Şimdi Ara

NOKIA N-GAGE - N-GAGE İLE İLGİLİ HER ŞEY (GÜNCEL) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
1
Favori
23.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • valla bilmem, asıl olay arenada turnuvalrd kazanılan ödüllerde, bakalım hayırlısı ile bu senede nokia n-gage arenadan 2 telefon birden gelebilir. 4 senede 5 telefon ve bir sürü abur cubur şeyler.

siz crackle kendi kendinize takılın.
  • Kardeş bunlar reklam kokan hareketler
  • merhaba arkadaslar bende n95 var n-gage 2.0 yukledım fifa 08 vardı bende onuda yukledım ama enter code istiyor yardımcı olabılır mısınız?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CENKKK

Kardeş bunlar reklam kokan hareketler

sen yenisin buralarda beni bilen bilir.

geçen seneyi n95 ile kapamıştık bakalım bu sene n96 olacak mı....

Şuan öyle bir kampanya var ki bir yere kayıt oluyorsunuz size 1 oyun kodu garanti (ilk 500de olmanız gerekiyor)
    sonra raporlar yazıyorsunuz her ay bir rapor 1. geliyor o zamanda star wars kodu kazanıyorsunuz, kampanya sonunda da en çok rapor puanı alan ilk 50 kişiye de 10 tane oyun kodu geliyor.

ama salla gitsin cracklerle devam siz
  • N-gage classic telefonum var fakat oyun yükleyemez oldum habire sistem hatası yada başka hatalar veriyor sebebi nedir acaba?
  • selamlar...bende çok temiz hiç açılmamış yanında 2 tanede sıfır kapağı olan n-gage QD var ama hocam kayıtsız ilgilenirseniz pm atınız....teşekkürler.......
  • bir n gage im olsa daha ne isterim!!!! 0 yok piyasa da... ikinci el de bulamadım nette... eski falan ama seviyorum..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.