikirleriniz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.

1-)LeaveUsAlone
    2-)NoOneLikeUs
    3-)NoLikeOther(Reklam yapmış gibi oldum. Sony'nin sloganı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

quote:

1-)LeaveUsAlone
    2-)NoOneLikeUs
    3-)NoLikeOther(Reklam yapmış gibi oldum. Sony'nin sloganı)
    predator de burdaymış beni ne kdr unutmuş olsada hala karşinmi oynuyo charda

• quote:

Orijinalden alıntı: fire_andnova

sen NNCS misin beramustaki ben angel_1194 karşına çok çıktım belki hatırlarsın debuffer ım angel_1194

Alıntıları Göster
    bence MaviDonlaHayvanGibi koy test serverında böle bi clan var
  • quote:

Orijinalden alıntı: AyBe®K™

bence MaviDonlaHayvanGibi koy test serverında böle bi clan var

Alıntıları Göster
    ßence de nick NNCS clan name NNCS komediydi eeiii etmişsin xD
    size ally werelim PowerJUSTiCE1 yapın xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangersmile

ßence de nick NNCS clan name NNCS komediydi eeiii etmişsin xD
    size ally werelim PowerJUSTiCE1 yapın xD

Alıntıları Göster
    Beni clana assit yapacaksana sana sölim güzel bi clan ismi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

quote:

OnlyKing
    OSTUS(BÜYÜK HARFLERLE)

• quote:

Orijinalden alıntı: Jabba The Hutt

OSTUS(BÜYÜK HARFLERLE)

Alıntıları Göster
    RichmondOilers
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jabba The Hutt

OSTUS(BÜYÜK HARFLERLE)

Alıntıları Göster
    WiNNeR olabilir
    peki neden clanı disbandladıN?

• quote:

Orijinalden alıntı: CocCii

Beni clana assit yapacaksana sana sölim güzel bi clan ismi

Alıntıları Göster
    PowerJustice bozulur bozulmaz kral benim clana gelcek sen alt clandan bahsediosun:)Justic3 şu bugdan kurutulamadi ama henüz..Clani yeniden kurduktan sonra kolluk yakmak için uğraşcaz..8 tane lvl 70 adamımız var clan 65 + olcak ztn..Dün defalarca denedim clan kuramadim..ashjashjdjksajkas bile yazsam şuan kullanımda dior..Şu resetten sonra inşallah düzelmiştir..
    Yazdiginiz isimler hepsi güzel tşkler..bi tanesini secicez artik

• DEATHLESSFIGHTER : ÖLÜMSÜZ SAVAŞÇILAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michaelangelo

PowerJustice bozulur bozulmaz kral benim clana gelcek sen alt clandan bahsediosun:)Justic3 şu bugdan kurutulamadi ama henüz..Clani yeniden kurduktan sonra kolluk yakmak için uğraşcaz..8 tane lvl 70 adamımız var clan 65 + olcak ztn..Dün defalarca denedim clan kuramadim..ashjashjdjksajkas bile yazsam şuan kullanımda dior..Şu resetten sonra inşallah düzelmiştir..
    Yazdiginiz isimler hepsi güzel tşkler..bi tanesini secicez artik

Alıntıları Göster
    Ben tekrar kurulan eski efsane freedom dayım şimdiki adı FreeDoMFoReveR salwatore yine clan lideri bizde kolluğu yakmayı planlıyoruz eski freedomdakiler şimdi 70 oldular bug geçer geçmez clana geliyolar eskisi gibi abysste kalede freedom işareti olacak..!

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.