Şimdi Ara

NOKIA N-GAGE - N-GAGE İLE İLGİLİ HER ŞEY (GÜNCEL) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
1
Favori
23.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • walla haklısın gökhan ne diyim.. para kazanmak için ellerinden geleni yapıyorlar..
  • nokia'nın satış stratejisi malesef böyle ama genede dünyada 1 numaralar.
    arkadaşın dediği gibi 1,500 ytl lik cihaz yapıyorlar ama benim 50 milyonluk nokia 6600 telefonumdaki oyunlardan aldığım keyfi kimse alamaz.Çünkü tuş ergonomisini,oyunların oynanabilmesi için yapmamışlar.
    yukarıda ki mesajda da belirttim.oyun telefonu yapıyorsan konsol gibi rahat oynayabileceğin tuşlar koyman lazım.mesela ben 6600 da fifa doom gibi oyunları çok rahat oynarım ama n95,n81-82 de oynayamamççünkü tuşları buna müsait değil.telefona n73 teki gibi bir joy tuşu koymak bu kadar mı zor?
  • benimde gametagım:buzzy104 isteyen eklesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: avbaris

nokia'nın satış stratejisi malesef böyle ama genede dünyada 1 numaralar.
    arkadaşın dediği gibi 1,500 ytl lik cihaz yapıyorlar ama benim 50 milyonluk nokia 6600 telefonumdaki oyunlardan aldığım keyfi kimse alamaz.Çünkü tuş ergonomisini,oyunların oynanabilmesi için yapmamışlar.
    yukarıda ki mesajda da belirttim.oyun telefonu yapıyorsan konsol gibi rahat oynayabileceğin tuşlar koyman lazım.mesela ben 6600 da fifa doom gibi oyunları çok rahat oynarım ama n95,n81-82 de oynayamamççünkü tuşları buna müsait değil.telefona n73 teki gibi bir joy tuşu koymak bu kadar mı zor?

Bence bu konuda ideal N93 dizaynıdır, tabi onda da yön tuşları soldaki optik zoom mekanizmasının bulunduğu çıkıntı bölüme biraz yakın olunca rahatsız edebiliyordu ama genel olarak Büyük yatay ekranın altında bulunan işlevsel tuşlar ve soldaki yön tuşları ile sağdaki oyun tuşlarının pozisyonu, bir konsol rahatlığını her zaman getirebilir.. Tabi bu noktada da asıl önemli olan bu tuşlara hızlıca geçiş yaparken oyun sırasında ergonomik bakımdan sağlanacak rahatlık ve yön tuşlarının mesela kolay algılanması parmağın altında da..

SE PSPhone ile gelecek, tam ideali yaratmaya çalışıyorlar bakalım PSPhone girerse piyasaya bu hala daha N-Gage'in adı ve karizması ile ilerleyen Next Gen harekatı en fazla ne kadar sürecek..

• quote:

Orjinalden alıntı: buzzy104

benimde gametagım:buzzy104 isteyen eklesin

seni ekledim buzzy
  • bende seniekledim fakat myfriendsde gözükmüyor senin dışında 2kişidaha ekledim aslankral95 ve bynedim onlarda gözükmüyorsende gözüküyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buzzy104 -- 3 Mayıs 2008; 13:20:47 >
  • sen onları ekleyince onlara giden "arkadaş listeme ekler misin?" sorusuna Kabul diye cevap vermeleri lazım öyle görünür sende.. bynedim'i bende çok önceden eklemiştim ama hala check etmedi galiba

ben aslankral ile seni görüyorum
  • ARKADAŞLAR ELİNDE KUTULU YADA KUTUSUZ N-GAGE OYUN KARTLARI OLAN VARSA BENİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRMİ !!!

^^LÜTFEN OYUN KATLARI KIRIK YADA ÇALIŞMASINDA HERHANGİ BİR SORUN OLMASIN^^TEŞEKKÜRLER..
  • arkadaşlar benim de gamertagım mertcam1992 dileyen eklesin ben bazılarınızı ekledim kabul edin en kısa zamanda :)

Bu arada fifa08 full oldu teşekkür ederim fakat COTD kod isteyeli neredeyse 1 ay oldu bilgi maili geldi kaydoldunuz diye ama kod mod yok???

ve o private daki dosyaları silmeyi sakın denemeyin oyun bir daha çalışmıyor, o firstaccessken geçerliydi ngage go live'da işe yaramıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: c.alkan

sen onları ekleyince onlara giden "arkadaş listeme ekler misin?" sorusuna Kabul diye cevap vermeleri lazım öyle görünür sende.. bynedim'i bende çok önceden eklemiştim ama hala check etmedi galiba

ben aslankral ile seni görüyorum

Ben N81'i elimden çıkardığımdan son 1 hafta içinde gelen arkadaşlık tekliflerini kabul edemiyorum arkadaşlar ne yazıkki.. Bir süreliğine beni iptal edebilirsiniz, daha sonra uyumlu bir cihaz geçince elime tekrar oyunlarda size katılırım..

• YA DEMİŞSİNİZ N93 İÇİN SÜRÜM GELDİ DİYE AMA BAKTIM SİTESİNDE HALA Bİ SES YOK ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ LÜTFEN
  • N93 için sürüm gelmedi, aksine hala desteklenmiyor Nokia tarafından N93 ve N73 modelleri fakat bir yöntem geliştirilmiş, bu yöntem için gerekli dosyalar önceki sayfada verilmiştir, N73 ile ilgili bahsedilen yöntem ile N93'te de faydalanabilirsin..
  • '' 2.EL BÖLÜMÜNDE İLANIM BULUNDUĞU İÇİN BURAYA İLAN AÇIYORUM..EN KISA ZAMANDA 2.EL BÖLÜMÜNDE DE İLANIMI DUYURACAĞIM..HEM KONU İLE DE ALAKASIZ DEĞİL İLANIM SONUÇTA..ANLAYIŞINIZ VE İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM..''

ARKADAŞLAR ; KUTULU YADA KUTUSUZ , PERFORMANSINDA SORUN OLMAYAN , KIRIK VE ÇATLAĞI BULUNMAYAN , ÇALIŞIR HALDE SAĞLAM N-GAGE OYUN KARTLARI ALINACAKTIR..ELİNDE BULUNAN VE SATMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR BENİMLE LÜTFEN İRTİBATA GEÇSİN..

TEŞEKKÜR EDERİM...

NOKIA N-GAGE - N-GAGE İLE İLGİLİ HER ŞEY (GÜNCEL)

• gitarcigokhan

Öncelikle burası N-Gage platformu değil, Yeni Nesil N-Gage Platformu yani konu ile desteksiz bir cihazın desteksiz oyunlarının ilanını bu konuya açmışsın, hali hazırda eski N-Gage platformu da mevcut.. Ayrıca ikinci el bölümünde aynı anda açılacak ilan kısıtlaması yok, içeriği aynı olan ilanların aynı anda açılması için kısıtlama var sadece.. Yani bu ürünler dışında bir ürün ilanın mevcutsa bu ürünler için de aynı anda ayrı ilanlar açabilirsin..

Eğer daha çabuk ilan açmadan ilgililere ulaşıp problemini erken çözebilmekse niyetin burada N-Gage kullanan kimsenin seninle ilgilenebileceğini sanmıyorum, diğer eski N-Gage platformuna yazabilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynedim -- 4 Mayıs 2008; 0:08:01 >
  • ewt gökhan.. dışlanıyormuş gibi düşünme.. burada bahsettiğimiz yeni nesil N-GAGE ve QD N-GAGE içinde bir konu başlığı var zaten.. ilanlarını ve paylaşımlarını orada devam ettirisen daha çok kişiyle muhatap olabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.alkan -- 3 Mayıs 2008; 23:28:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bynedim

N93 için sürüm gelmedi, aksine hala desteklenmiyor Nokia tarafından N93 ve N73 modelleri fakat bir yöntem geliştirilmiş, bu yöntem için gerekli dosyalar önceki sayfada verilmiştir, N73 ile ilgili bahsedilen yöntem ile N93'te de faydalanabilirsin..

teşekkürler bilgi iççin
  • Yeni Bounce ne zaman çıkar???Sitesinde yazıyor.

NE ARA ÇEKTİNİZ FOTOĞRAFIMI YAAA

• öffff lanet ettim şu fifa08deki challangesdan ya.. bilmem kaç tarihinde bi maçta bi takım 1 0 yenikken son 20dkda 2 gol atarak yenmiş.. e mal EA sports adamların 20dkda yaptığını benden 2 dkda bekliosn.. sinirlerim zıpladı gece gece..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bynedim

gitarcigokhan

Öncelikle burası N-Gage platformu değil, Yeni Nesil N-Gage Platformu yani konu ile desteksiz bir cihazın desteksiz oyunlarının ilanını bu konuya açmışsın, hali hazırda eski N-Gage platformu da mevcut.. Ayrıca ikinci el bölümünde aynı anda açılacak ilan kısıtlaması yok, içeriği aynı olan ilanların aynı anda açılması için kısıtlama var sadece.. Yani bu ürünler dışında bir ürün ilanın mevcutsa bu ürünler için de aynı anda ayrı ilanlar açabilirsin..

Eğer daha çabuk ilan açmadan ilgililere ulaşıp problemini erken çözebilmekse niyetin burada N-Gage kullanan kimsenin seninle ilgilenebileceğini sanmıyorum, diğer eski N-Gage platformuna yazabilirsin..

BU HALİ HAZIRDAKİ N-GAGE PLATFORMU NUN ADRESİNİ KOPYALAYA BİLİRSEN ÇOK MEMNUN OLURUM..
    bilgilendirdiğin için teşekkür ederim..forumu kirlettiysem özür dilerim...iyi eğlenceler..

• quote:

Orjinalden alıntı: c.alkan

ewt gökhan.. dışlanıyormuş gibi düşünme.. burada bahsettiğimiz yeni nesil N-GAGE ve QD N-GAGE içinde bir konu başlığı var zaten.. ilanlarını ve paylaşımlarını orada devam ettirisen daha çok kişiyle muhatap olabilirsin

BU N-GAGE QD İÇİN OLAN BAŞLIĞI KOPYALAYIP YAZABİLİRSEN ÇOK MEMNUN OLURUM.!
    bilgilendirdiğin için teşekkür ederim...forumu kirlettiysem özür dilerim..iyi eğlenceler..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.