Şimdi Ara

NOB LUK ANLARIMIZ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
5.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Androner

noobluk değil ama :)
    geçen akşam hunterımla dancına (hellfire ramparts) girdim. lvl 58 idim.
    sonra bilgisayar kitlendi.
    açtım tekrar bilgisayarı, oyuna girdim. elemanlara dedim kusura bakmayın bilgisayar kitlendi diye.
    bunu yazar yazmaz tekrar kitlendi.
    Sonra tekrar girdim, dedim kesin gruptan atmışlardır. baktım atmamışlar, dancını bitirmişler bensiz, benim karakterim de lvl 59 olmuş.

offline iken level atladık beah :D

O nasıl oluyor ya. Offline iken tecrübe gelmiyor ki bildiğim kadarıyla.
  • valla almış karakter ya, herhalde bir süre oyunda mı tutuyor ne oluyorsa artık. baktım level atlamış :)
  • Oluyor demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCqS

Oluyor demek ki.

Eğer logout bilgileri server'a iletilmedikçe oyunda kalırsınız ve tecrübe alırsınız. Buna örnek şunu verebilirim logout yaptıkdan sonra alt+f4 yaparsanız 20 saniye oyunda durmaya devam edersiniz herhangi bir mob veya karşı factiondan biri gelip keser ise oyuna girdiğinizde ghost formda olduğunuzu görürsünüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mareşal_T®

quote:

Orijinalden alıntı: ByCqS

Oluyor demek ki.

Eğer logout bilgileri server'a iletilmedikçe oyunda kalırsınız ve tecrübe alırsınız. Buna örnek şunu verebilirim logout yaptıkdan sonra alt+f4 yaparsanız 20 saniye oyunda durmaya devam edersiniz herhangi bir mob veya karşı factiondan biri gelip keser ise oyuna girdiğinizde ghost formda olduğunuzu görürsünüz.

Evet oluyordu bende bazen. Benzer şeyler demek ki.
  • ben de ilk ozel serverda baslamistim hemde instant 60 lwldı hic bilmeden kendime human pala acip train olmustum spelleri okuyup anlamaya falan calisiyordum . sonra last wowa gectim orasi tbc'ydi ki hala var orda dans etmeyi ogrenmistim dans edip sıkılınca cıkıyordum dungeon ve battleground hic bilmezdim . sonra molten wow sonrasinda da orjinal serverlar hakketen cok farkliymis orjinalde oynamakta nerden geldiysem buraya

• oyunun başında biliyorsunuz kasarken kastığınız mapler hep yan yanadır bu yüzden çoğu kişi atlar atına öyle gider bende ilk başladığımda heryere atla hayvanla gidiyoruz zannediyordum kıtalar arasıda limandan gemiye biniyoruz filan neyse blasted lands de outland e geçmek için öğrendiğimde beni tutmeyin uleyn diyerek 2 gün boyunca at üstünde yolculuk ederek yeri gelince yüzerek Hillsbrad Foothills den yolculuğuma başladım(gerçekten 2 gün sürdü 2 gün boyunca wowdayken sadece at üstündeydim) blasted lands in etrafının dağlarla çevrili olduğunu ve dark portal ı kullanmak için 58 lvldı hatırlarsam yüksek olmak gerektiğini öğrendiğimde yüzümün ifadesi ...
  • 7 yıldır oynuyorum ama hala yaptığım şey raid grubundayken quest yapmaya çalışmak Bir questle saatlerce uğraştığımı bilirim ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayıterbiyecisi
    Ashenvalede water elementalleri görünce hemen elimdeki peti gönderdim. Bunları tame etmeye çalışıyorum. Yarım saat uğraştım ama olmadı tabii Bir de komik bir anım yine ashenvalede bir guest icabı furlborg kılığına giriyorsunuz. Guesti yaparken baktım bikaç horde geliyor. Hemen yandaki furlborg kampına girdim. Mob gibi dolaşıyorum sağa sola hesapta. Tabi yemedi zaten adamlar da guest icabı furlborgları kesmeye başlayınca arada güme gittik.

Ahahah çok iyiydi o kamufle olayı
  • vallaha belki en ilginci benimki olcak ama daha 5 levelken warlocktum eversong woodstan stranghlethorn valeye yürüyerek ordan zeppelinle kalimdora geçip ordan orgrimara gitmiştim :D
  • ssc deyiz 70 lvl zamanı tüm boss ları kestik son boss lady vashj a geldik healerım saat 3-4 gibi gece uyku bastırmış iyiden iyiye o merdivenleri gidenler bilir raid merdivnin basında ben geriden birini ress ledim otomatike aldım gidiyorum uyumusum o an :D vent de pisco ne yapıyorsun oğlum gazamı geldin lafları ile uyandım tüm raid öldü tabi ;D
  • Arena'dayken hunter feign death yemiştim.2 saniye lagla "lan ben bu adamı öldürecek hasar vermedim "dedim.Ardından disengage atmış bi hunter ve olaylar gelişir.
  • ilk oynadıgımda set olarak en cok hangisinin armoru yuksek se onu takardım hatta roga int itemleri giydirmistim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

simdi benim 1700 rating 2v2 cvar.partnerim resto shaman ben lock.karsımıca lock + pala geldi.lock un ustune baktım frozen set var.dedim dalayım bi suna.nerden bilebilirdim ki adamın destro oldugunu.saldım pet i pet in hher vurmasında eleman instant sb kazandı .bizim shaman tabi 3 sn de nakavt.shamana caktırmadım tabi durumu bilmiyo locklarda bole bi olay oldugunu:) adam o gunden beri o lock u unutamadı garibim diyo 3 sn de nası koca shaman yere iner adam hayatının dps sini yaptı filan diyo xD

quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

eveet bakalım grull un 25 man instance ın da mulgor u keserken tahtaların arasından lan acaba gelirmi buraya diyip grull a wipe yediren baska biri var mı.

allahim ya noobun kraliymisim : )))
    hic unutmam o tarihlerde italyan bi kizla beraber baslamistim oyuna.vay be 1700 ratingmisim ahah.
    sonradan bi acildim pir acildim 2400 ratingler vs.fakat druidle yaptim herseyi.world top 3 ranka kadar cikmistim raid yaptigim zamanlar wowlog ta.

• ilk oyuna başlamam account satın almak la olmuşdu 60 lvl ustu full t2 dizili hunter dı

horde ile ilk karşılaşmam da onla olmuşdu haliyle çok rahat kesdi beni hiç bişey bilmiyorum çünki kestikden sonra KEK dedi bana bende benim oyunu bilmediğmi nerden anladı diye düşünmüşdüm :D
  • benim hiç noobluk anım olmadı. başladığımdan beri kusursuz oynuyorum
  • ilk başladığım zaman açtım bi warrior KO dan transfer olduğum dönem ufak bi araştırma yaptım zaten pek türkçe rehberde yoktu o dönem talent falan kaos ingilizce 0 dan hallice neyse daldım oyuna warrior açmamdaki sebeb bi forumda en kral tank warrior tek başınada farmda çok iyi yazısı gördüm tabi ne talent ne kalkan muhabbetlerini biliyorum 2h bi kılıçla 15 lvl olduğum gibi seçtim tank ı df findere yapıştırdım heralde 20 kere falan deneme yaptım o akşam hepsinde adamlar bi kalaylıyo bana yok böyle bişey tek mob tutamıyorum onu bırak kesemiyorumda oldu olacak derken kulak arkalarım bile sızlamaya başlayınca vazgeçtim 1 ay kadar oynamadım şimdi düşünüyorumda o günleri wow tarihinin en aptalca tanklık girişimini ben yaptım sanırım şimdi bile warriorla oynarken elim titriyo aman hata yapmayayım diye :)
  • Elemental Shaman'a Strength kasmışlığım var
    Dungeona DPS girip Blood Presence açık gezmek de benim işim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nefarius -- 7 Ocak 2013; 12:23:50 >
  • Her paladinin basina gelmistir. Agro skillini acik unutup , tank agro tutamiyor diye tanka bir anlik sinirle hakaret etmek.

• Holy Pala'ya Cloth giydirmek, noob'luk olarak favorimdir

Birde ilk karakterim Tauren'le Thunder Bluff'ın etrafında dolaşıp, "nasıl çıkıcam ulan yukarıya" diye bağırmak

Aklıma gelenler bunlar oldu

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.