Şimdi Ara

NOKIA N-GAGE - N-GAGE İLE İLGİLİ HER ŞEY (GÜNCEL) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
1
Favori
23.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar lütfen 1.sayfada tutalım bu topic benim çok işime yarıyor
  • ===> N-Gage Fifa 2008 (Tam Sürüm) <===

Fifa 2008'i indirmek için;
    http://rapidshare.com/files/115107051/FIFA08.n-gage

Modülü indirmek için;
    http://rapidshare.com/files/115110146/n-gage.sisx

Oyunu aktifleştirmek için; (Şart)
    http://play.n-gage.com/Download.aspx?step=4
    Bağlantıya tıklayınca Türkçe seçeneğini seçip, numaranızı yazıp yolla deyin.

Yeni aldığınız mesajı açın ve mesajdaki bağlantıyı indirin. Bu otomatik olarak tam oyun lisansını etkinleştirir. N-Gage uygulamasının ve FIFA08'in doğru yüklendiğinden emin olun.

Lütfen bu etkinleştirme kodunun kişisel olduğunu, yalnız bir etkinleştirme için geçerli olduğunu ve 48 saat içinde kullanılamazsa süresinin dolacağını unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 15 Mayıs 2008; 19:00:17 >

• quote:

Orjinalden alıntı: bynedim

-- Creatures of The Deep: ÜCRETSİZ PURCHASE KODU --

Nokia Asya ülkeleri için ücretsiz COTD purchase kodu dağıtıyor ancak Türkiye Asya ülkesi olarak geçmediğinden farklı yöntemlerle bu kodu edinebiliyoruz.. Aşağıdaki yolu izleyip kodu 2 hafta içerisinde mailinize alabilirsiniz..

NOKIA N-GAGE - N-GAGE İLE İLGİLİ HER ŞEY (GÜNCEL)

Promosyon Linki: http://web-n81promo.nokia-asia.com/redemption.jsp

- Yukarıdaki linke girin ve bilgileri doldurun, dikkat etmeniz gereken noktalar, ülke olarak Vietnam'ı seçin, Telefon numarası bölümüne +84 ile başlayan bir telefon numarası girin tabi numarayı sallayın.. IMEI Numarası bölümünde ise ilk başta 35699401 numaralarından sonra 7 hane daha olacak şekilde bir IMEI numarası girin. Daha sonra ise onaylayın.. Kodunuz 2 hafta içerisinde mailinizde olacaktır..

iyi oyunlar..

bunu yaptım ama aktivasyon kodum gelmedi bu oyunun triali ni denedim çok güzeldi nasıl oyunu aktifleştirebilrim yardımcı olun

• up ve yukarıdaki soruma cevap bekliorum
  • biri bana hooked on:Creatures of The Deep oyununun aktivasyon kodunu versin nooooolluuuurr? kafayı yicem
  • up
  • ben de bir aydır bekliyorum göndermiycekler galiba
  • artık bu topic yürümez gibi geliyor.zaten sınırlı modeller de var ve sınırlı kişiler ilgileniyor + konuyu açan c.alkan uzaklaştırıldığı için malesef bu topic e yazılan sorular celaplanmaz sanırsamama Allah tan ümit kesilmez
  • bende öle düşünüorum ama biri yardım etse çok süper olacak
  • bomba bomba bomba .......

http://www.m-axicep.com/symbian-9-1-s60-3rd-oyunlari/butun-n-gage-2-0-oyunlari-full-c-r-a-c-k-l-i-141057.html

m ile a arasındaki tireyi "-" kaldırın-silin

üye olmanız gerekmekte

arkadaşlar ben dün denedim uykusuz kaldım walla 5 te yattım şıkır şıkır çalışıyor...

bütün oyunlar full crackli daha ne olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslannn -- 12 Haziran 2008; 11:26:18 >

• N-gage ile alakalı web sitemiz yeniden yayında. yanlız kopya oyun filan yok he :)
    www.n-gageturkiye.com
    haberleri takip edin. kampanyaları filan .:)
  • arkadaşlar bnm bir sorum var bende n-gage var birtane ama ben buna s60 yazılımlarını yüklediğimde sistem hatası veriyor bunu vermemesi için sistemin sürümünümü yükseltmeliyim yada baska bi işletim sistemimi yüklemem lazım? bide hangi nokiapc studio bu telefonu destekliyor son sürümü desteklemedi:S
  • N-gage destekli telefonlara yenisi eklendi.
    5320 xpress music.
  • arkadaşlar bi derdim var bende n-gage classic var ben buna uygun snake oyununu buldum ancak bunu yuklemeye calıştıgımda bana hafıza az verilerden bazılarını silin diyo ama 2 mb boş yer var bende hafıza kartına yüklüyorum dosya olarak ancak o zamanda uygulama hatası veriyor ne yapmalıyım bide bu telefonun işletim sistemi sürümünü yükseltebilirmiyim nasıl???
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkipfg

N-gage destekli telefonlara yenisi eklendi.
    5320 xpress music.

bende onu yazcaktım
  • quote:

Orjinalden alıntı: gitarcigokhan

arkadaşlar bu oyun orjinalmi gerçekten!!!biraz şüphe içinde kaldım..!!
    eğer orjinalse n-gage qd de çalışırmı??

http://www.sahibinden.com/n-_gage_fifa_2008_orjinal_japon_maliWQQaXQQ7067253WQQpXQQdisplayitem?keyword=fifa

orjinal değil çünkü orijinal ORGINAL diye değil ORIGINAL die yazılır

• Arkdaşlar sizin vermiş olduğunuz N-GAGE modülünü telefona yükleeye çalıştığımda uyumsuz deyip yüklemiyor telefonun modeli N95 daha önceden yükledim ama şimdi olmuyor N-GAGE nin kendi sitesindeki modülü yüklediğim zamanda oda full deil herhalde oyunların üzerinde trial yazıyr bazı oyunlarıda oynun ortasında atıyor şimdi ben n-gage nin sitesindeki o modülü nasıl full olarak telefona yükleyecem...
  • full olmayan modul degil oyunlar.

n-gage sitesinden gir çek full modulu, oyunlarında ya kodlarını bulacan ya da satın alacan,
    crack işi riskli,telefonunun imei si nokia servislerinden banlanabilir.

www.n-gageturkiye.com da oyun kodu dağıtıyorum çekilişlerle katıl kazan. ve takip et siteyi yeni oyun kodu kampanyaları gelecek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: IRFUN4EVER

full olmayan modul degil oyunlar.

n-gage sitesinden gir çek full modulu, oyunlarında ya kodlarını bulacan ya da satın alacan,
    crack işi riskli,telefonunun imei si nokia servislerinden banlanabilir.

www.n-gageturkiye.com da oyun kodu dağıtıyorum çekilişlerle katıl kazan. ve takip et siteyi yeni oyun kodu kampanyaları gelecek.

Ne alakası var ben binpa cracklı oyunlarını yüklüyorum daha öncede devamlı yüklüyr ve full şekilde oynayabiliyordum kim uğraşır çekilişle zaten sitelerde beleşe dağıtılıyor oyunlar full olark nokia banlasaydı şimdi kimsede telefon kalmazdı zaten

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.