Şimdi Ara

NOB LUK ANLARIMIZ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
5.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cata yeni gelmişti hyjalde bir görev vardı sana sorular soruyor işte ateş sıcakmıdır buz soğukmudur tarzında ve skil barın değişiyor. Cevap yes ise bir butona no ise diğer butona basman gerekiyor. Bizim arakdaş bu görev nasıl yapılıyor dediğinde ben sana sorular sorcak cevap vercen şeklinde izah ettim . Ama arkadaş sürekli görev olmuyor olmuyor diye başımın etini yedi yanına gittim tekrar dene bakim dedim ve başında bekliyordum. Bir de ne göreyim adam butona basacağına cevapları Say den "Yes" ve "No" şeklinde elinle bildiğin yazıyor :D
  • Arkadaşlarım oyuna başlatmıştı, gittim orc bi rogue açmıştım arkadaşım 39 level wariror du... steahlt i bastım duel attıktan sonra tabi çat çut ağzıma yüzüme vurdu... sinirlenmiştim böyle oyunmu olur lan görünmez olduk adam daldı falan diyip arkadaşa bağırmıştım :D hatta buna benzer bir durum uc nin önünde olmuştu yine ud rogue açmıştım 80 lockun tekine duel atmıştım :D ( tıhıhı alıcam ya tabi... ) adam bi fear attı dağlara tepelere gittim bi taşın yanında durdum. steahlt halde gittim taşın arkasında bekledim adam forfeit çekti :D
  • 1.12.1 idi galiba o zamanlar patch. Biz level atlarken 10 levelda bir falan trainera gidip yeni speller öğreniyorduk. Ben 30, arkadaşım 33 level. 25 level Tauren druidin teki geldi ikimizide kesti gitti.
  • Hala noob olduğum için, dungeon'dayım baktım herkes türkçe yazıyor, geçenlerde öğrenmiştim herkes farklı realm'lerden gelip bir dungeon'da oynuyor, meraktan sordum hangi realm'desiniz diye, cevapları görünce şaştım kaldım, aslında karakter isimlerinin yanındaki afili yazılar guild isimleri değil realm'lermiş.
  • Bende oyuna yeni başladığım sıralarda milletten para istiyordum, yine birisinden para isterken istediğim kişinin npc olduğunu anladım Hemen ordan uzaklaştım
  • Oyuna ilk başladığımda magetim catada başladım ben level 85 e duratorda duel atmıştım hiç duel yapmamıştım adam bana tek atmıştı Say'den Adam hile adam hack diye bağırıp duruyodum :D
  • aklıma gelenleri yazayım

1 - nedense tank kasıp alt olarak oynayasım gelmişti. hiç tank oynamamıştım ne yapar bilmezdim. dk kasmıştım bitane . raidde boss a sürekli 8 sn de bir taunt atıyordum korkudan agro açmasın diye :D

2 - oyuna yeni başlamıştım "cosmos" die bi addon vardı ( nası bi addonsa tetris bile vardı addonda :) neyse şimdi lvl i senden fazlaysa mobların isminin yanında kurkafa oluyorya, o addonda BOSS yazıyordu kurukafa yerine. bende ıssız biyerde geziyorum baktım bi mağranın ağzında bi yaratık kafasındada BOSS yazıyor. KO tabanlı olduğum için direk daldım sürekli miss miss miss :D 8-9 kre kesmeye çalıştım . meğersem bos moss değilmiş ben 10 lvl im mobda 20 lvl olduu için öyleymiş :D

3 - alibey nickinde noob bi warrior vardı dunemaulda adam bildiin parayla oynuyor playerlik sıfır ama üstü full hc di :D neyse adamı üstü iyi die pugdan 25 man icc almıştık. neyse saurfanga geldik bu adam fightın başında paso ölüo 3 değil 5 değil . meğersem adam tüm cdleri açıp heroic strike abanıyor agro alıp ölüyormş :D eskiler bilir heroic strike çok agro çekerdi.

4 - sürekli ally - horde takılıyorum can sıkıntısından bi horde lvl kasıom bi ally . tabi horde oynarken ally baseine çok girmişliğim vardır :D

5 - al-akir deyiz bilirsininz hunterler genelde sağa sola dönerken o bossu çekerdiler :) bizde pug girmiştik 3 arkadaş, ventten dedimki bak şimdi hunter naapcak adam harbiden çekmişti sonra sorry :( yazdı ama nafile

6 - monk yeni çıkmış bitanede ben kasim dedim. WC deyiz windwalkerim 17 lvl oldum uçantekme açıldı ama mekaniğini bilmiom :D wc ni üst katında uçurumun kenarındaydım tam nası bi skil acaba deniiyim derken o hızla uçurumdna aşağa düştük tabi. meğersem tekrar basınca duruyormuş :D

7 - raid saati daily yetiştirmeye çalışan çoktur bilen bilir hatta işten sonra gelipte raide girenler .. neyse yine öyle bi an 25 man tplanıyor guild run bende yemeğimi yemişim oturudum baktım 20 kişiyiz . dedim 5 kişi gelene kadar dailyleri yapim. ben tabi ventte muhabbete dalıp daily için gereken moblardan kesiom. 15 gerekiosa ben bi 60 kesmişimdir :D sonra 25 olduk summon atcaklar dedim ben görevi teslim edeyim baktım görev olmamış :D raid grubundan çıkmayı unutmuşum :D

8 - bizim dunemaulda bitane priest vardı adını hatırlayamıyorum. adam sürekli puglarda gezerdi DS zamanı. bende altları gearlamak için haftda 2-3 ds yaptığımdan illaki denk gelirdik. adamın beltinde expertise gem vardı ve ozman castere yaramıyordu. bu adam neydeyse 3-4 ay aynı gemle dolaştı :D

aklıma gelen olursa eklicem :D şimdilik bukadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi movieman -- 28 Ağustos 2014; 16:09:28 >

• stonecore ilk kez girişim dk ile , 2. boss slabhide ( dragon olan ) fight ortasında dc oldum , baglandım tekrar girdim falan fighin sonuna yetiştim %5 falan , mount düştü, herkes need ledi , kazandım
    aboow yok dps yapmamışım yok afk mışım , dc olduk dedik dinletemedik konuşup duruolar (mounlarlada pek alakam yoktu ozamanlar ) , al dedim madem çok problem oldu verdim diğer kazanana,

yıllardır neredeyse herhafta keserim , hala yok , düşmedi ...

bi başkası ,

atladım zıpladım biyerlere kısayoldan gidecem diye , düştük aşagıya %3-4 hayatla kaldık bi çıkıntıda , uçan mount falanda yok , aşşa bakıom çok yol var atlasam ölücem , yukarıda çıkamıom , yarım saat düşündüm napıcam diye , en son guilde sordum GM falan fix atarmı diye , tek cevp döndü , "HS" , 3 dk da ona harcadım neki o diye utanıom da sormaya , neyse bulduk sonra , ne bilem kısaltmasını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Will -- 28 Ağustos 2014; 16:41:12 >

• benim hiç noobluk anım olmadı. başladığımdan beri kusursuz oynuyorum
  • Daha starter edition oynuyorum Org ve TByi görünce çok hoşuma gitmişti dedim ally şehirlerinede bakacam. W3ten biliyorum konuyu koyuldum yola tabanvayla. Zeplin falanda hiç haberim yok bindim gemiye en aşağıda indim. Öle öle öle öle 4 saatte SWye vardım heryer guard 2 saatte şehre girmeye çalışmıştım. En son denizden çıkartma yapayım dedim yok orayada okçuları yerleştirmiş gavurlar
  • 1.guild bankasını hortumlamaya giderken bütün paramı yatırmıştım neyseki geri aldım hepsini,

2. siege of orgrimar yeni çıkmıştı lfr den girmiştim bende part 3 son boss thok the bloodthirster bana fixatelendiydi panikleyip kaçarken bütün raidin üstünden geçirmiştim en az 9 kişi ölmüştü sağlam küfrettilerdi

3.heroic SoO progressinde fallen protectorsdeydik %70 clamity gelirken benim devotion aura açmam lazımdı millet ayakta durabilsin diye açtım ama herkes öldü denemek amaçlı glyph takmıştım sadece beni etkiliyordu devotion aura
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.