Şimdi Ara

NOB LUK ANLARIMIZ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
5.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: habecan

ilk karakterim olan priesti 70 olur olmaz sanki oyle yapmak zorunluymus gibi holy spec yaptim.2 sonra filan baslarim healina diyerek shadow oldum ve ilk instance olarak SL'e girdim.Atlass loot'a bir baktim,son bosstan spll dmg kilinc dusuyor,iste bu benim dedim.Nitekim kilinc dustu de gozumu kirpmadan need dedim ve aldim.Partideki warlock ise kilic icin bilmemkacinci girisi oldugu soyledi ve yazdiklariyla beni aglamakli etti,keske o alsaydi dedim icimden.Velahisselam(ya da her neyse iste :) ) hs yaptik,dedim bi giyelim kilicimizi da gorelim nasi olcak.ardindan kocaman bir ANA! you cannot equip tarzinda bisi yazio,bi kosu butun sehirler gezilip weapon masterlardan sword ogrenmeye calistim ama nafile oldugunu gorunce 1-2kisiye sorarak priestlerin kilinc kullanamadigi ogrendim.O an yerin dibine girmistim :) aylardir oynadigim classin kilinc kullanamadigini yeni ogrenmek cok koymustu.(not:allahtan instance ekibi de bunu bilmiyormus da orda tantana kopmadi)

hehe aynisini ben de yapmistim ancak guild run oldugu icin problem olmamisti :)

• ilk charım male night elf priestti. (: arkadaşım oynarken görmüştüm bi private de başladım.
    neyse arkadaş ayarladı etti sonra gitti başladım kasmaya kes kes 10 lvl falan oldum.
    sonra kesiyoyrum kesiorum xp bar aynı ertesi gün sordum niye level atlamıyor diye ve kendinden küçük kesince level atmanılmadığını öğrendim
  • Bende söle bisi anlatayım size :) pek komik degil ama neyse :) Ya karakterimi daha yeni 70 yapmıstım gittim hs mi Aldor un inn ine yaptım. Neyse gel zaman git zaman ben Scryter questlerini yaparak ırk olarkta onları sectim. Birgün dungeondan cıkıyorduk cok iyi tanklamıstım o zaman hakkatten prot olmak hosuma gidiyordu neyse bende Hs cekeyim dedim. Hs cektim ve hop...!!!
    Bagrıs gürültü cümbüs koptu baktım dranei lar bana allah allah cekerek geliyor yav noluyo dememe kalmadan beni tekme tokat kapının önüne koydular. O zaman anladım Scryter olunca Aldor inn e girilemeyecegini :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shafter

eveet bakalım grull un 25 man instance ın da mulgor u keserken tahtaların arasından lan acaba gelirmi buraya diyip grull a wipe yediren baska biri var mı.

arkadaşım kendine balon açmaya çalışırken main tanka balon açmıştı bu nasıl
  • quote:

Orjinalden alıntı: serserie

quote:

Orjinalden alıntı: Shafter

eveet bakalım grull un 25 man instance ın da mulgor u keserken tahtaların arasından lan acaba gelirmi buraya diyip grull a wipe yediren baska biri var mı.

arkadaşım kendine balon açmaya çalışırken main tanka balon açmıştı bu nasıl

Bu hoşuma gitti yapacam
  • quote:

Orjinalden alıntı: injection

ilk naxx raidimiz yolu bilmiyorum yanımada eleman verdiler sen getirirsin diye bende peki dedim yarım saat dolaştıktan sonra anca stratholme ye girdik sonra raidden atıldık tabi

4 lvl 70 char yaptım ama hala naxramarın yolunu bilmiyorum üstelik 2 charımlada attune oldum
  • free de priest charımla duel teklifi yaptığım için karşı taraf seçili kalmış duel başlayınca da kendime balon açıcam die duel yaptığım adama balon açmıştım sorada klavyeyi bırakıp izledim
  • Oyuna ilk başladığımda PvP serverdaydım sene 2007. Ölmemek için druid ile bir yerden bir yere kedi formda görünmez gidiyordum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrfondip -- 7 Aralık 2012; 13:11:40 >
  • ben bir aralar hem ally hem horde oynuyordum. booty bayde, ally karakterimi horde karakterim zannedip, horde kuşçusuna binmek için ona tıklayıp saldırmıştım. anında indirdi beni aşağı tabii
  • saglam hort.
  • Biri çok şaşırmış ama bende 2006 senesinde oyuna başlamıştım kalimdordan karşıya yüzerek geçmeye çalışmıştım :) işin ilginç tarafı bugüne kadar hemen hemen her oyuncunun bu aklına gelmiştir diye düşünüyordum :) buradaki arkadaş şaşırınca yanıldığımı anladım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vanilla dönemiydi, o zamanlar private serverda oynuyordum.undead mage karakterimle her yere blinklenerek gidiyordum.at çok pahalı olduğundan mecburen bu yolu izliyordum.neyse tanarise çıktım, orada goblin şehri var neutral (adı gadgetzandı sanırım), şehre girdim ve oda ne? allianceın biri orada öylece duruyor, şehrin neutral olduğunu bilmediğimden adama dönüp frostbolt cast etmeye başladım, adam sadece bana döndü ve el salladı, frostboltu atmamla yatmam bir oldu.o zaman öğrenmiştim neutral olduğunu ve guardların orada boşuna durmadığını.

bir keresinde de yine blinklenerek giderken light hope chapelde (böyleydi sanırım) duran allianceın birine blinklenmiş ve guardlar tarafından yatırılmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Absürd

paladinime cloth giydiriyordum ^^

ahahah onu bende yapmıştım :D
  • silvermoon'daki Donanim Haber guildindeydim. hayatımda ilk defa bi raide girdim; firelands.. ekranı çeviriyim derken ragnaros'a sağ tık.. wipe

• Gidip guild bankasına bütün paramı yatırdım. Bayağı bi para vardı.
  • disenchantın olduğunu biliyodum materyalleri enchant trainerın yanındaki vendordan alıyodum. belli bi sürede çıktığından dolayı genelde bir karakterimi orda camplatıyodum ilk ben alıyım diye.
  • Wowa ilk başladığım zamanlar level 17 çok iyi hatırlıyorum Warrior karakterimle dungeondayim ve ne kadar Mage itemı varsa "oğlum çok güzel görünüyor lan" diye hepsine need diyorum. Sonuç malum önce fuckin ninja sonra kicked

• quote:

Orijinalden alıntı: ByCqS

Gidip guild bankasına bütün paramı yatırdım. Bayağı bi para vardı.

para çekmeye mi çalışıyordun?

• quote:

Orijinalden alıntı: süt oğlan

quote:

Orijinalden alıntı: ByCqS

Gidip guild bankasına bütün paramı yatırdım. Bayağı bi para vardı.

para çekmeye mi çalışıyordun?

Evet. Oyuna yeni başlamıştım ama. Bende seviniyordum oradaki para artınca.

• noobluk değil ama :)
    geçen akşam hunterımla dancına (hellfire ramparts) girdim. lvl 58 idim.
    sonra bilgisayar kitlendi.
    açtım tekrar bilgisayarı, oyuna girdim. elemanlara dedim kusura bakmayın bilgisayar kitlendi diye.
    bunu yazar yazmaz tekrar kitlendi.
    Sonra tekrar girdim, dedim kesin gruptan atmışlardır. baktım atmamışlar, dancını bitirmişler bensiz, benim karakterim de lvl 59 olmuş.

offline iken level atladık beah :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.