Şimdi Ara

NNCS Clani disband edildi..yeni clan ismi için fikirleriniz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
1.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WhatDidinGulum

müthiş bir isim
  • quote:

Orjinalden alıntı: xx-mas

bu topicten şunu anladımki sen kendini bişey zanneden koxpla kasmış ama gerçekte cz de adam bile kesemeyen ks ci dupeci her tür pisliği yapan birisin bikere senin bozdugun clan buradaki kimsenin ilgisini çekmez hiçkimseyede bi bilgi bi öğreti kazandırmaz ikincisi yeni clanın ismini kendin düşünür kendin koyarsın buda hiçkimseyi ilgilendirmez tamam arkadaşlar cvp yazmışlar ama eminimki bu yazanların çoğu senin ne mal oldugunu bilmiyodur ah bi bilseler gereksiz bi topic tıpkı hergün açılan onlarcası gibi

relax bu n00bu 63 levelde elimde +6 gleave ile doğradım şimdi gleave yeniden +8 amcam gene bulmuş dupeyi nasıl olduysa +8 shardı almış eline ama geçen gördüm bu önde salwa arkada koşuyolardı muhahahah nese bu aralar honda bunlara np kasıo hergün 50 kere yalvarıolar 'abi noolur clana gel die' bide calvinkleini almış klana tam şerefsizler sürüsü olmuşlar alayınızın a......... serverı mahvettiniz aşşağılık herifler

• ClanıBozduqYenidenKurduk weya
    AgaClanPlz
    oda olmadı dersen
    ßiraders
    yada
    Pwnage
    olabiler
  • ya bırakın adam terbiyesiz sırf artislik olsun die açmış topiği klanı kurdular bile ama bu başkan deil bu sefer ama klan adı burdakilerden hiç biri deil
  • ya bu adam 27 nin nc yapmış versiyonumu bi açıklık getirin eğer öle işe ciğeri beş para etmez adamlar için yorum yapmayalım
  • eyw..
    rob
    senide tanıorum. serverın eskilerindensin.
    bi kere pm atmıstım dh denmsin die ama cevap vermemiştin
    ama sende haklsın o kadar pm geliodur günde;)
    nnsc midir nedir tanıom onuda 55 lvl clericimizi kesememisti zamanında arenada..
    her ne kadar illegal bi player olsada bunu oyunda onun eziklii oldunu gösterebiliriz
    ama forum paylasım yeridir die düşünüorum
    git czde otur kalk önünde yaparsın çünkü combodan anlamıo bizzat dmg yedii için sölüourm
    belki r attack ı bilmiodur amabosver..
    sahada konusak biz
  • quote:

bu topicten şunu anladımki sen kendini bişey zanneden koxpla kasmış ama gerçekte cz de adam bile kesemeyen ks ci dupeci her tür pisliği yapan birisin bikere senin bozdugun clan buradaki kimsenin ilgisini çekmez hiçkimseyede bi bilgi bi öğreti kazandırmaz ikincisi yeni clanın ismini kendin düşünür kendin koyarsın buda hiçkimseyi ilgilendirmez tamam arkadaşlar cvp yazmışlar ama eminimki bu yazanların çoğu senin ne mal oldugunu bilmiyodur ah bi bilseler gereksiz bi topic tıpkı hergün açılan onlarcası gibi

sana katılıyorum dostum
  • TuTc2YanceK nasıl
  • quote:

Orjinalden alıntı: DmXxXx

ya bu adam 27 nin nc yapmış versiyonumu bi açıklık getirin eğer öle işe ciğeri beş para etmez adamlar için yorum yapmayalım

27 ile alakası yok zaten olamazda o adama hile ile hurdayla bile olsa 1.5m np yapmıştı bu onu bile yapamaz
  • quote:

• lafınızı bılınde konusun o bunu yapmıyacak kadar tanıorum onu azmı kasdık ona harpyde aresdeyken ;)

benım tanıdıgım BrutaI aresdekı nıckı ıdı =NNCS bunu yapmaaycak kadar tanıyorum onu ...

not:bu arada ben :K:A:P:T:A:N: dım BrutaI ;)
  • bence clanının ismi FeaRFacToR BENCE COK COK GÜZEL
  • bi allah kulu turkce bsıı yazmamıs ne bu ıngılızce ozentılıgı
    bence turkuaz koy benım cok hosuma gıdıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: _SmyrnA_

quote:

relax bu n00bu 63 levelde elimde +6 gleave ile doğradım şimdi gleave yeniden +8 amcam gene bulmuş dupeyi nasıl olduysa +8 shardı almış eline ama geçen gördüm bu önde salwa arkada koşuyolardı muhahahah nese bu aralar honda bunlara np kasıo hergün 50 kere yalvarıolar 'abi noolur clana gel die' bide calvinkleini almış klana tam şerefsizler sürüsü olmuşlar alayınızın a......... serverı mahvettiniz aşşağılık herifler

Evet haklısın kardeş. Seninle aynı partydeyken de gördün. Paso aposları basıyorlardı cz de. Biz orda ex kasmaya çalışırken, bu adamlar sırf gıcıklık olsun diye dakikada bir basıyorlardı slotu. Ben NNCS'yi lvl 65 ken elimde glave +7 varken PvP de kestim cz de. Şimdi gelsin yine keserim.İddia değildir bu. Önemli olan lvl filan değil tekniktir. Aynı partye toplamışlar H_O_N_D_A'yı , CalvinKlein'ı, kendilerine np kastırıyorlar.Ha bu arada clanın ismini DestinationPoint yapmışın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 18 Haziran 2006; 12:47:01 >

• Bu Adam NNCS "Se ReSMinı Koysun Sizi KeKLıoR

HeMDe Bu AdAM Sahtekar Hersey Yapıyor

Np Transferi ,Dupe ,Kosp , Gißi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::UsHeR::

Bu Adam NNCS "Se ReSMinı Koysun Sizi KeKLıoR

HeMDe Bu AdAM Sahtekar Hersey Yapıyor

Np Transferi ,Dupe ,Kosp , Gißi

kanıt ? dupecı olduguna bı kanıtın warmı ??

ama nncs olduguna war !! kendısı ni cok ii tanırım...
  • BENİ HİÇ İLGİLENDİR MEZ AMA BROTHERHOOD GANGBANG DAMNED ASYLUM KOYABİLİRSİN
  • Clanın ismi DestinationPoint oldu..
    1. Bu niki 70 olduktan sonra kullanmaya başladım..Dtslerde koxpta gördüm dien arkadaş müthiş bi yalandi..
    2.Czde adam kesemio dien gelsin czde karşıma..
    3.Şuan sadece sag tarafta 117 K np var ve ss bırakabilirim.
    4.Ben burda tanidigm bi kaç insanın fikrini almak için açtım topici bunu bu kdr sorun etmenize gerek yok..
    5.Sadece clan pls ally pls yada hava olmasın die savaşta commender olmayayım die Noob bi charla kurdum clanı..Eğer hava atmak olsaydı amacım kendim kurardim.
    6.Kandiriosun dediğin insanlarin hepsi beni tanir..8 tane lvl 70 adam 3-4 tane 69 adam ve digerleri 65 + olan 27 kişillik bi clan şuanda.
    7.Yakında kolluğu yakicaz inş ve b1 b2 de hiç bi human partimize dayanamio..Chivia ve oooo00oo daha az önce spotlarini basmamızdan sıkılıp eslanta ex kasmaya gittiler.Tekrar diorum bana noob dien karşıma çıksın..
    8.Numanumaei midir nedir..O adama sorun yada Az ye..Az + numanumaei yi 2 vs 1 de aldım mı almadım mı?
    9.Daha kaç kere söyleyeceğim bilmiyorum..Bazen kardeşim girer noob noob oynar ama çok nadirdir..Onu kesip bana gelmein..

• Rob_lq misin nesin..Görünce town çekiosun şimdi utanmadan burda konuşuosun..Arena arena dedin..arenada kesilip gittin hala utanmadan konuşuosun..Ordaki priestte şahit..Ve seni podla kestim..minor bile yapmadan..Hala neyin savaşını veriosun?
    Spot basmak ne zamandan beri şerefsizlik?Calvine yada digerlerine laf atmanızda ayri bi acizlik..Kastıgın np kaç?Banaa ss gönder?10 k kastın mı bu ay?Gereksiz gereksiz mesajlar göndermein..adamın canını sıkmain
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.