Şimdi Ara

NOKİA C6 01 GALERi KİLİTLEME BATARYA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
1.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar galeri ile ilgili sorunum tel hafızasına attıgım videoları videolarda görünsün istemiyorum, bunu nasıl gizleyebilirim. ne galeri nede videolarda görünmesin dosya yöneticisinden direk ben ulaşabileyim. ayrıca galeri için online olmayan bir kilit var mı? ovi stordan birkaç tane denedim hepsi igrenç.

Batarya çok çabuk bitiyor özellikle internet ve messenger kullanınca 1 gün bitmeden şarj gerekiyor. bataryayı garantiye göndersem sonuç çıkar mı? yedek batarya için orginal mi alayım yoksa çin malı mı yan sanayi ürünler zarar veriyor mu tşk ederim.

birde ekran bantı için öneriniz var mı söküp kullansam mı küçük bir yerde delinme oldu, yada yeni bir ekran koruyucu yapıştırayım mı? dokunmatigi nasıl etkiliyor? tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum özellikle galeri sorunu için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achils38 -- 9 Mayıs 2012; 13:26:53 >

• bu konuda hiç tecrübesi olan yok mu. bellede bunu nasıl yapıyoruz???
  • sorunu çözdüm. foto yada vidiyoyu zipleyerek yeni bir klasöre ekledim ayrıca şifre koydum artık galeride gözükmüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.