Şimdi Ara

NOKIA C6-00?NOKIA N97 MINI?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • NOKIA C6-00 veya N97 MINI almak istiyorum 1 haftadır araştırıyorum.

Birde size sormak istiyorum. Siz bu telefonlar hakkında neler düşünüyosunuz ?

Şuan fiyatı ne kadar net olarak ?

RESİMLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araspoyraz -- 3 Kasım 2010; 8:51:41 >

• Lütfen bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araspoyraz -- 3 Kasım 2010; 11:22:21 >
  • İkiside birbirinden berbat telefonlar. 5800'ın klavyelisi işte. Bence başka alternatifler bulmalısın. Motorola milestone vs gibi. Donanım ve işletim sistemiyle ikisini üst üste koyup ikiyle çarpar bence.

Burada N97 mini ile, buradan da C6-00 ile teknik özelliklerini karşılaştırablirsin.

Temel farkları söyleyim.
    Çoklu dokunmatik kapasitif ve daha yüksek çöznürlklü ekran. 2 kat ram. Sadece mhz olarak değil hız olarak ta çok çok üstün işlemci, diğerlerinde hiç olmayan ortanın üstü grafik işlemci, symbian v5 denen illet yok yerine android varki yakında donanımsal hızlandırma gelecek ve güncelleyerek tam flash player geliyor. 2 önemli eksiği var. Önde kamera yok ve radio yok. Ben symbianlı, özellikle de v5 kullanan bir cihazı 500 liradan fazlaya almayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 3 Kasım 2010; 15:58:51 >

• Hımm evet güzel telefon motorola ' da ancak ben nokia' dan şaşmayanlardanım.

Bi kaç kere başka marka aldım. Tövbeliyim.

Bu telefonların şuanki güncel fiyatları hakkında bilgi verirmisiniz ?

Ayrıca bu motorola da ne kadar?
  • Hakikaten Motorola Milestone Bu Telefonlardan Kat Kat Daha İyi.Motorola Milestone 999 TL Teknosada.

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=145011216&CS_Category=_MOTOROLA219&CS_Catalog=_TELEKOM
  • evet milestone' u bugün test ettim gerçekten harika birşey yapmışlar.. Fiyatta biraz daha düşük olsa süper olacak..
  • c6 bence daha mantıklı. n97 hantal bir sisteme sahip, bir arkadaşım hefes ederek bir dünya para bayıldı n97 ye 2 hafta sonra servislerde sürünmeye başladı telefon. Ben tavsiye etmiyorum kısacası.
  • Motorola Milestone XT720'ye bir bakın. Özellikleri çok iyi görünüyor. Xenon flaş da ayrı bir artısı.

Symbian düşünüyorum derseniz N8'den başka cihaza bakmayın derim. Onun dışında önerebileceğim Vivaz ve Vivaz pro var. Ama C6 ve N97 Mini'yi kesinlikle önermiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seco917

c6 bence daha mantıklı. n97 hantal bir sisteme sahip, bir arkadaşım hefes ederek bir dünya para bayıldı n97 ye 2 hafta sonra servislerde sürünmeye başladı telefon. Ben tavsiye etmiyorum kısacası.

C6'nın ne olduğunu bilmiyorsun galiba. N97 ile neredeyse aynı telefonlar. İşletim sistemi, rami ekranı hepside 5800 türevleri. C6-01 diyorsan onda da klavye yok. Motorola xt720'de de yok klavye. O yüzden milestone tavsiye ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

Orijinalden alıntı: seco917

c6 bence daha mantıklı. n97 hantal bir sisteme sahip, bir arkadaşım hefes ederek bir dünya para bayıldı n97 ye 2 hafta sonra servislerde sürünmeye başladı telefon. Ben tavsiye etmiyorum kısacası.

C6'nın ne olduğunu bilmiyorsun galiba. N97 ile neredeyse aynı telefonlar. İşletim sistemi, rami ekranı hepside 5800 türevleri. C6-01 diyorsan onda da klavye yok. Motorola xt720'de de yok klavye. O yüzden milestone tavsiye ettim.

C6 ' nın bir eksiside Sanal Klavyesi yok yani sadece Q klavye yardımı ile yazabiliyormuşuz. Bunu yeni öğrendim N97 ' de her iki klavye de mevcut.

Şuan 2 model arasında kaldım. Motorola Millestone yada HTC hd2 ' yi düşünüyorum şuan.

HTC hd2 hakkında fikri olan varmı ?

• Motorola Millestone yada HTC hd2 ikiside güzel telefonlarda pişman olmazsınız
    ayrıca nokiadan şaşman mantıgını bırakın artık türk milleti hep bu mantıkla yürüdügü için bir cok kaliteli cep telefonu markaları ürünlerini türkiyeye göndermiyo
    biraz araştırırsanız cok kaliteli telefonlar mevcut piyasada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technotronic -- 10 Kasım 2010; 13:28:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.